STVV en 'spits van 78 miljoen': "Een opportuniteit"

174 stemmen
STVV en 'spits van 78 miljoen':

We haalden al meermaals aan dat STVV een goed geleide club is. De club bewaakt de financiën en leeft niet boven zijn stand. Sportief directeur André Pinto sprak bij Binkie TV over de mercato van de Truienaars.

LEES OOK: Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Patris

STVV verloor veel kwaliteit, maar heeft vandaag best een degelijke kern. Met Felice Mazzu lijken ze ook een trainer te hebben gehaald die veel meer bij de club past dan Christian Lattanzio. Die laatste was toch geen succes. STVV kreeg het verwijt dat het zijn spelers te laat haalde, maar Pinto gaf daar een correcte uitleg voor.

"Laten we het geval van Louis Patris eens bekijken. Als we in het begin van de mercato hadden geïnformeerd naar hem, dan had je het antwoord gekregen van Anderlecht dat ze hem wilden verkopen. Maar ze konden niemand vinden die het gewenste bedrag op tafel wenste te leggen. Toen kwam de opportuniteit. Als STVV zijnde moeten we heel alert zijn voor dergelijke kansen", verklaarde Pinto.

Osimhen en Kamada

De Limburgse club moet soms langer wachten tot de prijzen zakken. In het verleden deden ze zo al goede zaken, maar grepen ze ook alsnog naast een topspits: Victor Osimhen, de man die voor 78 miljoen euro van Lille OSC naar Napoli verkaste en daar uitgroeide tot een topspits.

"We haalden in het verleden zo Daichi Kamada ook naar STVV. In die periode was ook Victor Osimhen beschikbaar, maar hij ging toen naar Sporting Charleroi. Vandaag kent iedereen Osimhen. Deze kansen bieden zich soms aan het einde van de transferwindow", liet de sportieve baas nog weten.

Lees ook: 

 

🚀

Straf verhaal?

Meest recent

"Zoals in 1986": Degryse voorspelt opvallend WK-scenario

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

27
27
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

27
27
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

99
99
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

95
95
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

62
62
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

323
323
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

48
48
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

437
437
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

644
644
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

144
144
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

299
299
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

856
856
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

526
526
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

141
141
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

895
895
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

235
235
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

319
319
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

187
187
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

69
69
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

88
88
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

166
166
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

611
611

Meer sportnieuws