STVV en 'spits van 78 miljoen': "Een opportuniteit"

door
STVV en 'spits van 78 miljoen':

We haalden al meermaals aan dat STVV een goed geleide club is. De club bewaakt de financiën en leeft niet boven zijn stand. Sportief directeur André Pinto sprak bij Binkie TV over de mercato van de Truienaars.

LEES OOK: Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

Patris

STVV verloor veel kwaliteit, maar heeft vandaag best een degelijke kern. Met Felice Mazzu lijken ze ook een trainer te hebben gehaald die veel meer bij de club past dan Christian Lattanzio. Die laatste was toch geen succes. STVV kreeg het verwijt dat het zijn spelers te laat haalde, maar Pinto gaf daar een correcte uitleg voor.

"Laten we het geval van Louis Patris eens bekijken. Als we in het begin van de mercato hadden geïnformeerd naar hem, dan had je het antwoord gekregen van Anderlecht dat ze hem wilden verkopen. Maar ze konden niemand vinden die het gewenste bedrag op tafel wenste te leggen. Toen kwam de opportuniteit. Als STVV zijnde moeten we heel alert zijn voor dergelijke kansen", verklaarde Pinto.

Osimhen en Kamada

De Limburgse club moet soms langer wachten tot de prijzen zakken. In het verleden deden ze zo al goede zaken, maar grepen ze ook alsnog naast een topspits: Victor Osimhen, de man die voor 78 miljoen euro van Lille OSC naar Napoli verkaste en daar uitgroeide tot een topspits.

"We haalden in het verleden zo Daichi Kamada ook naar STVV. In die periode was ook Victor Osimhen beschikbaar, maar hij ging toen naar Sporting Charleroi. Vandaag kent iedereen Osimhen. Deze kansen bieden zich soms aan het einde van de transferwindow", liet de sportieve baas nog weten.

Lees ook: 

 

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht
409

Straf verhaal?

Meest recent

Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

17
17
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

81
81
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

26
26
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

227
227
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

83
83
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

118
118
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

113
113
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

60
60
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

69
69
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

69
69
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

165
165
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

172
172
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

308
308
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

368
368
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

52
52
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

183
183
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

167
167
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

197
197
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

62
62
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

172
172
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

210
210
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

267
267

Meer sportnieuws