Mignolet duidt grootste verschil tussen Club en Dortmund aan

door
Mignolet duidt grootste verschil tussen Club en Dortmund aan

Club Brugge leek lange tijd op weg om met puntengewin aan zijn Champions League-campagne te beginnen. Maar in de thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund liep het uiteindelijk toch fout. Zo liepen de Duitsers tijdens de slotfase nog uit tot 0-3.

De eindstand doet anders vermoeden, maar er zat wel degelijk veel meer in voor Blauw-Zwart. In de eerste helft was Club bij momenten de evenknie van Dortmund. Het kreeg ook enkele goede kansen om op voorsprong te komen, met name Hugo Vetlesen had altijd moeten scoren. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout.

Volgens spits Gustaf Nilsson, die zelf een moeilijke avond beleefde, was dat gebrek aan efficiëntie één van hoofdoorzaken voor de nederlaag. "We waren gevaarlijk, maar hebben hen niet afgestraft. Het was een evenwichtige match en als we voorin iets scherper waren geweest, hadden we kunnen winnen. Maar op dit niveau betaal je een prijs als je zelf je kansen niet afmaakt", klonk het bij Sporza.

LEES OOK: Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Indrukwekkende selectie

Daarnaast kwam het klasse-verschil toch bovendrijven naarmate de wedstrijd vorderde. Al was dat niet onlogisch. Dortmund-coach Nuri Sahin kon immers jongens als Serhou Guirassy, Jamie Bynoe-Gittens en Felix Nmecha. Stuk voor stuk spelers met minstens het potentieel voor de Europese top.

Volgens Simon Mignolet was dat ook het grootste verschil tussen beide ploegen. "We hadden grotendeels de controle, maar als je ziet wie zij nog konden inbrengen ... Die invallers maken mee met verschil. Je weet dat je tegen zo'n team wordt afgemat en hun invallers waren nog fris. Dortmund heeft een brede kern."

Campagne niet om zeep

In ieder geval is deze nederlaag allerminst een goede zaak voor de ambities om door te stoten naar de volgende ronde. Ook wat het doelsaldo betreft deed Club geen goede zaak. Toch vindt Mignolet dat er met vertrouwen naar de volgende matchen gekeken mag worden. "We mogen heel tevreden zijn over onze prestatie. Maar we hadden die momenten moeten pakken. Dan was de zege mogelijk geweest. En deze nederlaag mag nu geen rem zetten op ons parcours in de competitie."

De selectie van Club is onvoldoende sterk in de breedte ...

Meest recent

Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

0
0
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

14
14
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

12
12
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

70
70
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

50
50
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

183
183
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

77
77
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

139
139
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

308
308
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

149
149
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

320
320
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

133
133
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

319
319
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

310
310
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

285
285
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

560
560
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

584
584
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

102
102
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

207
207
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

551
551
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

559
559
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

330
330
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

270
270
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

81
81

Meer sportnieuws