Vroeg drama Barcelona: Ter Stegen gruwelijk in de fout

door
Vroeg drama Barcelona: Ter Stegen gruwelijk in de fout

In de Champions League stonden ook donderdagavond weer enkele fraaie duels op het programma. Zo was het onder meer uitkijken naar FC Barcelona. Maar op het veld van AS Monaco kwam de leider uit La Liga al vroegtijdig in de problemen.

De Catalanen namen eind vorig seizoen afscheid van clubboegbeeld Xavi Hernandez als hoofdtrainer. Om hem te vervangen besloot het bestuur voor Hansi Flick te gaan. Die had destijds al indruk gemaakt aan het roer bij Bayern München en zat zonder werkgever na zijn ontslag als bondscoach van Duitsland.

De keuze voor Flick bleek tot dusver de juiste. Ondanks wisselvallige resultaten aan de voorbereiding, begon de vicekampioen als een wervelwind aan de Spaanse competitie. Barça staat momenteel met een perfect rapport aan de leiding in La Liga en scoorde in 5 competitiematchen liefst 17 keer.

LEES OOK: Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Licht gaat uit bij Ter Stegen

Die goede prestaties moesten een gepast vervolg krijgen in de Champions League. Barcelona zakte ook als favoriet af naar Monaco. Maar na nog geen tien minuten kwamen de bezoekers al met een mannetje minder te staan in het Stade Louis II na een rode kaart voor Eric Garcia.

Het was echter Marc-André Ter Stegen die aan de basis van de uitsluiting lag. De doelman voetbalde wel erg nonchalant uit en leverde bal zomaar in bij de tegenstander. Garcia kon bijna niet anders dan een fout maken en betaalde daar dus een erg zware tol voor.

Yamal zet scheve situatie recht

Niet veel later incasseerde Barcelona overigens een nieuwe mokerslag. Maghnes Akliouche kon de thuisploeg na een dik kwartier spelen immers op voorsprong zette. Maar met een mannetje minder tussen de lijnen toonde het team van Flick veerkracht. Zo kon goudhaantje Lamine Yamal de score na een halfuurtje weer in evenwicht brengen.

Barça hoort bij de vijf grootste favorieten voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

33
33
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, ook tijdlijn De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

33
33
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

29
29
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

350
350
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

222
222
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

216
216
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

277
277
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

167
167
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

162
162
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

256
256
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

709
709
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

245
245
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

193
193
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

104
104
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

172
172
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

82
82
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

289
289
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

39
39
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1031
1031
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

333
333
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

350
350
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

97
97
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

507
507
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

211
211
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26

Meer sportnieuws