Vormer & co lyrisch over Bruggeling; "Naar Europese topclub"

door
Vormer & co lyrisch over Bruggeling;

Club Brugge verloor met 0-3 van Borussia Dortmund, maar desondanks was het een hoopgevende prestatie. Blauw-Zwart speelde 75 minuten goed en er waren een aantal uitblinkers. Frank Boeckx, Marc Degryse en Ruud Vormer waren bij VTM vooral zeer lovend over één grote uitblinker bij de Bruggelingen.

LEES OOK: "Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Beresterke Onyedika

Nuri Sahin, trainer van Dortmund, was zeer te spreken over Raphael Onyedika. "We wisten dat het spel via hem ging verlopen, maar we konden hem niet uitschakelen", verklapte de trainer.

Vormer was heel erg gecharmeerd door Onyedika. "Die jongen heeft bijna alles goed gedaan. Ik heb echt genoten van hem. Als hij zo stappen blijft maken, dan kan hij naar een grotere club dan Club Brugge."

Grotere club dan Galatasaray

Degryse ging akkoord met Vormer. "Ik denk dat ze er goed aan hebben gedaan om hem te houden. Hij was de beste Bruggeling. Hij deed alles goed: defensief en offensief." 

Het slotwoord was voor Boeckx. "Als hij zo verder blijft spelen, dan die transferprijs alleen maar de hoogte ingaan en dan zal er een betere club voor hem komen dan Galatasaray."

De Turkse club kwam vorige week nog aankloppen en Onyedika had wel oren naar een transfer, maar Club Brugge werkte niet mee. Als Onyedika dit niveau kan aanhouden, zal er in januari of mogelijk ten laatste in de zomer van 2025 wel een toptransfer komen voor de Nigeriaan. Club mikte deze zomer op 20 miljoen euro.

Was Onyedika de beste Bruggeling?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

21
21
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

52
52
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

96
96
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

165
165
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

230
230
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

89
89
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

166
166
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

495
495
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

731
731
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

183
183
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

233
233
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

656
656
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

368
368
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

314
314
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

427
427
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws