Hubert duidt pijnpunt aan in eerste helft Anderlecht

224
Hubert duidt pijnpunt aan in eerste helft Anderlecht

Het ontslag van Brian Riemer bleek zaterdag nog niet het wondermiddel te zijn dat Anderlecht weer aan het voetballen kreeg. Tegen Charleroi was er nog weinig beterschap te merken in het spel van Paars-Wit en een wedstrijd zonder al te veel kansen eindigde uiteindelijk op een droge 0-0.

Beide teams kregen uiteindelijk één grote kans om de wedstrijd te winnen. Helemaal in het begin van de wedstrijd raakte Heymans van dichtbij niet voorbij Coosemans, terwijl helemaal op het einde Angulo de winning goal nog knullig naast het doel gleed.

LEES OOK: Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

Anderlecht liet voor rust te veel ruimte

Het was uiteraard vooral die laatste gemiste kans die bij Anderlecht bleef hangen. Al was interim-coach David Hubert zeker niet vergeten dat zijn ploeg het in de eerste helft best wel moeilijk had. Hij zag in die periode een stevig pijnpunt.

"Ik vond dat we zonder bal iets te ver uit elkaar stonden, waardoor de ruimtes te groot werden. Zo moesten Leander en Mats héél veel lopen, Charleroi maakte daar gebruik van", stelde hij vast bij Sporza.

Anderlecht vergeet zichzelf te belonen

"In de tweede helft kwamen we dan beter in ons spel en hangt het af van details. Mario liep goed tussen de lijnen, we hadden steeds genoeg mensen in de box. Zo konden we druk blijven uitoefenen. Toch hebben we niet kunnen scoren, en dat is natuurlijk het belangrijkste. Dat moment dat Nilson had, moet je gewoon benutten", baalde Hubert. "Dan beloon je jezelf en dat doen we nu niet."

Anderlecht blijft daardoor achter met een magere drie op twaalf in de Jupiler Pro League. Het zal zich snel moeten herpakken, want woensdag wacht alweer een belangrijke wedstrijd. Dan komt in de openingsmatch van de Europa League de Hongaarse kampioen Ferencvaros op bezoek.

Zal er woensdag wel verbetering merkbaar zijn?

Meest recent

'Club Brugge vreest transfersoap: korting op Tresoldi?'

Club Brugge mikte sowieso al op een nieuwe recordsom van meer dan 40 miljoen, maar met zijn hattrick ...

4
4
Westerlo met moeite door: "Hij is heel goed"

KVC Westerlo stootte door naar de volgende ronde van de Croky Cup nadat ze Patro Eisden met 2-0 ...

27
27
Hasselt stunt net niet: "Dat heeft ons genekt"

Cercle Brugge was uiteindelijk te sterk voor Sporting Hasselt. De Bruggelingen wonnen met 1-2. Bij ...

24
24
Standard ziet af, toch straffe taal bij de Rouches

Standard heeft het crisisspook voor even kunnen wegjagen nadat ze FCV Dender wisten uit te schakelen ...

52
52
Leko roteert in beker: oudgediende krijgt forse tik

Club Brugge is nog maar net bekomen van zijn stunt in Milaan of het moet volgende week alweer vol in ...

154
154
'Enrique doet Barça pijn: riante som voor wereldkampioen'

Met een waanzinnige eerste helft op Manchester City, etaleerde Paris Saint-Germain deze week nog ...

37
37
‘Club Brugge heeft nu al spijt van nieuw Vanaken-contract’

Hans Vanaken leek jarenlang onverwoestbaar, maar dat beeld verandert stilaan. Zijn lichaam ...

901
901
Filip Joos helemaal verloren: "Naast Mechele de beste in België"

De Belgische ploegen hebben een geslaagde week achter de rug op het Europese toneel. Union SG ...

105
105
Anderlecht onder druk: basisploeg wéér overhoop gesmeten

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor de lastige verplaatsing naar Beerschot. Maar ...

196
196
'Tresoldi op voorpagina: absolute droomtransfer krijgt vorm'

Na zijn huzarenstukje in Milaan, is Nicolo Tresoldi een hot topic geworden in heel Europa. De spits ...

216
216
Carrick bijt van zich af: "Ik spreek de waarheid"

Michael Carrick heeft geprobeerd de storm rond Luis Martínez snel te laten liggen. De ...

45
45
Terugkeer naar Antwerp? "Kijken na het seizoen"

Gerard Vandeplas heeft toegelicht waarom hij Antwerp deze zomer tijdelijk achter zich liet voor ...

115
115
Toch vertrek bij Club: "Leko vond mij een goede speler"

Cisse Sandra kijkt met een goed gevoel terug op zijn beslissing om Club Brugge achter zich te laten. ...

322
322
Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

59
59
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

30
30
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

42
42
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

129
129
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

300
300
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

153
153
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

60
60
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

23
23
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

205
205
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

595
595
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

33
33
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

34
34

Meer sportnieuws