Hubert geeft reden voor opvallende Anderlecht-ingreep

door
Hubert geeft reden voor opvallende Anderlecht-ingreep

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om extra vertrouwen te tanken voor de Europese trip naar Real Sociedad. De recordkampioen bleef zaterdagavond immers steken op een 1-1-gelijkspel tegen FCV Dender. Interim-coach David Hubert was achteraf dan ook niet tevreden.

Bij momenten speelde Anderlecht nochtans niet slecht, zeker in de slotfase kwam RSCA meer dan behoorlijk voor de dag. Maar die goede momenten wogen allerminst op tegen de vele mindere periodes. Zo vertoonde Paars-Wit opnieuw een gebrek aan offensieve inventiviteit en is het achterin nog te vaak alle hens aan dek.

Met name het tegendoelpunt van Aurélien Scheidler lag bij Hubert duidelijk op de maag. "Twee keer hebben we de kans om met een professionele fout de aanval af te stoppen, twee keer doen we het niet. En dan maakt de aanvaller van Dender het goed af", reageerde hij bij Sporza.

LEES OOK: Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Verschaeren naar de kant

Zelf stuurde Hubert in de tweede helft goed bij. Maar één van zijn ingrepen zorgde voor wat kritiek bij de eigen achterban. Aan de rust haalde hij Yari Verschaeren immers naar de kant. Het jeugdproduct was ondermaats aan het seizoen begonnen, tegen Ferencvaros kon hij echter terug overtuigen. En ook tegen Dender speelde hij niet slecht.

Desondanks werd Verschaeren al na één helft aan de kant gehouden. In zijn plaats mocht Majeed Ashimeru opdraven. Die liet zelf echter geen goede indruk achter, waardoor er nog meer bedenkingen werden geplaatst bij de ingreep van Hubert. Nochtans was daar een logische verklaring voor.

Fysieke parameters

Zo had Verschaeren het op fysiek vlak blijkbaar lastig om twee matchen op enkele dagen tijd te verteren. En dus besloot de interim-trainer om in te grijpen. "Yari zat hoog in alle fysieke parameters en we konden wat frisheid op het middenveld gebruiken", verklaarde Hubert bij Het Nieuwsblad.

Hubert levert tot dusver goed werk af als T1 ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

84
84
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

106
106
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

170
170
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

232
232
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

203
203
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

512
512
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

73
73
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

279
279
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

53
53
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

103
103
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

134
134
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

195
195
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

567
567
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

333
333
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

213
213
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

451
451
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

288
288
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

275
275
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

279
279
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

676
676
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

202
202
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

138
138
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

70
70
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

58
58
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

41
41

Meer sportnieuws