Salah dropt transferbom na ruime zege op Old Trafford

626 stemmen
Salah dropt transferbom na ruime zege op Old Trafford

Liverpool heeft zijn start niet gemist in het tijdperk-Arne Slot. De Reds pronken met een straffe negen op negen nadat ze zondag ook de topper op Old Trafford makkelijk naar hun hand wisten te zetten. Manchester United kreeg een 0-3 om de oren, met Mohamed Salah als absolute uitblinker.

De Egyptische ster gaf de assists voor de eerste twee doelpunten van Luis Diaz en legde vervolgens zelf in de tweede helft de eindstand vast. Maar na de wedstrijd dropte hij toch een stevige bom wat betreft zijn toekomst.

Salah bezig aan laatste jaar bij Liverpool

"Jullie weten dat het mijn laatste jaar bij Liverpool is", verklaarde Salah immers aan Sky Sports. De flankaanvaller is na dit seizoen einde contract en hij lijkt dus op zijn minst serieus te denken aan een vertrek volgende zomer.

"Ik wil er gewoon van genieten en niet te veel nadenken", ging hij nog verder. "Niemand van de club heeft me al aangesproken over mijn contract, dus ga ik er momenteel van uit dat het mijn laatste seizoen is. Op het einde van het seizoen zie ik wel wat er gebeurt. Ik wil gewoon genieten en niet te veel nadenken."

Al zeven jaar de vedette op Anfield

Het zou toch een schok zijn als Salah effectief zou vertrekken bij Liverpool. De 32-jarige was de voorbije zeven jaar dé ster van de ploeg en is dit seizoen ook als een komeet uit de startblokken geschoten, met drie goals en drie assists in de eerste drie wedstrijden.

Er werd de voorbije jaren echter wel al vaker gespeculeerd over een transfer van Salah, vooral naar Saudi-Arabië. In het verleden kwam hij ook nog uit voor El Mokawloon, FC Basel, Chelsea, Fiorentina en AS Roma voor hij op Anfield neerstreek.

Denk je dat Salah na dit seizoen echt zal vertrekken bij Liverpool?

Meest recent

Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

0
0
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

11
11
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

41
41
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

39
39
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

87
87
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

256
256
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

90
90
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

75
75
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

81
81
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

176
176
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

161
161
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

86
86
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

46
46
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

189
189
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

211
211
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

90
90
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

53
53
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

78
78
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

416
416
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

448
448
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

251
251
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

253
253
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

303
303
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

545
545
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

148
148

Meer sportnieuws