Laatste kans voor Riemer? Alles draait om zaterdag

274 stemmen
Laatste kans voor Riemer? Alles draait om zaterdag

De voorbije weken ontsnapte Anderlecht een paar keer, maar dinsdag liep het alsnog tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Tegen KRC Genk leverde het opnieuw een bleke prestatie en dat werd door de nieuwe leider afgestraft met 0-2. Daardoor is de druk op Brian Riemer stilaan onhoudbaar.

Het Anderlecht-publiek spuwde de voorbije weken al meermaals zijn gal over de Deense trainer, die dinsdag een nieuw dieptepunt beleefde. Hij moest luisteren hoe na de tweede Genkse goal vrijwel het hele stadion "Riemer buiten" scandeerde. 

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Tegen Charleroi laatste kans voor Riemer?

Zelf is Riemer niet bezig met een ontslag en op de Raad van Bestuur werd dinsdag voor de match tegen Genk naar verluidt ook nog besloten dat een trainerswissel op dit moment niet aan de orde moet zijn. Maar de nederlaag van dinsdag en de toenemende druk zouden weleens voor een wending kunnen zorgen.

Bij Le Soir vermoeden ze dat de partij van zaterdag tegen Charleroi echt wel de wedstrijd van de laatste kans zal worden voor Riemer. Volgens de krant zal hij een nieuwe wanprestatie in het eigen Lotto Park wellicht niet overleven.

Druk van achterban wordt onhoudbaar

Hoewel het bestuur er alles aan blijft doen om een ontslag te vermijden, zijn ze ook niet blind voor het feit dat de druk vanuit de achterban stilaan onhoudbaar wordt. Dat die aangezwengeld wordt door verschillende kritische analisten, doet de situatie van Riemer geen goed.

Die weet dus wat hem te doen staat in de komende wedstrijden. Met Charleroi, Ferencvaros en Dender wachten op papier drie haalbare kaarten, al weet je natuurlijk maar nooit. Zeker omdat de Carolo's uitstekend aan het seizoen begonnen zijn en momenteel zelfs boven Paars-Wit in het klassement staan.

Moet Riemer bij een nieuwe wanprestatie ontslagen worden?

Meest recent

‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

71
71
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

39
39
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

42
42
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

171
171
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

21
21
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

307
307
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

60
60
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

206
206
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

374
374
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

50
50
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

183
183
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

95
95
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

487
487
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

411
411
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

168
168
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

85
85
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

416
416
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

214
214
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

502
502
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

138
138
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

345
345
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

611
611
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

338
338

Meer sportnieuws