STVV en 'spits van 78 miljoen': "Een opportuniteit"

174 stemmen
STVV en 'spits van 78 miljoen':

We haalden al meermaals aan dat STVV een goed geleide club is. De club bewaakt de financiën en leeft niet boven zijn stand. Sportief directeur André Pinto sprak bij Binkie TV over de mercato van de Truienaars.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Patris

STVV verloor veel kwaliteit, maar heeft vandaag best een degelijke kern. Met Felice Mazzu lijken ze ook een trainer te hebben gehaald die veel meer bij de club past dan Christian Lattanzio. Die laatste was toch geen succes. STVV kreeg het verwijt dat het zijn spelers te laat haalde, maar Pinto gaf daar een correcte uitleg voor.

"Laten we het geval van Louis Patris eens bekijken. Als we in het begin van de mercato hadden geïnformeerd naar hem, dan had je het antwoord gekregen van Anderlecht dat ze hem wilden verkopen. Maar ze konden niemand vinden die het gewenste bedrag op tafel wenste te leggen. Toen kwam de opportuniteit. Als STVV zijnde moeten we heel alert zijn voor dergelijke kansen", verklaarde Pinto.

Osimhen en Kamada

De Limburgse club moet soms langer wachten tot de prijzen zakken. In het verleden deden ze zo al goede zaken, maar grepen ze ook alsnog naast een topspits: Victor Osimhen, de man die voor 78 miljoen euro van Lille OSC naar Napoli verkaste en daar uitgroeide tot een topspits.

"We haalden in het verleden zo Daichi Kamada ook naar STVV. In die periode was ook Victor Osimhen beschikbaar, maar hij ging toen naar Sporting Charleroi. Vandaag kent iedereen Osimhen. Deze kansen bieden zich soms aan het einde van de transferwindow", liet de sportieve baas nog weten.

Lees ook: 

 

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
1675

Straf verhaal?

Meest recent

Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

17
17
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

40
40
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

113
113
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

57
57
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

237
237
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

17
17
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

63
63
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

62
62
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

246
246
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

63
63
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

179
179
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

590
590
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

240
240
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

483
483
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

38
38
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

95
95
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

128
128
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

29
29
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

602
602
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

220
220
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65

Meer sportnieuws