Cercle Brugge gooit transferplan met Denkey op tafel

door
Cercle Brugge gooit transferplan met Denkey op tafel

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken, maar een aantal grote namen bleef uiteindelijk ook op post. Kévin Denkey bijvoorbeeld, speelt nog steeds voor Cercle Brugge. Al lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens hij alsnog een stap voorwaarts zet.

Nadat hij zich enkele seizoenen ontwikkeld had bij het Franse Nîmes Olympique, werd de Togolese aanvaller begin 2021 overgenomen door Groen-Zwart. Meteen werd duidelijk dat hij over het nodige potentieel beschikte. Maar ook dat hij nog lang geen afgewerkt product was.

In eerste instantie kon hij echter rustig verder groeien in de schaduw van Ayase Ueda. Toen de Japanner vorige zomer voor de nodige miljoenen naar Feyenoord vertrok, trok coach Miron Muslic resoluut de kaart van Denkey. En die keuze rendeerde optimaal.

Toptransfer nipt gemist

De 23-jarige spits kroonde zich zelfs tot Gouden Stier en scoorde 28 keer in 39 matchen over alle competities heen. Hij maakte ook indruk met zijn fysieke verschijning én beschikt over het nodige groeipotentieel. Er bestond dan ook weinig twijfel over dat de Togolees in de zomer een mooie stap zou zetten.

Denkey werd ook gelinkt aan verschillende ploegen uit de Europese topcompetities. Desondanks bleef een transfer toch uit. "Geloof mij, er is veel gesnuffeld geweest, veel gepraat en we zaten een paar keer dicht bij een mooie transfer die alle partijen gelukkig had gemaakt. Dat is uiteindelijk echter niet gelukt", vertelt TD Rembert Vromant bij Het Nieuwsblad.

Herkansing in januari

Maar uitstel betekent geen afstel. Zo is het de bedoeling om in januari een nieuwe poging te ondernemen om Denkey alsnog een mooie transfer, en Cercle een mooie transfersom, te bezorgen. "We hebben altijd gedacht dat er toch een transfer zou komen en zeker nog in de laatste week, maar dat is uiteindelijk niet gebeurd. Niet getreurd echter, er is straks ook nog een tweede transferwindow en dan bekijken we alles opnieuw. De interesse heeft ons wel vertrouwen gegeven voor de wintermercato en dan kan het wel gebeuren", is Vromant optimistisch.

POLL: Denkey is momenteel de beste spits in de JPL ...

Meest recent

Jan Vertonghen laat fans watertanden voor bekerfinale

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

15
15
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

96
96
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

51
51
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

62
62
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

167
167
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

92
92
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

249
249
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

169
169
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

130
130
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

211
211
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

204
204
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

157
157
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

87
87
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

129
129
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

120
120
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

169
169
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

217
217
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

238
238
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

87
87

Meer sportnieuws