'Liverpool onderneemt actie na Salah-bommetje'

565 stemmen
'Liverpool onderneemt actie na Salah-bommetje'

Liverpool FC is sterk aan het seizoen begonnen onder nieuwe coach Arne Slot. De Nederlandse trainer kan dan ook nog grotendeels teren op de sterkhouders van in de voorbije jaren. Maar daar komt in de volgende transferzomer allicht verandering in.

De Reds zijn deze zomer aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen. Eind vorig seizoen na de Engelse club immers afscheid van succescoach Jürgen Klopp. Die was al sinds 2015 aan de slag op Anfield en leidde Liverpool gedurende periode naar zowat elke mogelijke prijs.

Klopp doen vergeten zou dus geen evidente opdracht worden. Uiteindelijk besloot het bestuur om Arne Slot met die taak op te zadelen. De Nederlander had in de voorbije jaren alvast indruk gemaakt bij Feyenoord. En tijdens de voorbereiding zorgde zijn aanpak voor positieve geluiden.

LEES OOK: Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Sterkhouders gebleven

Die positieve geluiden werd in de eerste weken van het seizoen ook bevestigd. Samen met Manchester City is Liverpool de enige ploeg die voorlopig alle Premier League-duels kon winnen, met de 0-3-zege van afgelopen weekend tegen Manchester United als voorlopig hoogtepunt.

Bovendien incasseerden de Reds nog geen enkel tegendoelpunt. Knap werk dus van Slot. Al kan hij wel beroep doen op een sterke selectie waarvan het merendeel van de spelers al jaren met mekaar samenwerkt. De vaste waarden bleven in de zomermercato immers op post, enkel van oudgedienden Thiago Alcantara en Joel Matip werd transfervrij afscheid genomen.

Nieuw contract voor Salah?

Maar komende zomer komt daar allicht verandering in. Zo kondigde sterspeler Mohamed Salah afgelopen zondag al aan dat hij bezig is aan zijn laatste seizoen op Anfield. "Niemand van de club heeft me al aangesproken over mijn contract, dus ga ik er momenteel van uit dat het mijn laatste seizoen is. Ik wil er gewoon van genieten en niet te veel over nadenken", klonk het onder meer.

De uitspraken van Salah sloegen uiteraard in als een bom. Volgens heel wat waarnemers ligt de weg nu open voor Saudische clubs. Maar daar lijkt Liverpool zich niet zomaar bij neer te leggen. Volgens TalkSport zouden inmiddels gesprekken zijn gepland met vertegenwoordigers van de Egyptenaar om zijn contractsituatie te bespreken. De club lijkt dus in te zetten op een verlenging. Iets wat Salah, die goed gesetteld is aan de Mersey, niet op voorhand zou uitsluiten.

Wie was volgens u het beste op zijn piek?

Meest recent

Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

25
25
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

32
32
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

306
306
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

292
292
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2984
2984
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

53
53
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

57
57
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

136
136
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

50
50
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

174
174
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

61
61
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

19
19
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

172
172
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

185
185
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

165
165
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

99
99
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

113
113
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

118
118
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

117
117
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

246
246
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

51
51
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

179
179
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

372
372

Meer sportnieuws