Vroeg drama Barcelona: Ter Stegen gruwelijk in de fout

door
Vroeg drama Barcelona: Ter Stegen gruwelijk in de fout

In de Champions League stonden ook donderdagavond weer enkele fraaie duels op het programma. Zo was het onder meer uitkijken naar FC Barcelona. Maar op het veld van AS Monaco kwam de leider uit La Liga al vroegtijdig in de problemen.

De Catalanen namen eind vorig seizoen afscheid van clubboegbeeld Xavi Hernandez als hoofdtrainer. Om hem te vervangen besloot het bestuur voor Hansi Flick te gaan. Die had destijds al indruk gemaakt aan het roer bij Bayern München en zat zonder werkgever na zijn ontslag als bondscoach van Duitsland.

De keuze voor Flick bleek tot dusver de juiste. Ondanks wisselvallige resultaten aan de voorbereiding, begon de vicekampioen als een wervelwind aan de Spaanse competitie. Barça staat momenteel met een perfect rapport aan de leiding in La Liga en scoorde in 5 competitiematchen liefst 17 keer.

LEES OOK: Club Brugge vernederd: Vanaken richt pijlen op arbiter

Licht gaat uit bij Ter Stegen

Die goede prestaties moesten een gepast vervolg krijgen in de Champions League. Barcelona zakte ook als favoriet af naar Monaco. Maar na nog geen tien minuten kwamen de bezoekers al met een mannetje minder te staan in het Stade Louis II na een rode kaart voor Eric Garcia.

Het was echter Marc-André Ter Stegen die aan de basis van de uitsluiting lag. De doelman voetbalde wel erg nonchalant uit en leverde bal zomaar in bij de tegenstander. Garcia kon bijna niet anders dan een fout maken en betaalde daar dus een erg zware tol voor.

Yamal zet scheve situatie recht

Niet veel later incasseerde Barcelona overigens een nieuwe mokerslag. Maghnes Akliouche kon de thuisploeg na een dik kwartier spelen immers op voorsprong zette. Maar met een mannetje minder tussen de lijnen toonde het team van Flick veerkracht. Zo kon goudhaantje Lamine Yamal de score na een halfuurtje weer in evenwicht brengen.

Barça hoort bij de vijf grootste favorieten voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

41
41
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

49
49
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

37
37
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

182
182
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

232
232
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

71
71
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

159
159
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

116
116
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

456
456
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

532
532
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

464
464
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

511
511
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

316
316
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

457
457
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1187
1187
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1347
1347
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

386
386
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

407
407
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

370
370
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

365
365
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

652
652
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

787
787
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

323
323

Meer sportnieuws