Eén dissonant bij sterk Club Brugge: "Gaat te snel voor hem"

door
Eén dissonant bij sterk Club Brugge:

Club Brugge maakte woensdagavond als eerste Belgische ploeg ooit zijn opwachting in de vernieuwde versie van de Champions League. En het werd meteen een heuse test tegen Borussia Dortmund. Maar in de eerste helft hield de Belgische kampioen redelijk goed stand.

Zoals geweten werd de UCL dit seizoen in een compleet nieuw jasje gestoken. De traditionele groepsfase werd afgeschaft en vervangen door één groot klassement met alle deelnemers. Om door te stoten naar de knock out-fase, zal Blauw-Zwart daarin minstens de top 24 moeten halen. 

Volgens de berekeningen en simulaties, zijn daarvoor minstens een achttal punten nodig. En dus kan Club zeker in zijn thuiswedstrijden maar best voldoende rapen. Wat dat betreft kreeg Blauw-Zwart geen cadeaus van de kalendermakers. Zo stond meteen bezoek van Dortmund op het programma.

LEES OOK: JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Sterke start Club

Hoewel de Duitsers niet echt denderd aan het nieuwe seizoen zijn begonnen, beschikken ze op papier over een pak meer kwaliteiten dan de Bruggelingen. Maar in de eerste helft slaagde Club er toch behoorlijk goed in om zijn voet naast die van Dortmund te zetten.

De bezoekers konden voor rust weliswaar enkele keren gevaarlijk dreigen, Simon Mignolet stond echter pal. Maar ook Blauw-Zwart kreeg de nodige kansen. De beste daarvan kwam op naam van Hugo Vetlesen, de Noor knalde van dichtbij echter vol op het doelkader.

Nilsson ziet af

Al bij al dus een sterke eerste helft van de Belgische kampioen. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook met lof gestrooid naar de ploeg van coach Nicky Hayen. Al krijgt één speler ook de nodige kritiek over zich geen. Gustaf Nilsson had het in de eerste helft immers lastig om zijn stempel te drukken en leek moeite te hebben met het tempo. Bovendien verloor hij het merendeel van zijn duels, waardoor de meerwaarde van de spits wel erg beperkt bleef. Dat zorgde voor enkele scherpe reacties aan zijn adres.

Nilsson komt tekort voor het Champions League-niveau ...

Meest recent

'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

12
12
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

18
18
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

162
162
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

71
71
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

40
40
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

46
46
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

36
36
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

225
225
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

102
102
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

117
117
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

50
50
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

123
123
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

143
143
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

117
117
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

161
161
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

120
120
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

130
130
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

53
53
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

461
461
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

209
209
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

150
150
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

307
307
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

435
435
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

364
364

Meer sportnieuws