Bolat onthult: 'Dít gebeurde bij ruzie met Stroeykens'

690 stemmen
Bolat onthult: 'Dít gebeurde bij ruzie met Stroeykens'

KVC Westerlo heeft zaterdagavond een meer dan verdienstelijk punt gepakt op het veld van RSC Anderlecht (2-2). Doelman Sinan Bolat had een belangrijk aandeel in die puntendeling. In de slotfase kreeg het ervaren sluitstuk het wel even aan de stok met Mario Stroeykens.

De ploeg van coach Timmy Simons was sterk aan het seizoen begonnen. Na een knappe 9 op 9 legde de promovendus zelfs eventjes beslag op de leidersplaats. Maar vervolgens kenden de Kemphanen een kleine inzinking. Zo werd de interland-break ingezet met een tegenvallende 1 op 9.

Zaterdag wou men dan ook aanknopen met een stuntzege op het veld van de recordkampioen. En dat zat er wel degelijk in. Westerlo speelde een meer dan behoorlijke wedstrijd in het Lotto Park en was bij momenten zelfs de betere ploeg. Bovendien hadden de bezoekers een dosis meeval.

LEES OOK: Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Discussie Bolat en Stroeykens

Na een dik een uur spelen kon Westerlo zelfs op 2-1 komen met een lucky-goal. Die nipte voorsprong leken de mannen van Simons ook over de streep te gaan trekken. Toch kwam RSCA in de slotfase nog langszij, niet toevallig na een doelpunt van Stroeykens. 

De jongeling was immers uitstekend ingevallen en deed zijn ploeg duidelijk beter draaien. In de slotminuten zorgde Stroeykens wel nog voor een opstootje. Zo ging hij verhaal halen bij Bolat, die vervolgens stevig in de clinch ging met het goudhaantje van Paars-Wit. Enkele ploegmaats kwamen de gemoederen zelfs bedaren.

Nog steeds Facebook-vrienden

Achteraf werd Bolat voor de camera's van DAZN dan ook gevraagd naar wat er exact aan de hand was. "Hij had een kleine schwalbe gedaan. Hij dacht dat ik hem raakte, maar ik had vol de bal", reageerde de Turk. "Maar het is gewoon de intensiteit van de wedstrijd. Daarna hebben we het ook mooi uitgepraat. Of we vrienden blijven op Facebook? Ja altijd. Met iedereen, dat weet je toch", besloot Bolat met een grijns.

Stroeykens was de beste man bij Anderlecht ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

21
21
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

26
26
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

62
62
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

94
94
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

70
70
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

99
99
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

408
408
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

233
233
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

68
68
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

384
384
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

130
130
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

776
776
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

120
120
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

90
90
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

209
209
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

394
394
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

360
360
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

586
586
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

933
933
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1043
1043
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws