Bolat onthult: 'Dít gebeurde bij ruzie met Stroeykens'

door
Bolat onthult: 'Dít gebeurde bij ruzie met Stroeykens'

KVC Westerlo heeft zaterdagavond een meer dan verdienstelijk punt gepakt op het veld van RSC Anderlecht (2-2). Doelman Sinan Bolat had een belangrijk aandeel in die puntendeling. In de slotfase kreeg het ervaren sluitstuk het wel even aan de stok met Mario Stroeykens.

De ploeg van coach Timmy Simons was sterk aan het seizoen begonnen. Na een knappe 9 op 9 legde de promovendus zelfs eventjes beslag op de leidersplaats. Maar vervolgens kenden de Kemphanen een kleine inzinking. Zo werd de interland-break ingezet met een tegenvallende 1 op 9.

Zaterdag wou men dan ook aanknopen met een stuntzege op het veld van de recordkampioen. En dat zat er wel degelijk in. Westerlo speelde een meer dan behoorlijke wedstrijd in het Lotto Park en was bij momenten zelfs de betere ploeg. Bovendien hadden de bezoekers een dosis meeval.

LEES OOK: ‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Discussie Bolat en Stroeykens

Na een dik een uur spelen kon Westerlo zelfs op 2-1 komen met een lucky-goal. Die nipte voorsprong leken de mannen van Simons ook over de streep te gaan trekken. Toch kwam RSCA in de slotfase nog langszij, niet toevallig na een doelpunt van Stroeykens. 

De jongeling was immers uitstekend ingevallen en deed zijn ploeg duidelijk beter draaien. In de slotminuten zorgde Stroeykens wel nog voor een opstootje. Zo ging hij verhaal halen bij Bolat, die vervolgens stevig in de clinch ging met het goudhaantje van Paars-Wit. Enkele ploegmaats kwamen de gemoederen zelfs bedaren.

Nog steeds Facebook-vrienden

Achteraf werd Bolat voor de camera's van DAZN dan ook gevraagd naar wat er exact aan de hand was. "Hij had een kleine schwalbe gedaan. Hij dacht dat ik hem raakte, maar ik had vol de bal", reageerde de Turk. "Maar het is gewoon de intensiteit van de wedstrijd. Daarna hebben we het ook mooi uitgepraat. Of we vrienden blijven op Facebook? Ja altijd. Met iedereen, dat weet je toch", besloot Bolat met een grijns.

Stroeykens was de beste man bij Anderlecht ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

41
41
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

65
65
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

151
151
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

81
81
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

42
42
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

33
33
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

186
186
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

339
339
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

198
198
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

122
122
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

343
343
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

185
185
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

349
349
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

158
158
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

89
89
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

629
629
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

306
306
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

718
718
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

488
488
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

303
303
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

188
188
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

155
155
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

107
107
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73

Meer sportnieuws