Keuzestress Fink: sterkhouder moet vrezen voor basisplaats

458
Keuzestress Fink: sterkhouder moet vrezen voor basisplaats

KRC Genk blijft de Jupiler Pro League voorlopig domineren en wist afgelopen weekend zelfs opnieuw uit te lopen. Tijdens de volgende speeldag wil men de zegereeks doortrekken ook doortrekken op het veld van KV Kortrijk. Al wordt dan mogelijk een opvallende wissel in de basiself doorgevoerd.

Racing stelde vorig seizoen op quasi alle fronten teleur en greep naast het merendeel van de vooropgestelde doelstelling. Bovendien werd de samenwerking met coach Wouter Vrancken op zure wijze stopgezet. Maar momenteel draaien al die ontwikkelingen goed uit voor de Limburgers.

Om Vrancken te vervangen werd Thorsten Fink immers in huis gehaald. Die had in het seizoen daarvoor uitstekend werk afgeleverd bij provinciegenoot STVV. Daar koppelde hij aantrekkelijk voetbal aan de nodige resultaten, met een behoorlijk jonge ploeg. En die lijn wordt nu ook doorgetrokken in Genk.

LEES OOK: Ex-Genk spits zorgt voor euforie en grote woede in Nederland

Kansen voor Oh

Het duurde enkele duels om de ploeg op punt te krijgen, maar inmiddels staat er geen maat meer op de Limburgers. Zo voert Genk momenteel het Jupiler Pro League-klassement aan met alweer een voorsprong van zes punten. De zeven laatste matchen werden telkens gewonnen.

Komend weekend wil men daar tegen KVK een achtste opeenvolgende overwinning aan koppelen. Maar mogelijk voert Fink dan een opvallende wissel door. Analist Patrick Goots vermoedt namelijk dat Hyeon-Gyu Oh aan de aftrap zal verschijnen na zijn twee doelpunten van afgelopen weekend tegen KV Mechelen.

Arokodare op de bank?

Dat zou dan wel ten koste van Tolu Arokodare gaan. Maar volgens Goots zou dat net motiverend kunnen werken voor de topschutter. "Ik denk niet dat Fink zijn systeem zomaar zal aanpassen, maar zie hem Oh aan de aftrap brengen tegen Kortrijk. Het zal er natuurlijk van afhangen hoe ze zich doorheen de week presenteren op training. En door Tolu op de bank te zetten, zou Fink dat tikkeltje extra motivatie kunnen zoeken bij de topschutter", aldus Goots bij Het Belang van Limburg.

Wie moet tegen KVK starten als diepste man?

Meest recent

Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

0
0
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

12
12
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

52
52
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

42
42
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

25
25
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

48
48
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

80
80
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

127
127
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

351
351
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

34
34
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

141
141
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

159
159
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

403
403
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

93
93
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

439
439
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

190
190
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

52
52
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

611
611
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

164
164
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

176
176
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

813
813

Meer sportnieuws