STVV en 'spits van 78 miljoen': "Een opportuniteit"

door
STVV en 'spits van 78 miljoen':

We haalden al meermaals aan dat STVV een goed geleide club is. De club bewaakt de financiën en leeft niet boven zijn stand. Sportief directeur André Pinto sprak bij Binkie TV over de mercato van de Truienaars.

LEES OOK: Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

Patris

STVV verloor veel kwaliteit, maar heeft vandaag best een degelijke kern. Met Felice Mazzu lijken ze ook een trainer te hebben gehaald die veel meer bij de club past dan Christian Lattanzio. Die laatste was toch geen succes. STVV kreeg het verwijt dat het zijn spelers te laat haalde, maar Pinto gaf daar een correcte uitleg voor.

"Laten we het geval van Louis Patris eens bekijken. Als we in het begin van de mercato hadden geïnformeerd naar hem, dan had je het antwoord gekregen van Anderlecht dat ze hem wilden verkopen. Maar ze konden niemand vinden die het gewenste bedrag op tafel wenste te leggen. Toen kwam de opportuniteit. Als STVV zijnde moeten we heel alert zijn voor dergelijke kansen", verklaarde Pinto.

Osimhen en Kamada

De Limburgse club moet soms langer wachten tot de prijzen zakken. In het verleden deden ze zo al goede zaken, maar grepen ze ook alsnog naast een topspits: Victor Osimhen, de man die voor 78 miljoen euro van Lille OSC naar Napoli verkaste en daar uitgroeide tot een topspits.

"We haalden in het verleden zo Daichi Kamada ook naar STVV. In die periode was ook Victor Osimhen beschikbaar, maar hij ging toen naar Sporting Charleroi. Vandaag kent iedereen Osimhen. Deze kansen bieden zich soms aan het einde van de transferwindow", liet de sportieve baas nog weten.

Lees ook: 

 

Straf verhaal?

Meest recent

Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

25
25
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

39
39
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

27
27
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

186
186
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

175
175
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

48
48
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

268
268
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

29
29
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

139
139
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

235
235
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

85
85
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

88
88
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

13
13
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

465
465
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

494
494
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

253
253
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

115
115
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

306
306
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

579
579
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

185
185
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

504
504
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

248
248
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

231
231
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

163
163

Meer sportnieuws