'Vertrouwelingen De Bruyne en Lukaku buiten geschopt'

door
'Vertrouwelingen De Bruyne en Lukaku buiten geschopt'

Niet enkel de Koninklijke Belgische Voetbalbond, maar ook de staf van de Rode Duivels verandert volledig van gelaat. CEO Piet Vandendriessche werd al ontslagen bij de KBVB en ook Frank Vercauteren zal vertrekken.

Bij de Rode Duivels vertrokken de afgelopen maanden ook verschillende stafleden na het mislukte EK in Duitsland. Het Laatste Nieuws laat weten dat de medische staf een gelaatsverandering onderging.

LEES OOK: Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Bekende namen weg

Na het WK in Qatar vertrokken topkinesisten Lieven Maesschalck en Bert Driesen van Move to Cure al bij de Rode Duivels en nu is het de beurt aan dokter Kristof Sas en gerenommeerde chirurg Geert Declercq. Sas was in het verleden onder meer actief bij Anderlecht, Club Brugge en Royal Antwerp FC.

De contracten van het duo werden niet verlengd dus ze konden beiden ophoepelen. Dokter Brahim Hacene, hoofd medische staf van OHL, werd alvast gespot als nieuwe pion bij de Rode Duivels. Ook dokter Brecht De Coninck van de Belgische beloften zal zich meer met de A-kern bezighouden.

Vertrouwelingen ervaren spelers

Maesschalck en Driesen zijn bekende namen in de fysiowereld en werken nauw samen met onder meer Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne. Dokter Declercq was vorig jaar dan weer volledig betrokken met de hamstringproblemen van De Bruyne. Verder is dokter Sas de persoonlijke arts van Lukaku.

De Rode Duivels schoppen aldus de vertrouwelingen van enkele ervaren spelers uit het team. Het ziet er naar uit dat verjonging niet enkel binnen de spelersgroep van bondscoach Domenico zal plaatsvinden. De nieuwe generatie begint het over te nemen van de oude garde.

Een goede zet van de KBVB?

Meest recent

Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

0
0
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

41
41
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

101
101
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

93
93
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

90
90
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

31
31
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

299
299
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

91
91
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

416
416
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

64
64
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

69
69
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

190
190
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

39
39
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

48
48
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

192
192
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

75
75
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

248
248
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

36
36
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

660
660
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

274
274
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

229
229
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

113
113
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

122
122
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

75
75

Meer sportnieuws