'Shocktransfer Barça na drama Ter Stegen'

997
'Shocktransfer Barça na drama Ter Stegen'

FC Barcelona blijft zijn perfecte reeks doortrekken in La Liga en won zondagavond ook met ruime cijfers op het veld van Villarreal CF. Maar die zege kreeg een donker randje voor de Catalanen. Zo viel doelman Marc-André Ter Stegen zwaar geblesseerd uit.

De Spaanse vicekampioen is uitstekend begonnen aan het nieuwe seizoen in de eigen competitie. Onder het bewind van nieuwe coach Hansi Flick wervelen de Catalanen door de Primera Division heen. Ze staan met 18 op 18 aan de leiding en scoorden in 6 competitiewedstrijden liefst 22 keer.

Zondagavond werd ook Villarreal over de knie gelegd. De mannen van Flick haalden het uiteindelijk met duidelijke 1-5-cijfers en blijven hun sterke reeks dus maar doortrekken. Toch was de sfeer achteraf redelijk bedrukt en dat had alles met het uitvallen van Ter Stegen te maken.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Seizoen wellicht voorbij

Na een hoekschop kwam het Duitse sluitstuk verkeerd neer en verdraaide hij zijn knie. Meteen werd duidelijk dat de situatie ernstig was. Iets wat daags nadien ook bevestigd werd. Zo liet Barça weten dat Ter Stegen zijn patellapees heeft afgescheurd, een medische ingreep is dan ook onvermijdelijk.

Hoe lang de doelman exact aan de kant zal staan zal na de operatie blijken, maar de kans is groot dat zijn seizoen erop zit. En dat is uiteraard een flinke aderlating voor Barça. De club zou dan ook overwegen om een nieuwe keeper transfervrij in huis te halen om te concurreren met invallersdoelman Iñaki Peña.

Ex-nummer één Real

De 41-jarige Claudio Bravo zou alvast hebben aangegeven dat hij na een maandje alweer wil terugkeren uit pensioen om zijn ex-club uit de nood te helpen. Volgens Marca werd dan weer een shortlist opgesteld met transfervrije keepers. Daarop onder meer: Thomas Vaclik, Loris Karius, Edgar Badia en Jordi Masip.

De meest spraakmakende naam is echter die van Keylor Navas. De Costa-Ricaan was jarenlang de nummer één bij aartsrivaal Real Madrid, waar hij uiteindelijk moest plaats ruimen voor Thibaut Courtois. Sinds zijn contract bij PSG afliep zit Navas zonder club en hij zou een overstap naar Barcelona wel zien zitten.

Navas zou een goede oplossing vormen voor Barça ...

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

208
208
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

23
23
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

110
110
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

76
76
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

33
33
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

144
144
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

64
64
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

90
90
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

29
29
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

177
177
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

141
141
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

170
170
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1069
1069
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

51
51
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

82
82
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

450
450
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

286
286

Meer sportnieuws