Bolat onthult: 'Dít gebeurde bij ruzie met Stroeykens'

door
Bolat onthult: 'Dít gebeurde bij ruzie met Stroeykens'

KVC Westerlo heeft zaterdagavond een meer dan verdienstelijk punt gepakt op het veld van RSC Anderlecht (2-2). Doelman Sinan Bolat had een belangrijk aandeel in die puntendeling. In de slotfase kreeg het ervaren sluitstuk het wel even aan de stok met Mario Stroeykens.

De ploeg van coach Timmy Simons was sterk aan het seizoen begonnen. Na een knappe 9 op 9 legde de promovendus zelfs eventjes beslag op de leidersplaats. Maar vervolgens kenden de Kemphanen een kleine inzinking. Zo werd de interland-break ingezet met een tegenvallende 1 op 9.

Zaterdag wou men dan ook aanknopen met een stuntzege op het veld van de recordkampioen. En dat zat er wel degelijk in. Westerlo speelde een meer dan behoorlijke wedstrijd in het Lotto Park en was bij momenten zelfs de betere ploeg. Bovendien hadden de bezoekers een dosis meeval.

LEES OOK: Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

Discussie Bolat en Stroeykens

Na een dik een uur spelen kon Westerlo zelfs op 2-1 komen met een lucky-goal. Die nipte voorsprong leken de mannen van Simons ook over de streep te gaan trekken. Toch kwam RSCA in de slotfase nog langszij, niet toevallig na een doelpunt van Stroeykens. 

De jongeling was immers uitstekend ingevallen en deed zijn ploeg duidelijk beter draaien. In de slotminuten zorgde Stroeykens wel nog voor een opstootje. Zo ging hij verhaal halen bij Bolat, die vervolgens stevig in de clinch ging met het goudhaantje van Paars-Wit. Enkele ploegmaats kwamen de gemoederen zelfs bedaren.

Nog steeds Facebook-vrienden

Achteraf werd Bolat voor de camera's van DAZN dan ook gevraagd naar wat er exact aan de hand was. "Hij had een kleine schwalbe gedaan. Hij dacht dat ik hem raakte, maar ik had vol de bal", reageerde de Turk. "Maar het is gewoon de intensiteit van de wedstrijd. Daarna hebben we het ook mooi uitgepraat. Of we vrienden blijven op Facebook? Ja altijd. Met iedereen, dat weet je toch", besloot Bolat met een grijns.

Stroeykens was de beste man bij Anderlecht ...

Meest recent

Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

56
56
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

19
19
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

78
78
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

86
86
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

65
65
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

80
80
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

68
68
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

135
135
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

99
99
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

527
527
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

426
426
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

160
160
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

152
152
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

201
201
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

258
258
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

164
164
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

137
137
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

209
209
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

60
60
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

86
86
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

346
346
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

295
295
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

292
292
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

169
169

Meer sportnieuws