Hein wild van 2 Bruggelingen: "Gaan ze niet kunnen houden"

door
Hein wild van 2 Bruggelingen:

Club Brugge heeft zich woensdagavond meteen getoond bij zijn intrede in de Champions League, maar het slaagde er uiteindelijk niet in om zichzelf te belonen. Het was 75 minuten lang minstens de evenknie van de verliezend finalist van vorig seizoen, maar kraakte in het slotkwartier helemaal.

Het maakte tegen Dortmund zijn kansen niet af en kreeg op die manier uiteindelijk nog een 0-3 om de oren. Dat is vooral een slechte zaak met het oog op het doelsaldo, want dat zal op het einde van de rit mogelijk nog een belangrijke rol spelen in de strijd om kwalificatie.

Ordoñez maakt achterin indruk

Maar bij Club zullen ze wellicht vooral proberen om de sterke prestatie van de eerste 75 minuten te benadrukken. Daarin wisten ook enkele spelers zich in de kijker te spelen. Hein Vanhaezebrouck pikt er twee namen uit.

Achterin kreeg de jonge Joaquin Seys veel lof, maar de analist zag een andere verdediger nog beter doen. "Ordoñez stak erbovenuit. Hij maakte altijd de goede keuzes, won veel duels en goede inspeelpassen", stelt Vanhaezebrouck immers in Het Nieuwsblad.

Onyedika straks niet meer te houden

Daarnaast sloot hij zich ook aan bij de lof die Raphael Onyedika oogstte na een dominante wedstrijd op het middenveld. De Nigeriaan leek in de zomer te gaan vertrekken, werd vorige week nog het hof gemaakt door Galatasaray, maar bleef uiteindelijk toch.

"Outstanding. Groots. Die gaan ze na dit seizoen niet kunnen houden", voorspelt Vanhaezebrouck echter. "Hij was heel sterk en dat heeft Europa ongetwijfeld gezien."

JOUW MENING TELT:
Zal Club Brugge na dit seizoen Onyedika nog kunnen houden?

Meest recent

'Alonso koning te rijk: Real strikt derde grote aanwinst'

Real Madrid, of toch vooral voorzitter Florentino Pérez, is één van de weinige ...

35
35
'Gent zet zich schrap voor volgende Louwagie-ingreep'

KAA Gent heeft zijn nieuwe trainer beet en kondigde woensdag de komst van Ivan Leko aan. Een ...

75
75
Vanaken of Tielemans in basis? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels willen vrijdagavond op het veld van Noord-Macedonië een eerste stap richting ...

187
187
Zomers vertrek bij Club? Jashari gooit kaarten zelf open

Eén van de grote queestes bij Club Brugge tijdens de transferzomer, is om Ardon Jashari nog ...

503
503
Dumpt posterboy Anderlecht? 'Hij praat achter hun rug'

Net nu Anderlecht dacht goud in handen te hebben, duikt er opvallend nieuws op. Een toptransfer ...

505
505
Medische tests gepland: Modric krijgt 'last dance' aan Europese top

Luka Modric heeft na jaren trouwe dienst afscheid genomen bij Real Madrid CF. Maar dat betekent ...

45
45
'Renard drukt door: vierde zomeraanwinst in aantocht'

RSC Anderlecht besloot deze week om door te gaan met Besnik Hasi als nieuwe hoofdcoach en ook zijn ...

215
215
Versterking voor Antwerp: "Zo'n spelers moet Overmars halen"

Na de pijnlijke nederlaag in de barragewedstrijd tegen Charleroi, zal Antwerp FC ook volgend seizoen ...

622
622
'City dokt 110 miljoen: dubbeldeal voor einde van week'

Binnen een tweetal weken vat Manchester City zijn campagne op het vernieuwde wereldkampioenschap ...

101
101
'Union vreest voor bliksemtransfer Play-Off-smaakmaker'

Union SG legde na de een geweldige reeks in de Play-Offs beslag op de landstitel. Hierdoor mag het ...

181
181
Garcia verklapt: verrassende nieuwe aanvoerder bij Duivels

Vrijdagavond is het zover, dan trappen de Rode Duivels hun kwalifcatiecampagne voor het WK 2026 op ...

619
619
KBVB vernieuwt: Mannaert kaapt meubelstuk weg bij Antwerp

De Rode Duivels vertoeven momenteel in Noord-Macedonië, waar vrijdag de aftrap gegeven wordt ...

175
175
Done deal: Club Brugge haalt verloren zoon terug in huis

Club Brugge moet deze zomer mogelijk een halve basisploeg vervangen, maar dat betekent niet dat men ...

836
836
'Anderlecht heeft nieuwe rechterhand Hasi te pakken'

Het zijn alweer onzekere tijden bij RSC Anderlecht, waar nog meer heel wat verschuivingen ...

403
403
'Club Brugge zoekt spits: verrassende wending op til?'

In de play-offs bleek Union te sterk om aanspraak te maken op de dubbel, maar voor het overige heeft ...

950
950
'Ulderink out: Antwerp zoekt alternatief voor Leko'

De trainerswissel bracht geen beterschap, en dus neemt Antwerp na een tweetal maanden alweer ...

413
413
'Anderlecht houdt adem in: toptalent wil vertrekken'

In Youth We Trust. Onder impuls van Olivier Renard trekt RSC Anderlecht op de transfermarkt weer vol ...

534
534
'Club Brugge dumpt miscast: exit in stroomversnelling'

Club Brugge kan deze zomer weer cashen op een resem goudhaantjes, maar langs uitgaande zijde hoopt ...

1017
1017
Stoelendans in Anderlecht: tikkende tijdbom op ontploffen

Besnik Hasi mag in het zadel blijven zitten als T1, maar achter de schermen blijft het op alle ...

614
614
'Standard gaat transferstrijd aan met Westerlo en Essevee'

Standard wist afgelopen seizoen te verbazen door met een zeer beperkte kern lange tijd mee te ...

260
260
AA Gent troeft Belgische clubs af voor KDB Cup-ster

Bij AA Gent beginnen de plannen voor volgend seizoen langzaam maar zeker vorm te krijgen. Met Ivan ...

244
244
'Standard reageert na onrustwekkend nieuws over overname'

Standard blikt terug op woelige jaren, want de overname door 777 Partners in 2022 bleek een ramp ...

467
467
'Aanwinst nummer 4 op weg: Anderlecht legt bod neer'

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Enkele dagen geleden kondigden ze nog de ...

623
623
Toptransfer voor Trossard? 'Arsenal in dubio'

Het werd weer een seizoen van net niet voor Arsenal. Het slaagde er in de Premier League niet in om ...

391
391
'Westerlo beslist: contractverlenging en 2 vertrekkers'

Heel wat Belgische clubs lijken voor een drukke transferzomer te staan. Dat is bijvoorbeeld ook het ...

108
108

Meer sportnieuws