Laatste kans voor Riemer? Alles draait om zaterdag

door
Laatste kans voor Riemer? Alles draait om zaterdag

De voorbije weken ontsnapte Anderlecht een paar keer, maar dinsdag liep het alsnog tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Tegen KRC Genk leverde het opnieuw een bleke prestatie en dat werd door de nieuwe leider afgestraft met 0-2. Daardoor is de druk op Brian Riemer stilaan onhoudbaar.

Het Anderlecht-publiek spuwde de voorbije weken al meermaals zijn gal over de Deense trainer, die dinsdag een nieuw dieptepunt beleefde. Hij moest luisteren hoe na de tweede Genkse goal vrijwel het hele stadion "Riemer buiten" scandeerde. 

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Tegen Charleroi laatste kans voor Riemer?

Zelf is Riemer niet bezig met een ontslag en op de Raad van Bestuur werd dinsdag voor de match tegen Genk naar verluidt ook nog besloten dat een trainerswissel op dit moment niet aan de orde moet zijn. Maar de nederlaag van dinsdag en de toenemende druk zouden weleens voor een wending kunnen zorgen.

Bij Le Soir vermoeden ze dat de partij van zaterdag tegen Charleroi echt wel de wedstrijd van de laatste kans zal worden voor Riemer. Volgens de krant zal hij een nieuwe wanprestatie in het eigen Lotto Park wellicht niet overleven.

Druk van achterban wordt onhoudbaar

Hoewel het bestuur er alles aan blijft doen om een ontslag te vermijden, zijn ze ook niet blind voor het feit dat de druk vanuit de achterban stilaan onhoudbaar wordt. Dat die aangezwengeld wordt door verschillende kritische analisten, doet de situatie van Riemer geen goed.

Die weet dus wat hem te doen staat in de komende wedstrijden. Met Charleroi, Ferencvaros en Dender wachten op papier drie haalbare kaarten, al weet je natuurlijk maar nooit. Zeker omdat de Carolo's uitstekend aan het seizoen begonnen zijn en momenteel zelfs boven Paars-Wit in het klassement staan.

Moet Riemer bij een nieuwe wanprestatie ontslagen worden?

Meest recent

Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

4
4
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

32
32
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

113
113
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

23
23
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

163
163
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

259
259
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

144
144
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

298
298
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

77
77
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

63
63
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

512
512
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

647
647
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

83
83
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

82
82
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

134
134
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1579
1579
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

164
164
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

54
54
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1407
1407
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

515
515
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

77
77
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100

Meer sportnieuws