Bolat onthult: 'Dít gebeurde bij ruzie met Stroeykens'

door
Bolat onthult: 'Dít gebeurde bij ruzie met Stroeykens'

KVC Westerlo heeft zaterdagavond een meer dan verdienstelijk punt gepakt op het veld van RSC Anderlecht (2-2). Doelman Sinan Bolat had een belangrijk aandeel in die puntendeling. In de slotfase kreeg het ervaren sluitstuk het wel even aan de stok met Mario Stroeykens.

De ploeg van coach Timmy Simons was sterk aan het seizoen begonnen. Na een knappe 9 op 9 legde de promovendus zelfs eventjes beslag op de leidersplaats. Maar vervolgens kenden de Kemphanen een kleine inzinking. Zo werd de interland-break ingezet met een tegenvallende 1 op 9.

Zaterdag wou men dan ook aanknopen met een stuntzege op het veld van de recordkampioen. En dat zat er wel degelijk in. Westerlo speelde een meer dan behoorlijke wedstrijd in het Lotto Park en was bij momenten zelfs de betere ploeg. Bovendien hadden de bezoekers een dosis meeval.

LEES OOK: 'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

Discussie Bolat en Stroeykens

Na een dik een uur spelen kon Westerlo zelfs op 2-1 komen met een lucky-goal. Die nipte voorsprong leken de mannen van Simons ook over de streep te gaan trekken. Toch kwam RSCA in de slotfase nog langszij, niet toevallig na een doelpunt van Stroeykens. 

De jongeling was immers uitstekend ingevallen en deed zijn ploeg duidelijk beter draaien. In de slotminuten zorgde Stroeykens wel nog voor een opstootje. Zo ging hij verhaal halen bij Bolat, die vervolgens stevig in de clinch ging met het goudhaantje van Paars-Wit. Enkele ploegmaats kwamen de gemoederen zelfs bedaren.

Nog steeds Facebook-vrienden

Achteraf werd Bolat voor de camera's van DAZN dan ook gevraagd naar wat er exact aan de hand was. "Hij had een kleine schwalbe gedaan. Hij dacht dat ik hem raakte, maar ik had vol de bal", reageerde de Turk. "Maar het is gewoon de intensiteit van de wedstrijd. Daarna hebben we het ook mooi uitgepraat. Of we vrienden blijven op Facebook? Ja altijd. Met iedereen, dat weet je toch", besloot Bolat met een grijns.

Stroeykens was de beste man bij Anderlecht ...

Meest recent

'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

7
7
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

241
241
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

163
163
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

33
33
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

51
51
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

229
229
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

97
97
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1119
1119
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

387
387
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

313
313
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

119
119
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

176
176
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

418
418
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

343
343
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

86
86
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

367
367
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

246
246
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

170
170
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

391
391
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

359
359
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

281
281
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

816
816
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

331
331
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

674
674

Meer sportnieuws