SK Beveren en Jong Genk werken knotsgek spektakel af in CPL

142
SK Beveren en Jong Genk werken knotsgek spektakel af in CPL

In de Challenger Pro League hebben SK Beveren en Jong Genk voor een knotsgek spektakel gezorgd. De Waaslanders moesten tot het absolute gaatje gaan om een veerkrachtig Limburgs elftal af te houden. Reedijk en co klimmen zo naar een knappe tweede plek.

SK Beveren wou zich graag ook in de debatten mengen bovenin en had dus vandaag een zege nodig in de Challenger Pro League. Tegenstander op de Freethiel waren de youngsters van Racing Genk, die pas op de vorige speeldag hun eerste nederlaag leden. De Waaslanders verloren nog niet maar wonnen ook nog maar één keer.

LEES OOK: Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

Verschroeiende start Beveren uitgewist

De thuisploeg begon aan een verschroeiend tempo en werd ook al vroeg beloond voor zijn aanvalsdrang. Na een dikke vijf minuten spelen werd een voorzet vanop links op het hoofd van Michiwaki gedropt, die knap de 1-0 in doel knikte. De Waaslanders vergaten nadien om de wedstrijd al vroeg 'dood' te maken toen Dicke van dichtbij onbegrijpelijk op de paal besloot.

Jong Genk geraakte nadien steeds meer aan voetballen toe, halfweg de eerste helft was de sluwe Mirisola de Beverse verdediging te slim af en hij tikte de 1-1 voorbij Reus. De bezoekers hadden nadien zowaar nog de beste kansen, na één helft stond een gelijkspel op het bord op de Freethiel.

Jonge Genkse talenten slaan tweede keer terug

Opnieuw begon het team van Marink Reedijk scherp aan de tweede periode. Na dik vijf minuten spelen resulteerde dat in een nieuwe voorsprong: Servais zorgde van aan de rand van de zestien meter met een mooie plaatsbal voor de 2-1. De Genkse youngsters moesten even zoeken naar het goede ritme maar kwamen iets voorbij het uur toch weer opzetten. Bafdili had een fraaie poging in huis maar ook de parade van doelman Reus mocht er wezen.

De wedstrijd ging nu prima over en weer, halfweg de tweede helft redde Vliegen knap op een schot van Limbombe. Voor SK Beveren was het in de slotfase vooral zaak om te overleven, iets wat finaal niet lukte. Op dik vijf minuten van het einde schoot een hoekschop voorbij alles en iedereen, invaller Touré was de meest alerte en schoot de 2-2 voorbij Reus.

Een mokerslag voor de thuisploeg? Niets daarvan, in minuut 95 zorgde Moustapha nog voor de verlossing door na een fraaie actie door de benen van Vliegen de 3-2 in doel te werken. Goed voor drie gouden Beverse punten.

Scoreverloop:

1-0 (7') Michiwaki, 1-1 (23') Mirisola, 2-1 (51') Servais, 2-2 (83') Touré, 3-2 (90+5')

Zal SK Beveren zich mengen in de titelstrijd?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

14
14
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

29
29
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

30
30
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

97
97
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

40
40
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

214
214
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

303
303
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws