Hubert geeft reden voor opvallende Anderlecht-ingreep

door
Hubert geeft reden voor opvallende Anderlecht-ingreep

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om extra vertrouwen te tanken voor de Europese trip naar Real Sociedad. De recordkampioen bleef zaterdagavond immers steken op een 1-1-gelijkspel tegen FCV Dender. Interim-coach David Hubert was achteraf dan ook niet tevreden.

Bij momenten speelde Anderlecht nochtans niet slecht, zeker in de slotfase kwam RSCA meer dan behoorlijk voor de dag. Maar die goede momenten wogen allerminst op tegen de vele mindere periodes. Zo vertoonde Paars-Wit opnieuw een gebrek aan offensieve inventiviteit en is het achterin nog te vaak alle hens aan dek.

Met name het tegendoelpunt van Aurélien Scheidler lag bij Hubert duidelijk op de maag. "Twee keer hebben we de kans om met een professionele fout de aanval af te stoppen, twee keer doen we het niet. En dan maakt de aanvaller van Dender het goed af", reageerde hij bij Sporza.

LEES OOK: Hasi hakt zware knoop door bij Anderlecht: wie sneuvelt?

Verschaeren naar de kant

Zelf stuurde Hubert in de tweede helft goed bij. Maar één van zijn ingrepen zorgde voor wat kritiek bij de eigen achterban. Aan de rust haalde hij Yari Verschaeren immers naar de kant. Het jeugdproduct was ondermaats aan het seizoen begonnen, tegen Ferencvaros kon hij echter terug overtuigen. En ook tegen Dender speelde hij niet slecht.

Desondanks werd Verschaeren al na één helft aan de kant gehouden. In zijn plaats mocht Majeed Ashimeru opdraven. Die liet zelf echter geen goede indruk achter, waardoor er nog meer bedenkingen werden geplaatst bij de ingreep van Hubert. Nochtans was daar een logische verklaring voor.

Fysieke parameters

Zo had Verschaeren het op fysiek vlak blijkbaar lastig om twee matchen op enkele dagen tijd te verteren. En dus besloot de interim-trainer om in te grijpen. "Yari zat hoog in alle fysieke parameters en we konden wat frisheid op het middenveld gebruiken", verklaarde Hubert bij Het Nieuwsblad.

Hubert levert tot dusver goed werk af als T1 ...

Meest recent

Vrancken: "Als er één ploeg verdiende te winnen..."

STVV blijft netjes meedraaien in de top zes en liet zondag nog eens zien dat het daar momenteel ...

57
57
Triest incident in 1B: "Deze feiten zijn onaanvaardbaar"

Zondag stonden er nog twee wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. De confrontatie ...

102
102
Milan grijpt macht in Serie A, Mbappé verlost Real

Zondagavond werden ook in het buitenland nog enkele wedstrijden afgewerkt. Real Madrid boekte in La ...

40
40
Leko haalt snoeihard uit: "Zoek een put en schaam je diep"

Met een twaalf op vijftien had AA Gent voor de interlandbreak een stevige opmars gemaakt. Velen ...

108
108
Tieners maken indruk bij Anderlecht: "'t Is koekenbak"

Anderlecht liet zondag nog maar eens punten liggen, want deze keer moest het vrede nemen met een ...

152
152
Manchester nu al wild van Lammens: "Winnen dankzij hem"

Senne Lammens heeft een geweldige start genomen bij Manchester United. Sinds de Rode Duivel in het ...

168
168
Groot onbegrip bij Anderlecht: "Héél rare beslissing"

Anderlecht heeft zondag nog maar eens punten laten liggen. Het moest op Stayen vrede nemen met een ...

296
296
Essevee stunt en geeft AA Gent een pak voor de broek

Zulte Waregem heeft in de slotmatch van de elfde speeldag voor een stunt van formaat gezorgd. De ...

114
114
De Cat doorbreekt de stilte: "Of ik meega naar het WK U17?"

STVV en RSC Anderlecht zorgden voor een aangename wedstrijd in Limburg. De partij eindigde op een ...

269
269
STVV bezorgt wisselvallig Anderlecht serieuze domper

Om 18u30 stond de altijd interessante partij tussen STVV en RSC Anderlecht op het programma. Het ...

113
113
Cercle Brugge likt zijn wonden: Cinel bant de paniek

Cercle Brugge speelde zeker geen onaardige partij tegen KRC Genk. Het werd 2-2 tegen de Limburgers, ...

98
98
Eén groot probleem bij KRC Genk: "Voor een topclub..."

Na twee overwinningen op rij leed KRC Genk puntenverlies tegen Cercle Brugge. Het werd 2-2 in het ...

234
234
Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Om 17u30 stond de Engelse klassieker tussen Liverpool en Manchester United op het programma. Het ...

137
137
Twee RSCA-spelers blinken uit: "50 miljoen euro!"

STVV en RSC Anderlecht hebben de eerste 45 minuten afgewerkt. Het werd een interessante eerste ...

295
295
'Club de waanzin voorbij: recordtransfer van 50 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen zowat alle grote transferrecords in het Belgische clubvoetbal ...

507
507
Fink scherp voor spelersgroep: "Dat kan niet!"

Met twee opeenvolgende competitiezeges op zak, ging KRC Genk zondagmiddag op bezoek bij Cercle ...

269
269
United-fans volledig wild na actie Lammens op Liverpool

In de Engelse Premier League was het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de clash tussen ...

515
515
KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

72
72
STVV-Anderlecht: Hasi dropt grote verrassing in basisploeg

RSC Anderlecht wil zondag zijn eerste zege op verplaatsing pakken sinds 17 augustus. Dat wordt ...

229
229
Nederlands voetbal in shock: Drenthe getroffen door herseninfarct

Het Nederlandse voetbal werd zondag opgeschrikt voor heftig nieuws omtrent Royston Drenthe. De ...

90
90
Extra opdoffer Antwerp: sanctie dreigt na fiasco in Luik

Antwerp FC moet maandagnamiddag naar Luik afzakken voor de resterende minuten van het duel tegen ...

347
347
Genk genekt bij penaltyfase? Boeckx velt helder verdict

KRC Genk is er zondagmiddag niet in geslaagd om de drie punten te pakken op het veld van Cercle ...

413
413
'Real haalt uit op transfermarkt: driekoppig lijstje gelekt'

Real Madrid staat volgende week voor een zwaar tweeluik tegen Juventus en FC Barcelona. Ondertussen ...

159
159
Genk overtuigt wéér niet: penalty bezorgt Cercle verdiend punt

KRC Genk is er ook vlak na de interland-break niet in geslaagd om een overtuigende indruk achter te ...

166
166
'Hasi sleutelt aan basiself: vaste titularis moet vrezen'

Nu de bestuursstructuur weer op punt staat, wil RSC Anderlecht zijn nieuwe bazen plezieren met een ...

229
229

Meer sportnieuws