'Ontslag Ten Hag: Man Utd stelt ultimatum'

door
'Ontslag Ten Hag: Man Utd stelt ultimatum'

Het seizoen is nog maar een tweetal maanden ver, maar Manchester United lijkt nu alweer in een diepe crisis verzeild te zijn. Het lot van Erik ten Hag hing vorige lente al aan een zijden draadje, maar uiteindelijk kreeg de Nederlander een nieuw contract. Nu zit hij echter alweer op de wip.

Vorig seizoen raakte Man Utd niet verder dan een schamele achtste plaats in de Premier League, maar het winnen van de FA Cup zorgde ervoor dat Ten Hag toch het vertrouwen van het bestuur bleef genieten. Hij kreeg in de zomer weer een pak oude bekenden ter beschikking met de komst van onder meer De Ligt en Mazraoui.

LEES OOK: ''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Ten Hag krijgt nog tot interlandbreak

Maar dat vertrouwen heeft Ten Hag nog niet kunnen terugbetalen. United puurde amper zeven punten uit de eerste zes competitiewedstrijden, waardoor ze pas twaalfde staan. Daarnaast stelden ze ook in de Europa League teleur door vorige week op 1-1 te blijven steken tegen FC Twente. Zondag volgde een pijnlijke 0-3-nederlaag tegen Tottenham.

In Engeland wordt na die wanvertoning massaal geschreeuwd om het ontslag van de trainer, maar voorlopig lijkt Ten Hag op post te blijven. Al lijkt de tijd wel te gaan dringen voor de Nederlander om de trein op de rails te krijgen. Volgens de BBC en Sky Sports krijgt hij tot de interlandbreak in oktober om voor de kentering te zorgen.

Ontslag bij nieuwe mislukkingen tegen Porto en Villa

Tot dan staan er nog twee wedstrijden op het programma. Twee pittige affiches bovendien: donderdag gaat United in de Europa League op bezoek bij FC Porto, volgende zondag wacht in de Premier League een uitwedstrijd tegen Aston Villa.

Als er in die wedstrijden geen beterschap merkbaar is, dan lijkt de kans groot dat Ten Hag alsnog op straat gezet kan worden. De 54-jarige trainer is sinds de zomer van 2022 aan de slag op Old Trafford, maar na iets meer dan twee jaar lijkt het einde van dat avontuur dus stilaan in zicht.

Zal Ten Hag na de interlandbreak nog trainer zijn van Man Utd?

Meest recent

Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

17
17
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

36
36
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

37
37
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

83
83
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

184
184
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

93
93
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

199
199
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

59
59
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

234
234
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

226
226
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

171
171
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

64
64
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

112
112
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

79
79
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

446
446
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

48
48
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

67
67
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

237
237
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

80
80
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

77
77
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

441
441
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

261
261
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

92
92
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

117
117
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

358
358

Meer sportnieuws