Hubert geeft reden voor opvallende Anderlecht-ingreep

door
Hubert geeft reden voor opvallende Anderlecht-ingreep

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om extra vertrouwen te tanken voor de Europese trip naar Real Sociedad. De recordkampioen bleef zaterdagavond immers steken op een 1-1-gelijkspel tegen FCV Dender. Interim-coach David Hubert was achteraf dan ook niet tevreden.

Bij momenten speelde Anderlecht nochtans niet slecht, zeker in de slotfase kwam RSCA meer dan behoorlijk voor de dag. Maar die goede momenten wogen allerminst op tegen de vele mindere periodes. Zo vertoonde Paars-Wit opnieuw een gebrek aan offensieve inventiviteit en is het achterin nog te vaak alle hens aan dek.

Met name het tegendoelpunt van Aurélien Scheidler lag bij Hubert duidelijk op de maag. "Twee keer hebben we de kans om met een professionele fout de aanval af te stoppen, twee keer doen we het niet. En dan maakt de aanvaller van Dender het goed af", reageerde hij bij Sporza.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

Verschaeren naar de kant

Zelf stuurde Hubert in de tweede helft goed bij. Maar één van zijn ingrepen zorgde voor wat kritiek bij de eigen achterban. Aan de rust haalde hij Yari Verschaeren immers naar de kant. Het jeugdproduct was ondermaats aan het seizoen begonnen, tegen Ferencvaros kon hij echter terug overtuigen. En ook tegen Dender speelde hij niet slecht.

Desondanks werd Verschaeren al na één helft aan de kant gehouden. In zijn plaats mocht Majeed Ashimeru opdraven. Die liet zelf echter geen goede indruk achter, waardoor er nog meer bedenkingen werden geplaatst bij de ingreep van Hubert. Nochtans was daar een logische verklaring voor.

Fysieke parameters

Zo had Verschaeren het op fysiek vlak blijkbaar lastig om twee matchen op enkele dagen tijd te verteren. En dus besloot de interim-trainer om in te grijpen. "Yari zat hoog in alle fysieke parameters en we konden wat frisheid op het middenveld gebruiken", verklaarde Hubert bij Het Nieuwsblad.

Hubert levert tot dusver goed werk af als T1 ...

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

22
22
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

41
41
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

38
38
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

80
80
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

270
270
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

370
370
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

65
65
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

46
46
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

268
268
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

21
21
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

176
176
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

258
258
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

300
300
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

146
146
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

76
76
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

179
179
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

110
110
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

169
169
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

374
374
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

121
121
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

250
250
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

349
349
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

237
237
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws