Salah dropt transferbom na ruime zege op Old Trafford

door
Salah dropt transferbom na ruime zege op Old Trafford

Liverpool heeft zijn start niet gemist in het tijdperk-Arne Slot. De Reds pronken met een straffe negen op negen nadat ze zondag ook de topper op Old Trafford makkelijk naar hun hand wisten te zetten. Manchester United kreeg een 0-3 om de oren, met Mohamed Salah als absolute uitblinker.

De Egyptische ster gaf de assists voor de eerste twee doelpunten van Luis Diaz en legde vervolgens zelf in de tweede helft de eindstand vast. Maar na de wedstrijd dropte hij toch een stevige bom wat betreft zijn toekomst.

Salah bezig aan laatste jaar bij Liverpool

"Jullie weten dat het mijn laatste jaar bij Liverpool is", verklaarde Salah immers aan Sky Sports. De flankaanvaller is na dit seizoen einde contract en hij lijkt dus op zijn minst serieus te denken aan een vertrek volgende zomer.

"Ik wil er gewoon van genieten en niet te veel nadenken", ging hij nog verder. "Niemand van de club heeft me al aangesproken over mijn contract, dus ga ik er momenteel van uit dat het mijn laatste seizoen is. Op het einde van het seizoen zie ik wel wat er gebeurt. Ik wil gewoon genieten en niet te veel nadenken."

Al zeven jaar de vedette op Anfield

Het zou toch een schok zijn als Salah effectief zou vertrekken bij Liverpool. De 32-jarige was de voorbije zeven jaar dé ster van de ploeg en is dit seizoen ook als een komeet uit de startblokken geschoten, met drie goals en drie assists in de eerste drie wedstrijden.

Er werd de voorbije jaren echter wel al vaker gespeculeerd over een transfer van Salah, vooral naar Saudi-Arabië. In het verleden kwam hij ook nog uit voor El Mokawloon, FC Basel, Chelsea, Fiorentina en AS Roma voor hij op Anfield neerstreek.

Denk je dat Salah na dit seizoen echt zal vertrekken bij Liverpool?

Meest recent

Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

28
28
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

217
217
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

460
460
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

279
279
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

197
197
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

122
122
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

196
196
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

385
385
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

41
41
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

240
240
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

161
161
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

222
222
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

320
320
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

644
644
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

195
195
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

334
334
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2030
2030
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

247
247
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

638
638
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

184
184
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

326
326
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

385
385
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

87
87
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

648
648

Meer sportnieuws