Salah dropt transferbom na ruime zege op Old Trafford

626
Salah dropt transferbom na ruime zege op Old Trafford

Liverpool heeft zijn start niet gemist in het tijdperk-Arne Slot. De Reds pronken met een straffe negen op negen nadat ze zondag ook de topper op Old Trafford makkelijk naar hun hand wisten te zetten. Manchester United kreeg een 0-3 om de oren, met Mohamed Salah als absolute uitblinker.

De Egyptische ster gaf de assists voor de eerste twee doelpunten van Luis Diaz en legde vervolgens zelf in de tweede helft de eindstand vast. Maar na de wedstrijd dropte hij toch een stevige bom wat betreft zijn toekomst.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Salah bezig aan laatste jaar bij Liverpool

"Jullie weten dat het mijn laatste jaar bij Liverpool is", verklaarde Salah immers aan Sky Sports. De flankaanvaller is na dit seizoen einde contract en hij lijkt dus op zijn minst serieus te denken aan een vertrek volgende zomer.

"Ik wil er gewoon van genieten en niet te veel nadenken", ging hij nog verder. "Niemand van de club heeft me al aangesproken over mijn contract, dus ga ik er momenteel van uit dat het mijn laatste seizoen is. Op het einde van het seizoen zie ik wel wat er gebeurt. Ik wil gewoon genieten en niet te veel nadenken."

Al zeven jaar de vedette op Anfield

Het zou toch een schok zijn als Salah effectief zou vertrekken bij Liverpool. De 32-jarige was de voorbije zeven jaar dé ster van de ploeg en is dit seizoen ook als een komeet uit de startblokken geschoten, met drie goals en drie assists in de eerste drie wedstrijden.

Er werd de voorbije jaren echter wel al vaker gespeculeerd over een transfer van Salah, vooral naar Saudi-Arabië. In het verleden kwam hij ook nog uit voor El Mokawloon, FC Basel, Chelsea, Fiorentina en AS Roma voor hij op Anfield neerstreek.

Denk je dat Salah na dit seizoen echt zal vertrekken bij Liverpool?

Meest recent

Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

0
0
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

24
24
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

13
13
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

315
315
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

33
33
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

17
17
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

390
390
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

182
182
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

915
915
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

143
143
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

22
22
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

195
195
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

87
87
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

291
291
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

223
223
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

280
280
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

59
59
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

136
136
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

446
446
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

133
133
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

51
51
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

274
274

Meer sportnieuws