IJskoude douche: Club geeft Europese stunt compleet weg

297 stemmen
IJskoude douche: Club geeft Europese stunt compleet weg

Club Brugge is met een valse noot aan de vernieuwde Champions League begonnen. Blauw-Zwart speelde op eigen veld nochtans een meer dan verdienstelijke wedstrijd tegen Borussia Dortmund. Maar na twee goals van Jamie Bynoe-Gittens én een penalty in de tweede helft, trokken de Duitsers het laken toch naar zich toe: 0-3.

Blauw-Zwart moest tijdens de openingsspeeldag meteen vol aan de bak tegen de verliezende finalist van vorig seizoen. En het waren ook de Borussen die het beste aan de wedstrijd begonnen. Malen liet een vroege openingsgoal echter liggen, Mignolet pakte dan weer uit met een goede redding op Adeyemi. Vervolgens kon Club het evenwicht echter herstellen.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Sterke eerste helft

En na amper een kwartier spelen kreeg de thuisploeg zelfs een reuzenkans op de 1-0. Na een corner bleef de bal immers hangen in de zestien. Vanaken en Onyedika waagden hun kans. De bal werd echter telkens afgeblokt, waarna het leer in de voeten van Vetlessen belandde. Die trapte op enkele meters van de goal echter op de lat. Van een pechmoment gesproken.

Zo'n missers worden in de UCL doorgaans cash betaalt, maar Club bleef goede kansen krijgen. Het claimde ook tevergeefs een strafschop, terwijl Skov Olsen op Kobel trapte. Ook Dortmund prikte enkele keren tegen, aan de rust stond het echter nog 0-0. Op dat moment hadden de Bruggelingen hun puntje zeker niet gestolen.

Dodelijke invalbeurt

Na de pauze bleef Club aanvankelijk minstens de evenknie. Maar de Belgische kampioen toonde zich te weinig efficiënt in de afwerking. Onder meer Nilsson, Vanaken, Vetlesen en Tzolis lieten de Duitsers bibberen, de netten doen trillen lukte evenwel. Die missers werden uiteindelijk toch pijnlijk afgestraft.

Bij Dortmund was Bynoe-Gittens inmiddels ingevallen en de Engelsman had het geluk duidelijk aan zijn zijde. Zijn schot week immers af op Sabben en Ordoñez, waarna de bal alsnog in doel belandde. Een mokerslag voor Club. Zeker omdat Gittens er na een puike dribbel ook 0-2 van maakte.

Penaltyfout Mechele

De thuisploeg moest de kelk uiteindelijk nog tot op de bodem ledigen. Mechele maakte immers een penaltyfout op Guirassy, die de elfmeter vervolgens netjes voorbij Mignolet trapte. Zo eindigde de partij uiteindelijk op een zware 0-3-nederlaag voor Club. Een flinke opdoffer, want er zat wel degelijk meer in voor de West-Vlamingen. De kansen om alsnog door te stoten, krijgen zo ook meteen een stevige knauw.

Club had minstens een puntje verdiend ...

Meest recent

Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

12
12
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

234
234
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

97
97
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

9
9
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

234
234
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

90
90
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

88
88
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

520
520
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

551
551
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

258
258
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

337
337
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

86
86
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

160
160
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

204
204
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

163
163
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

181
181
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

185
185
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

215
215
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

464
464
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

305
305
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

1008
1008

Meer sportnieuws