'Leko stelt veto voor transfer, aanwinst moet al weg'

254 stemmen
'Leko stelt veto voor transfer, aanwinst moet al weg'

Standard gaat nog een zeer woelig einde van de transferperiode tegemoet. Het was de hele zomer al harken voor de Rouches om een volwaardige kern bijeen te krijgen en op het laatste moment beweegt er nog heel wat aan zowel inkomende als uitgaande zijde.

Zo nam Standard woensdag eindelijk afscheid van Stipe Perica en raakte bekend dat ze zich nog willen versterken met Dennis Eckert Ayensa. De Duitse spits is niet tevreden over zijn speelminuten bij Union en zou op huurbasis met aankoopoptie naar Luik moeten komen.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Leko stelde veto voor Sunusi Ibrahim

Sudpresse weet dat Standard aanvankelijk nochtans een andere spits op het oog had. De directie had haar oog laten vallen op Sunusi Ibrahim, een 21-jarige Nigeriaan die bij CF Montréal aan de slag is. Hij was dit seizoen in de MLS tot dusver goed voor zes goals en een assist in 23 wedstrijden.

De deal stuitte echter op een njet van Ivan Leko, die niet overtuigd was van Ibrahim. De speler heeft de reputatie weinig constant te zijn in zijn prestaties en bovendien zag de trainer ook onvoldoende groeipotentieel. Vandaar dat Standard alsnog voor Eckert Ayensa ging.

Kyei mag alweer weg, Sahabo blijft

Een extra spits zou immers ook nog nodig zijn omdat Grejohn Kyei alweer zou mogen vertrekken. De Fransman kwam in het begin van de zomer transfervrij over van Clermont, maar heeft nog niet kunnen overtuigen. Volgens Sacha Tavolieri wordt er alweer een oplossing voor hem gezocht.

De zoektocht naar een nieuwe nummer zes zou dan weer stopgezet zijn bij Standard. Die werd aanvankelijk gezocht omdat Leko niet rekende op Hakim Sahabo, maar er kwamen uiteindelijk geen aanbiedingen binnen voor de 19-jarige Rwandees. Omdat Standard moet verkopen eer het aankopen, besloot Leko om dan toch maar een beroep te doen op Sahabo.

🚀

Zal Standard erin slagen uit de degradatiestrijd te blijven?

Meest recent

Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

16
16
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

43
43
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

137
137
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

124
124
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

730
730
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

347
347
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

193
193
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

123
123
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

223
223
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

288
288
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

800
800
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

330
330
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

117
117
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

420
420
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1268
1268
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

202
202
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

132
132
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

91
91
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

376
376
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

180
180
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

354
354
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

44
44
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

112
112
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

357
357
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

75
75

Meer sportnieuws