'Bestuur Anderlecht neemt standpunt in over ontslag Riemer'

503 stemmen
'Bestuur Anderlecht neemt standpunt in over ontslag Riemer'

Anderlecht wil dinsdagavond de koppositie heroveren, maar daarvoor zal het wel moeten winnen van KRC Genk. Liefst ook met goed voetbal, want het spel van Paars-Wit was dit seizoen uiterst matig. Daardoor groeide de kritiek de voorbije weken alsmaar meer.

Vooral trainer Brian Riemer moet het ontgelden bij pers en publiek. Zaterdag werd er tijdens de wedstrijd tegen Westerlo vanuit de tribunes om zijn ontslag geroepen en ook verschillende analisten opperden al dat zijn hoofd op het kapblok zou liggen als in de komende wedstrijden resultaten uitblijven.

LEES OOK: ‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Ontslag Riemer lijkt niet aan de orde

Er werd dan ook met veel nieuwsgierigheid uitgekeken naar de Raad van Bestuur die dinsdagavond bij Anderlecht gehouden werd. Dat was een vergadering die al enkele maanden gepland stond en vooral diende om een stand van zaken op te maken na de zomer, maar uiteraard kwam ook de huidige sportieve situatie aan bod.

Volgens Het Nieuwsblad is het bestuur echter tot de conclusie gekomen dat het belangrijkste is om stabiliteit te houden. Daar zou iedereen het over eens zijn, van de aandeelhouders over de bestuurders tot het management. Zelfs als er straks verloren zou worden van Genk, lijkt verandering weinig waarschijnlijk. De job van Riemer lijkt voorlopig dus safe te zitten.

Anderlecht grijpt in januari wellicht in

Eén van de redenen waarom ze bij Anderlecht niet te snel te drastisch willen ingrijpen, is omdat ze beseffen dat het zwaartepunt van de competitie pas in de lente ligt wanneer de play-offs van start gaan. Tegen dan zullen ze met Thorgan Hazard een belangrijke pion gerecupereerd hebben én nog een wintermercato achter de kiezen hebben.

De verwachting is immers dat Anderlecht in januari nog de transfermarkt op zal trekken. Het clubbestuur zou beseffen dat de kern momenteel niet helemaal in balans is en dus zal er getracht worden om dat in januari nog recht te trekken. 

Goed dat ze bij Anderlecht voor stabiliteit kiezen?

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

14
14
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

56
56
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

151
151
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

44
44
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

610
610
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

149
149
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

194
194
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

350
350
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

75
75
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

441
441
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

99
99
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

227
227
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

129
129
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

78
78
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

259
259
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

28
28
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

66
66
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

217
217
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

184
184
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

68
68
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

475
475
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

235
235

Meer sportnieuws