Salah dropt transferbom na ruime zege op Old Trafford

626 stemmen
Salah dropt transferbom na ruime zege op Old Trafford

Liverpool heeft zijn start niet gemist in het tijdperk-Arne Slot. De Reds pronken met een straffe negen op negen nadat ze zondag ook de topper op Old Trafford makkelijk naar hun hand wisten te zetten. Manchester United kreeg een 0-3 om de oren, met Mohamed Salah als absolute uitblinker.

De Egyptische ster gaf de assists voor de eerste twee doelpunten van Luis Diaz en legde vervolgens zelf in de tweede helft de eindstand vast. Maar na de wedstrijd dropte hij toch een stevige bom wat betreft zijn toekomst.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Salah bezig aan laatste jaar bij Liverpool

"Jullie weten dat het mijn laatste jaar bij Liverpool is", verklaarde Salah immers aan Sky Sports. De flankaanvaller is na dit seizoen einde contract en hij lijkt dus op zijn minst serieus te denken aan een vertrek volgende zomer.

"Ik wil er gewoon van genieten en niet te veel nadenken", ging hij nog verder. "Niemand van de club heeft me al aangesproken over mijn contract, dus ga ik er momenteel van uit dat het mijn laatste seizoen is. Op het einde van het seizoen zie ik wel wat er gebeurt. Ik wil gewoon genieten en niet te veel nadenken."

Al zeven jaar de vedette op Anfield

Het zou toch een schok zijn als Salah effectief zou vertrekken bij Liverpool. De 32-jarige was de voorbije zeven jaar dé ster van de ploeg en is dit seizoen ook als een komeet uit de startblokken geschoten, met drie goals en drie assists in de eerste drie wedstrijden.

Er werd de voorbije jaren echter wel al vaker gespeculeerd over een transfer van Salah, vooral naar Saudi-Arabië. In het verleden kwam hij ook nog uit voor El Mokawloon, FC Basel, Chelsea, Fiorentina en AS Roma voor hij op Anfield neerstreek.

Denk je dat Salah na dit seizoen echt zal vertrekken bij Liverpool?

Meest recent

'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

26
26
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

193
193
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

241
241
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

282
282
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

99
99
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

271
271
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

481
481
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

487
487
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

218
218
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

119
119
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

216
216
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

400
400
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

408
408
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

176
176
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

109
109
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

405
405
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

274
274
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

281
281
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

477
477
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

192
192
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

149
149
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

484
484
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

158
158
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

178
178
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

585
585

Meer sportnieuws