IJskoude douche: Club geeft Europese stunt compleet weg

door
IJskoude douche: Club geeft Europese stunt compleet weg

Club Brugge is met een valse noot aan de vernieuwde Champions League begonnen. Blauw-Zwart speelde op eigen veld nochtans een meer dan verdienstelijke wedstrijd tegen Borussia Dortmund. Maar na twee goals van Jamie Bynoe-Gittens én een penalty in de tweede helft, trokken de Duitsers het laken toch naar zich toe: 0-3.

Blauw-Zwart moest tijdens de openingsspeeldag meteen vol aan de bak tegen de verliezende finalist van vorig seizoen. En het waren ook de Borussen die het beste aan de wedstrijd begonnen. Malen liet een vroege openingsgoal echter liggen, Mignolet pakte dan weer uit met een goede redding op Adeyemi. Vervolgens kon Club het evenwicht echter herstellen.

LEES OOK: Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Sterke eerste helft

En na amper een kwartier spelen kreeg de thuisploeg zelfs een reuzenkans op de 1-0. Na een corner bleef de bal immers hangen in de zestien. Vanaken en Onyedika waagden hun kans. De bal werd echter telkens afgeblokt, waarna het leer in de voeten van Vetlessen belandde. Die trapte op enkele meters van de goal echter op de lat. Van een pechmoment gesproken.

Zo'n missers worden in de UCL doorgaans cash betaalt, maar Club bleef goede kansen krijgen. Het claimde ook tevergeefs een strafschop, terwijl Skov Olsen op Kobel trapte. Ook Dortmund prikte enkele keren tegen, aan de rust stond het echter nog 0-0. Op dat moment hadden de Bruggelingen hun puntje zeker niet gestolen.

Dodelijke invalbeurt

Na de pauze bleef Club aanvankelijk minstens de evenknie. Maar de Belgische kampioen toonde zich te weinig efficiënt in de afwerking. Onder meer Nilsson, Vanaken, Vetlesen en Tzolis lieten de Duitsers bibberen, de netten doen trillen lukte evenwel. Die missers werden uiteindelijk toch pijnlijk afgestraft.

Bij Dortmund was Bynoe-Gittens inmiddels ingevallen en de Engelsman had het geluk duidelijk aan zijn zijde. Zijn schot week immers af op Sabben en Ordoñez, waarna de bal alsnog in doel belandde. Een mokerslag voor Club. Zeker omdat Gittens er na een puike dribbel ook 0-2 van maakte.

Penaltyfout Mechele

De thuisploeg moest de kelk uiteindelijk nog tot op de bodem ledigen. Mechele maakte immers een penaltyfout op Guirassy, die de elfmeter vervolgens netjes voorbij Mignolet trapte. Zo eindigde de partij uiteindelijk op een zware 0-3-nederlaag voor Club. Een flinke opdoffer, want er zat wel degelijk meer in voor de West-Vlamingen. De kansen om alsnog door te stoten, krijgen zo ook meteen een stevige knauw.

Club had minstens een puntje verdiend ...

Meest recent

Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

9
9
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

33
33
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

145
145
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

99
99
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

64
64
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

232
232
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

52
52
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

485
485
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

119
119
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

179
179
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

323
323
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

120
120
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

379
379
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

160
160
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

149
149
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

229
229
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

352
352
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

115
115
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

452
452
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

549
549
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

110
110
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

82
82
Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

136
136
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

305
305
Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

306
306

Meer sportnieuws