'Liverpool gruwelt: Europese grootmacht gaat voor Salah'

766 stemmen
'Liverpool gruwelt: Europese grootmacht gaat voor Salah'

Liverpool FC is sterk aan het seizoen begonnen onder nieuwe coach Arne Slot. Desondanks maakt men zich op Anfield toch al wat zorgen over de nabije toekomst. Zo dreigen de Reds hun topspeler Mohamed Salah kwijt te spelen.

De Engese topclub is deze zomer aan een compleet nieuw hoofdstuk onder het bewind van Slot begonnen. Samen met Manchester City is Liverpool de enige ploeg die voorlopig alle Premier League-duels kon winnen, met de 0-3-zege van afgelopen weekend tegen Manchester United als voorlopig hoogtepunt.

Bovendien incasseerden de Reds nog geen enkel tegendoelpunt. Knap werk dus van Slot. Al kan hij wel beroep doen op een sterke selectie waarvan het merendeel van de spelers al jaren met mekaar samenwerkt. De vaste waarden bleven in de zomermercato immers op post, enkel van oudgedienden Thiago Alcantara en Joel Matip werd transfervrij afscheid genomen.

LEES OOK: Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Vetrek Salah dreigt

Maar komende zomer komt daar allicht verandering in. Zo kondigde sterspeler Mohamed Salah afgelopen zondag al aan dat hij bezig is aan zijn laatste seizoen op Anfield. "Niemand van de club heeft me al aangesproken over mijn contract, dus ga ik er momenteel van uit dat het mijn laatste seizoen is. Ik wil er gewoon van genieten en niet te veel over nadenken", klonk het onder meer.

De uitspraken van Salah sloegen uiteraard in als een bom. Maar Liverpool lijkt zich er niet zomaar bij neer te leggen. Volgens TalkSport zouden inmiddels gesprekken zijn gepland met vertegenwoordigers van de Egyptenaar om zijn contractsituatie te bespreken. De club lijkt dus in te zetten op een verlenging.

Saudi's en Europese topclub

De sterspeler zelf zou zich alvast nog steeds goed voelen in Liverpool. Maar de Reds zullen wel met de nodige concurrentie moeten afrekenen. Zo zal er ongetwijfeld een nieuwe poging ondernomen worden vanuit Saudi-Arabië. Daarnaast beweert El Nacional nu dat ook Paris Saint-Germain zich in de strijd heeft gemengd. De Franse kampioen zou wel enkel willen toeslaan als Salah niet verlengt en dus transfervrij kan worden gestrikt.

Wie was de belangrijkste speler voor Liverpool volgens u?

Meest recent

Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

200
200
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

23
23
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

108
108
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

31
31
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

71
71
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

302
302
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

496
496
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

185
185
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

117
117
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

173
173
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

140
140
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

419
419
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

80
80
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

110
110
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

161
161
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

554
554
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

510
510
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

313
313
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

123
123
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

213
213
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

671
671
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

183
183
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

89
89
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

254
254

Meer sportnieuws