Hubert geeft reden voor opvallende Anderlecht-ingreep

door
Hubert geeft reden voor opvallende Anderlecht-ingreep

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om extra vertrouwen te tanken voor de Europese trip naar Real Sociedad. De recordkampioen bleef zaterdagavond immers steken op een 1-1-gelijkspel tegen FCV Dender. Interim-coach David Hubert was achteraf dan ook niet tevreden.

Bij momenten speelde Anderlecht nochtans niet slecht, zeker in de slotfase kwam RSCA meer dan behoorlijk voor de dag. Maar die goede momenten wogen allerminst op tegen de vele mindere periodes. Zo vertoonde Paars-Wit opnieuw een gebrek aan offensieve inventiviteit en is het achterin nog te vaak alle hens aan dek.

Met name het tegendoelpunt van Aurélien Scheidler lag bij Hubert duidelijk op de maag. "Twee keer hebben we de kans om met een professionele fout de aanval af te stoppen, twee keer doen we het niet. En dan maakt de aanvaller van Dender het goed af", reageerde hij bij Sporza.

LEES OOK: Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Verschaeren naar de kant

Zelf stuurde Hubert in de tweede helft goed bij. Maar één van zijn ingrepen zorgde voor wat kritiek bij de eigen achterban. Aan de rust haalde hij Yari Verschaeren immers naar de kant. Het jeugdproduct was ondermaats aan het seizoen begonnen, tegen Ferencvaros kon hij echter terug overtuigen. En ook tegen Dender speelde hij niet slecht.

Desondanks werd Verschaeren al na één helft aan de kant gehouden. In zijn plaats mocht Majeed Ashimeru opdraven. Die liet zelf echter geen goede indruk achter, waardoor er nog meer bedenkingen werden geplaatst bij de ingreep van Hubert. Nochtans was daar een logische verklaring voor.

Fysieke parameters

Zo had Verschaeren het op fysiek vlak blijkbaar lastig om twee matchen op enkele dagen tijd te verteren. En dus besloot de interim-trainer om in te grijpen. "Yari zat hoog in alle fysieke parameters en we konden wat frisheid op het middenveld gebruiken", verklaarde Hubert bij Het Nieuwsblad.

Hubert levert tot dusver goed werk af als T1 ...

Meest recent

KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

13
13
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

6
6
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

68
68
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

40
40
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

103
103
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

91
91
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

122
122
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

90
90
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

280
280
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

281
281
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

671
671
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

62
62
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

160
160
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

120
120
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

312
312
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

436
436
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

187
187
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

178
178
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

117
117
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

315
315
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

850
850

Meer sportnieuws