Keuzestress Fink: sterkhouder moet vrezen voor basisplaats

door
Keuzestress Fink: sterkhouder moet vrezen voor basisplaats

KRC Genk blijft de Jupiler Pro League voorlopig domineren en wist afgelopen weekend zelfs opnieuw uit te lopen. Tijdens de volgende speeldag wil men de zegereeks doortrekken ook doortrekken op het veld van KV Kortrijk. Al wordt dan mogelijk een opvallende wissel in de basiself doorgevoerd.

Racing stelde vorig seizoen op quasi alle fronten teleur en greep naast het merendeel van de vooropgestelde doelstelling. Bovendien werd de samenwerking met coach Wouter Vrancken op zure wijze stopgezet. Maar momenteel draaien al die ontwikkelingen goed uit voor de Limburgers.

Om Vrancken te vervangen werd Thorsten Fink immers in huis gehaald. Die had in het seizoen daarvoor uitstekend werk afgeleverd bij provinciegenoot STVV. Daar koppelde hij aantrekkelijk voetbal aan de nodige resultaten, met een behoorlijk jonge ploeg. En die lijn wordt nu ook doorgetrokken in Genk.

LEES OOK: ‘KRC Genk gaat all-in voor straffe miljoenentransfer’

Kansen voor Oh

Het duurde enkele duels om de ploeg op punt te krijgen, maar inmiddels staat er geen maat meer op de Limburgers. Zo voert Genk momenteel het Jupiler Pro League-klassement aan met alweer een voorsprong van zes punten. De zeven laatste matchen werden telkens gewonnen.

Komend weekend wil men daar tegen KVK een achtste opeenvolgende overwinning aan koppelen. Maar mogelijk voert Fink dan een opvallende wissel door. Analist Patrick Goots vermoedt namelijk dat Hyeon-Gyu Oh aan de aftrap zal verschijnen na zijn twee doelpunten van afgelopen weekend tegen KV Mechelen.

Arokodare op de bank?

Dat zou dan wel ten koste van Tolu Arokodare gaan. Maar volgens Goots zou dat net motiverend kunnen werken voor de topschutter. "Ik denk niet dat Fink zijn systeem zomaar zal aanpassen, maar zie hem Oh aan de aftrap brengen tegen Kortrijk. Het zal er natuurlijk van afhangen hoe ze zich doorheen de week presenteren op training. En door Tolu op de bank te zetten, zou Fink dat tikkeltje extra motivatie kunnen zoeken bij de topschutter", aldus Goots bij Het Belang van Limburg.

Trending:

'Anderlecht kan miljoenen vangen: transferdetails bekend'
'Anderlecht kan miljoenen vangen: transferdetails bekend'

Wie moet tegen KVK starten als diepste man?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

41
41
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

79
79
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

34
34
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

103
103
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

435
435
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

153
153
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

259
259
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

570
570
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

332
332
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

184
184
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1164
1164
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

139
139
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

579
579
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

153
153
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

727
727
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

263
263
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

634
634
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

243
243
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

787
787
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

634
634
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

915
915
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

651
651
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

353
353
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

506
506
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

944
944

Meer sportnieuws