Eén dissonant bij sterk Club Brugge: "Gaat te snel voor hem"

418 stemmen
Eén dissonant bij sterk Club Brugge:

Club Brugge maakte woensdagavond als eerste Belgische ploeg ooit zijn opwachting in de vernieuwde versie van de Champions League. En het werd meteen een heuse test tegen Borussia Dortmund. Maar in de eerste helft hield de Belgische kampioen redelijk goed stand.

Zoals geweten werd de UCL dit seizoen in een compleet nieuw jasje gestoken. De traditionele groepsfase werd afgeschaft en vervangen door één groot klassement met alle deelnemers. Om door te stoten naar de knock out-fase, zal Blauw-Zwart daarin minstens de top 24 moeten halen. 

Volgens de berekeningen en simulaties, zijn daarvoor minstens een achttal punten nodig. En dus kan Club zeker in zijn thuiswedstrijden maar best voldoende rapen. Wat dat betreft kreeg Blauw-Zwart geen cadeaus van de kalendermakers. Zo stond meteen bezoek van Dortmund op het programma.

LEES OOK: 'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Sterke start Club

Hoewel de Duitsers niet echt denderd aan het nieuwe seizoen zijn begonnen, beschikken ze op papier over een pak meer kwaliteiten dan de Bruggelingen. Maar in de eerste helft slaagde Club er toch behoorlijk goed in om zijn voet naast die van Dortmund te zetten.

De bezoekers konden voor rust weliswaar enkele keren gevaarlijk dreigen, Simon Mignolet stond echter pal. Maar ook Blauw-Zwart kreeg de nodige kansen. De beste daarvan kwam op naam van Hugo Vetlesen, de Noor knalde van dichtbij echter vol op het doelkader.

Nilsson ziet af

Al bij al dus een sterke eerste helft van de Belgische kampioen. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook met lof gestrooid naar de ploeg van coach Nicky Hayen. Al krijgt één speler ook de nodige kritiek over zich geen. Gustaf Nilsson had het in de eerste helft immers lastig om zijn stempel te drukken en leek moeite te hebben met het tempo. Bovendien verloor hij het merendeel van zijn duels, waardoor de meerwaarde van de spits wel erg beperkt bleef. Dat zorgde voor enkele scherpe reacties aan zijn adres.

Nilsson komt tekort voor het Champions League-niveau ...

Meest recent

Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

1
1
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

101
101
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

69
69
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

195
195
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

95
95
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

235
235
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

361
361
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

184
184
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

66
66
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

62
62
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

82
82
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

141
141
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

187
187
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

271
271
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

530
530
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

129
129
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1020
1020
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

349
349
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

117
117
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

532
532
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

322
322
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

246
246
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

380
380
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

501
501
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

136
136

Meer sportnieuws