Eén dissonant bij sterk Club Brugge: "Gaat te snel voor hem"

418 stemmen
Eén dissonant bij sterk Club Brugge:

Club Brugge maakte woensdagavond als eerste Belgische ploeg ooit zijn opwachting in de vernieuwde versie van de Champions League. En het werd meteen een heuse test tegen Borussia Dortmund. Maar in de eerste helft hield de Belgische kampioen redelijk goed stand.

Zoals geweten werd de UCL dit seizoen in een compleet nieuw jasje gestoken. De traditionele groepsfase werd afgeschaft en vervangen door één groot klassement met alle deelnemers. Om door te stoten naar de knock out-fase, zal Blauw-Zwart daarin minstens de top 24 moeten halen. 

Volgens de berekeningen en simulaties, zijn daarvoor minstens een achttal punten nodig. En dus kan Club zeker in zijn thuiswedstrijden maar best voldoende rapen. Wat dat betreft kreeg Blauw-Zwart geen cadeaus van de kalendermakers. Zo stond meteen bezoek van Dortmund op het programma.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Sterke start Club

Hoewel de Duitsers niet echt denderd aan het nieuwe seizoen zijn begonnen, beschikken ze op papier over een pak meer kwaliteiten dan de Bruggelingen. Maar in de eerste helft slaagde Club er toch behoorlijk goed in om zijn voet naast die van Dortmund te zetten.

De bezoekers konden voor rust weliswaar enkele keren gevaarlijk dreigen, Simon Mignolet stond echter pal. Maar ook Blauw-Zwart kreeg de nodige kansen. De beste daarvan kwam op naam van Hugo Vetlesen, de Noor knalde van dichtbij echter vol op het doelkader.

Nilsson ziet af

Al bij al dus een sterke eerste helft van de Belgische kampioen. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook met lof gestrooid naar de ploeg van coach Nicky Hayen. Al krijgt één speler ook de nodige kritiek over zich geen. Gustaf Nilsson had het in de eerste helft immers lastig om zijn stempel te drukken en leek moeite te hebben met het tempo. Bovendien verloor hij het merendeel van zijn duels, waardoor de meerwaarde van de spits wel erg beperkt bleef. Dat zorgde voor enkele scherpe reacties aan zijn adres.

Nilsson komt tekort voor het Champions League-niveau ...

Meest recent

'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

0
0
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

2
2
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

25
25
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

30
30
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

70
70
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

61
61
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

204
204
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

25
25
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

118
118
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

79
79
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

195
195
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1063
1063
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

93
93
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

258
258
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

367
367
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

56
56
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

326
326
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

157
157
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

413
413
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

314
314
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

483
483
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

506
506
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77

Meer sportnieuws