Eén dissonant bij sterk Club Brugge: "Gaat te snel voor hem"

door
Eén dissonant bij sterk Club Brugge:

Club Brugge maakte woensdagavond als eerste Belgische ploeg ooit zijn opwachting in de vernieuwde versie van de Champions League. En het werd meteen een heuse test tegen Borussia Dortmund. Maar in de eerste helft hield de Belgische kampioen redelijk goed stand.

Zoals geweten werd de UCL dit seizoen in een compleet nieuw jasje gestoken. De traditionele groepsfase werd afgeschaft en vervangen door één groot klassement met alle deelnemers. Om door te stoten naar de knock out-fase, zal Blauw-Zwart daarin minstens de top 24 moeten halen. 

Volgens de berekeningen en simulaties, zijn daarvoor minstens een achttal punten nodig. En dus kan Club zeker in zijn thuiswedstrijden maar best voldoende rapen. Wat dat betreft kreeg Blauw-Zwart geen cadeaus van de kalendermakers. Zo stond meteen bezoek van Dortmund op het programma.

LEES OOK: 'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Sterke start Club

Hoewel de Duitsers niet echt denderd aan het nieuwe seizoen zijn begonnen, beschikken ze op papier over een pak meer kwaliteiten dan de Bruggelingen. Maar in de eerste helft slaagde Club er toch behoorlijk goed in om zijn voet naast die van Dortmund te zetten.

De bezoekers konden voor rust weliswaar enkele keren gevaarlijk dreigen, Simon Mignolet stond echter pal. Maar ook Blauw-Zwart kreeg de nodige kansen. De beste daarvan kwam op naam van Hugo Vetlesen, de Noor knalde van dichtbij echter vol op het doelkader.

Nilsson ziet af

Al bij al dus een sterke eerste helft van de Belgische kampioen. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook met lof gestrooid naar de ploeg van coach Nicky Hayen. Al krijgt één speler ook de nodige kritiek over zich geen. Gustaf Nilsson had het in de eerste helft immers lastig om zijn stempel te drukken en leek moeite te hebben met het tempo. Bovendien verloor hij het merendeel van zijn duels, waardoor de meerwaarde van de spits wel erg beperkt bleef. Dat zorgde voor enkele scherpe reacties aan zijn adres.

Nilsson komt tekort voor het Champions League-niveau ...

Meest recent

Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

23
23
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

200
200
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

25
25
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

23
23
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

25
25
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

193
193
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

114
114
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

190
190
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

167
167
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

61
61
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

256
256
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

301
301
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

328
328
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

83
83
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

446
446
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

393
393
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

476
476
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

224
224
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

109
109
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

83
83
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

428
428
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

673
673
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

94
94

Meer sportnieuws