Eén dissonant bij sterk Club Brugge: "Gaat te snel voor hem"

door
Eén dissonant bij sterk Club Brugge:

Club Brugge maakte woensdagavond als eerste Belgische ploeg ooit zijn opwachting in de vernieuwde versie van de Champions League. En het werd meteen een heuse test tegen Borussia Dortmund. Maar in de eerste helft hield de Belgische kampioen redelijk goed stand.

Zoals geweten werd de UCL dit seizoen in een compleet nieuw jasje gestoken. De traditionele groepsfase werd afgeschaft en vervangen door één groot klassement met alle deelnemers. Om door te stoten naar de knock out-fase, zal Blauw-Zwart daarin minstens de top 24 moeten halen. 

Volgens de berekeningen en simulaties, zijn daarvoor minstens een achttal punten nodig. En dus kan Club zeker in zijn thuiswedstrijden maar best voldoende rapen. Wat dat betreft kreeg Blauw-Zwart geen cadeaus van de kalendermakers. Zo stond meteen bezoek van Dortmund op het programma.

LEES OOK: De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

Sterke start Club

Hoewel de Duitsers niet echt denderd aan het nieuwe seizoen zijn begonnen, beschikken ze op papier over een pak meer kwaliteiten dan de Bruggelingen. Maar in de eerste helft slaagde Club er toch behoorlijk goed in om zijn voet naast die van Dortmund te zetten.

De bezoekers konden voor rust weliswaar enkele keren gevaarlijk dreigen, Simon Mignolet stond echter pal. Maar ook Blauw-Zwart kreeg de nodige kansen. De beste daarvan kwam op naam van Hugo Vetlesen, de Noor knalde van dichtbij echter vol op het doelkader.

Nilsson ziet af

Al bij al dus een sterke eerste helft van de Belgische kampioen. Op het sociale medium 'X' wordt dan ook met lof gestrooid naar de ploeg van coach Nicky Hayen. Al krijgt één speler ook de nodige kritiek over zich geen. Gustaf Nilsson had het in de eerste helft immers lastig om zijn stempel te drukken en leek moeite te hebben met het tempo. Bovendien verloor hij het merendeel van zijn duels, waardoor de meerwaarde van de spits wel erg beperkt bleef. Dat zorgde voor enkele scherpe reacties aan zijn adres.

Nilsson komt tekort voor het Champions League-niveau ...

Meest recent

Antwerp droomt weer: "Kan heel mooi verhaal worden"

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

1
1
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

18
18
Anderlecht na ‘vertrek’ Hazard: ‘volgende sterkhouder volgt’

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

105
105
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

79
79
'Salah, Casemiro én Neymar in dezelfde competitie'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

13
13
RSCA zorgt voor transferommekeer: keert succesrecept terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

168
168
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

52
52
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

14
14
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

125
125
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

49
49
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

90
90
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

48
48
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

170
170
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

67
67
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

364
364
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

58
58
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

39
39
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

41
41
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

46
46
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

41
41
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

683
683
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

172
172
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

179
179
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

158
158
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

122
122

Meer sportnieuws