Zondag staat AA Gent voor een zware opdracht tegen KRC Genk.
De Buffalo's zijn dit seizoen op de dool en in dat opzicht werd Victor Fernandez ontslagen. Zijn taak werd overgenomen door Mircea Rednic die zondag voor zijn vuurdoop staat bij zijn nieuwe club. Hij gaf een reactie aan
Het Nieuwsblad.
Door zijn verleden bij Standard heeft de Roemeen wel wat kennis van de Belgische competitie. Bovendien debuteerde hij bij Standard tegen Genk en won hij die wedstrijd meteen. "Ik heb Genk donderdag bekeken. En ook al waren ze niet top, weet ik dat ik toch een goede ploeg aan het werk heb gezien, er is immers niet zoveel veranderd tegenover vorig seizoen", begint hij zijn verhaal.
Ook bij Gent wil Rednic het goed doen. "Ik hoop dat de spelers begrijpen wat ik wil. Zo gaan we op afzondering voor de wedstrijd van zondag, opdat iedereen zich optimaal kan voorbereiden. Hoe ik zal spelen is afhankelijk van de ploeg. Pedersen was licht geblesseerd, maar we kunnen hem wellicht nog recupereren voor zondag. Ik heb met deze kern alvast voldoende mogelijkheden, ik hoop hiermee de droom van Play-Off I die hier nog steeds leeft mogelijk te maken."
LEES OOK:
Kansen Belgische clubs: transfer Ito kaatst in extremis af