STVV en 'spits van 78 miljoen': "Een opportuniteit"

door
STVV en 'spits van 78 miljoen':

We haalden al meermaals aan dat STVV een goed geleide club is. De club bewaakt de financiën en leeft niet boven zijn stand. Sportief directeur André Pinto sprak bij Binkie TV over de mercato van de Truienaars.

LEES OOK: Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

Patris

STVV verloor veel kwaliteit, maar heeft vandaag best een degelijke kern. Met Felice Mazzu lijken ze ook een trainer te hebben gehaald die veel meer bij de club past dan Christian Lattanzio. Die laatste was toch geen succes. STVV kreeg het verwijt dat het zijn spelers te laat haalde, maar Pinto gaf daar een correcte uitleg voor.

"Laten we het geval van Louis Patris eens bekijken. Als we in het begin van de mercato hadden geïnformeerd naar hem, dan had je het antwoord gekregen van Anderlecht dat ze hem wilden verkopen. Maar ze konden niemand vinden die het gewenste bedrag op tafel wenste te leggen. Toen kwam de opportuniteit. Als STVV zijnde moeten we heel alert zijn voor dergelijke kansen", verklaarde Pinto.

Osimhen en Kamada

De Limburgse club moet soms langer wachten tot de prijzen zakken. In het verleden deden ze zo al goede zaken, maar grepen ze ook alsnog naast een topspits: Victor Osimhen, de man die voor 78 miljoen euro van Lille OSC naar Napoli verkaste en daar uitgroeide tot een topspits.

"We haalden in het verleden zo Daichi Kamada ook naar STVV. In die periode was ook Victor Osimhen beschikbaar, maar hij ging toen naar Sporting Charleroi. Vandaag kent iedereen Osimhen. Deze kansen bieden zich soms aan het einde van de transferwindow", liet de sportieve baas nog weten.

Lees ook: 

 

Straf verhaal?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

51
51
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

171
171
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

22
22
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

86
86
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

131
131
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

311
311
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

80
80
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

209
209
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

236
236
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1760
1760
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

472
472
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

202
202
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

159
159
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

665
665
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

65
65
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

395
395
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

253
253
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

657
657
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

87
87

Meer sportnieuws