Vroeg drama Barcelona: Ter Stegen gruwelijk in de fout

door
Vroeg drama Barcelona: Ter Stegen gruwelijk in de fout

In de Champions League stonden ook donderdagavond weer enkele fraaie duels op het programma. Zo was het onder meer uitkijken naar FC Barcelona. Maar op het veld van AS Monaco kwam de leider uit La Liga al vroegtijdig in de problemen.

De Catalanen namen eind vorig seizoen afscheid van clubboegbeeld Xavi Hernandez als hoofdtrainer. Om hem te vervangen besloot het bestuur voor Hansi Flick te gaan. Die had destijds al indruk gemaakt aan het roer bij Bayern München en zat zonder werkgever na zijn ontslag als bondscoach van Duitsland.

De keuze voor Flick bleek tot dusver de juiste. Ondanks wisselvallige resultaten aan de voorbereiding, begon de vicekampioen als een wervelwind aan de Spaanse competitie. Barça staat momenteel met een perfect rapport aan de leiding in La Liga en scoorde in 5 competitiematchen liefst 17 keer.

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Licht gaat uit bij Ter Stegen

Die goede prestaties moesten een gepast vervolg krijgen in de Champions League. Barcelona zakte ook als favoriet af naar Monaco. Maar na nog geen tien minuten kwamen de bezoekers al met een mannetje minder te staan in het Stade Louis II na een rode kaart voor Eric Garcia.

Het was echter Marc-André Ter Stegen die aan de basis van de uitsluiting lag. De doelman voetbalde wel erg nonchalant uit en leverde bal zomaar in bij de tegenstander. Garcia kon bijna niet anders dan een fout maken en betaalde daar dus een erg zware tol voor.

Yamal zet scheve situatie recht

Niet veel later incasseerde Barcelona overigens een nieuwe mokerslag. Maghnes Akliouche kon de thuisploeg na een dik kwartier spelen immers op voorsprong zette. Maar met een mannetje minder tussen de lijnen toonde het team van Flick veerkracht. Zo kon goudhaantje Lamine Yamal de score na een halfuurtje weer in evenwicht brengen.

Barça hoort bij de vijf grootste favorieten voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

16
16
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

23
23
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

80
80
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

48
48
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

58
58
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

219
219
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

60
60
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

60
60
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

449
449
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

170
170
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

201
201
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

148
148
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

65
65
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

85
85
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

58
58
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

277
277
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

391
391
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

164
164
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

87
87
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

59
59
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

279
279
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

516
516
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

269
269

Meer sportnieuws