'Liverpool onderneemt actie na Salah-bommetje'

door
'Liverpool onderneemt actie na Salah-bommetje'

Liverpool FC is sterk aan het seizoen begonnen onder nieuwe coach Arne Slot. De Nederlandse trainer kan dan ook nog grotendeels teren op de sterkhouders van in de voorbije jaren. Maar daar komt in de volgende transferzomer allicht verandering in.

De Reds zijn deze zomer aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen. Eind vorig seizoen na de Engelse club immers afscheid van succescoach Jürgen Klopp. Die was al sinds 2015 aan de slag op Anfield en leidde Liverpool gedurende periode naar zowat elke mogelijke prijs.

Klopp doen vergeten zou dus geen evidente opdracht worden. Uiteindelijk besloot het bestuur om Arne Slot met die taak op te zadelen. De Nederlander had in de voorbije jaren alvast indruk gemaakt bij Feyenoord. En tijdens de voorbereiding zorgde zijn aanpak voor positieve geluiden.

LEES OOK: 'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Sterkhouders gebleven

Die positieve geluiden werd in de eerste weken van het seizoen ook bevestigd. Samen met Manchester City is Liverpool de enige ploeg die voorlopig alle Premier League-duels kon winnen, met de 0-3-zege van afgelopen weekend tegen Manchester United als voorlopig hoogtepunt.

Bovendien incasseerden de Reds nog geen enkel tegendoelpunt. Knap werk dus van Slot. Al kan hij wel beroep doen op een sterke selectie waarvan het merendeel van de spelers al jaren met mekaar samenwerkt. De vaste waarden bleven in de zomermercato immers op post, enkel van oudgedienden Thiago Alcantara en Joel Matip werd transfervrij afscheid genomen.

Nieuw contract voor Salah?

Maar komende zomer komt daar allicht verandering in. Zo kondigde sterspeler Mohamed Salah afgelopen zondag al aan dat hij bezig is aan zijn laatste seizoen op Anfield. "Niemand van de club heeft me al aangesproken over mijn contract, dus ga ik er momenteel van uit dat het mijn laatste seizoen is. Ik wil er gewoon van genieten en niet te veel over nadenken", klonk het onder meer.

De uitspraken van Salah sloegen uiteraard in als een bom. Volgens heel wat waarnemers ligt de weg nu open voor Saudische clubs. Maar daar lijkt Liverpool zich niet zomaar bij neer te leggen. Volgens TalkSport zouden inmiddels gesprekken zijn gepland met vertegenwoordigers van de Egyptenaar om zijn contractsituatie te bespreken. De club lijkt dus in te zetten op een verlenging. Iets wat Salah, die goed gesetteld is aan de Mersey, niet op voorhand zou uitsluiten.

Wie was volgens u het beste op zijn piek?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

15
15
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

73
73
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

198
198
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

311
311
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

314
314
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

71
71
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

235
235
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

206
206
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

179
179
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

489
489
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

311
311
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

563
563
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

583
583
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

678
678
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

140
140
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

552
552
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1243
1243
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

751
751
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

237
237
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

461
461
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

348
348
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

625
625
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1004
1004
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

352
352
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

851
851

Meer sportnieuws