Genk laat alarm afgaan bij Anderlecht: "Is geen excuus"

door
Genk laat alarm afgaan bij Anderlecht:

David Hubert wil met Anderlecht morgen eindelijk nog eens winnen. RSCA wacht al sinds 29 augustus op een overwinning. De Hongaren zijn echter een stevig team, vraag dat maar aan KRC Genk. Hubert zal hen zeker niet onderschatten.

Racing Genk kon vorig jaar twee keer niet winnen van het Ferencvaros. Het speelde twee keer gelijk tegen hen in de Conference League. Hubert ziet veel kwaliteiten bij de Hongaarse topclub. 

Opletten met Ferencvaros

"Wat ik weet over Ferencvaros? Ze hebben een goede mix tussen ervaring en jongere spelers, er is veel snelheid op de flanken, ze hebben een goede doelman en een zeer stevige spits die Hongaars international is. Het is een goede ploeg en dus een stevige uitdaging voor ons”, zei hij op zijn persbabbel.

Anderlecht begint aan zijn eerste Europa League-campagne in 6 jaar tijd. Met een nieuw format. “Het is iets nieuw en ik vind het wel interessant, omdat je meer tegenstanders hebt. Elke thuismatch is een duel die we willen winnen. Een zege zou heel welkom zijn."

Slecht veld geen excuus

De Brusselaars speelden oké tegen Charleroi, maar het moet nog een stuk beter. “Ik herbekeek de match tegen Charleroi, waar we veel mogelijkheden kregen maar geen echte kansen bij elkaar wisten te spelen. We moeten nog bepaalde zaken verbeteren in het laatste derde van het veld. We moeten daar betere keuzes maken en elkaar nog meer opties geven."

Het veld van het Lotto Park is nog maar eens een probleem. Hubert blijft er rustig onder. "Het veld is geen excuus, want dat geld voor de twee ploegen. Het veld is niet goed, maar ook niet dramatisch. We kunnen dat niet meteen veranderen en wij moeten ons daar vooral niet achter gaan verschuilen. Het is ook geen item in de spelersgroep.”

POLL: Gaat Anderlecht de crisis bezweren tegen Ferencvaros?

Meest recent

Jan Vertonghen laat fans watertanden voor bekerfinale

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

12
12
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

94
94
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

48
48
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

62
62
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

165
165
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

90
90
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

249
249
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

169
169
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

130
130
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

209
209
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

203
203
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

157
157
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

87
87
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

128
128
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

120
120
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

169
169
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

216
216
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

236
236
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

87
87

Meer sportnieuws