Fink over opvallende keuze: "Hoef ik niet uit te leggen"

door
Fink over opvallende keuze:

KRC Genk kan tegen FCV Dender zijn zesde opeenvolgende zege boeken in de competitie. De kans is groot dat trainer Thorsten Fink wel iets wijzigt in zijn ploeg. Krijgt Konstantinos Karetsas terug een plaats in de basis?

Karetasas op de bank tegen Anderlecht

De zestienjarige aanvallende middenvelder is het grootste talent in de Jupiler Pro League. Karetsas mocht dit seizoen al in 5 wedstrijden aantreden en speelde 300 minuten. Opvallend genoeg bleef hij op de bank tegen Anderlecht, zijn voormalige werkgever.

Fink sprak daarover bij Het Belang van Limburg. “Karetsas kan voor nog meer offensieve impulsen zorgen. Tegen Anderlecht legden we de nadruk op het middenveld iets meer op defensieve discipline”, zei Fink. 

Weer in de ploeg tegen Dender?

De Duitse coach wist dat dit een speciale wedstrijd was voor de jonge Belg. “Ook al hoef ik een 16-jarige niet uit te leggen waarom hij niet speelt, heb ik het toch gedaan. Kos heeft er heel goed op gereageerd. Het is goed dat hij een beetje ontgoocheld was. Een profvoetballer mag nooit blij zijn dat hij op de bank zit”, vertelde Fink.

"Maar ook van daaruit kan je belangrijk zijn, hebben onze invallers de voorbije weken getoond. Sattlberger scoorde tegen Westerlo, Oh bood Adedeji-Sternberg de 0-2 aan op Anderlecht. Maar ook Nkuba stond er dinsdag meteen, Bonsu Baah blijft goed bezig en Bangoura toonde opnieuw dat je altijd op hem kunt rekenen."

De kans is groot dat Karetsas tegen FCV Dender weer in de basis zal staan.

Goed aangepakt van Fink?

Meest recent

Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

33
33
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

66
66
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

34
34
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

29
29
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

94
94
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

138
138
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

217
217
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

144
144
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

86
86
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

148
148
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

84
84
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

173
173
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

88
88
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

119
119
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

111
111
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

161
161
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

676
676
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

285
285
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

124
124
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

104
104
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

98
98
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

263
263

Meer sportnieuws