'Leko stelt veto voor transfer, aanwinst moet al weg'

door
'Leko stelt veto voor transfer, aanwinst moet al weg'

Standard gaat nog een zeer woelig einde van de transferperiode tegemoet. Het was de hele zomer al harken voor de Rouches om een volwaardige kern bijeen te krijgen en op het laatste moment beweegt er nog heel wat aan zowel inkomende als uitgaande zijde.

Zo nam Standard woensdag eindelijk afscheid van Stipe Perica en raakte bekend dat ze zich nog willen versterken met Dennis Eckert Ayensa. De Duitse spits is niet tevreden over zijn speelminuten bij Union en zou op huurbasis met aankoopoptie naar Luik moeten komen.

LEES OOK: Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

Leko stelde veto voor Sunusi Ibrahim

Sudpresse weet dat Standard aanvankelijk nochtans een andere spits op het oog had. De directie had haar oog laten vallen op Sunusi Ibrahim, een 21-jarige Nigeriaan die bij CF Montréal aan de slag is. Hij was dit seizoen in de MLS tot dusver goed voor zes goals en een assist in 23 wedstrijden.

De deal stuitte echter op een njet van Ivan Leko, die niet overtuigd was van Ibrahim. De speler heeft de reputatie weinig constant te zijn in zijn prestaties en bovendien zag de trainer ook onvoldoende groeipotentieel. Vandaar dat Standard alsnog voor Eckert Ayensa ging.

Kyei mag alweer weg, Sahabo blijft

Een extra spits zou immers ook nog nodig zijn omdat Grejohn Kyei alweer zou mogen vertrekken. De Fransman kwam in het begin van de zomer transfervrij over van Clermont, maar heeft nog niet kunnen overtuigen. Volgens Sacha Tavolieri wordt er alweer een oplossing voor hem gezocht.

De zoektocht naar een nieuwe nummer zes zou dan weer stopgezet zijn bij Standard. Die werd aanvankelijk gezocht omdat Leko niet rekende op Hakim Sahabo, maar er kwamen uiteindelijk geen aanbiedingen binnen voor de 19-jarige Rwandees. Omdat Standard moet verkopen eer het aankopen, besloot Leko om dan toch maar een beroep te doen op Sahabo.

Zal Standard erin slagen uit de degradatiestrijd te blijven?

Meest recent

Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

13
13
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

185
185
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

48
48
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

43
43
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

45
45
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

139
139
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

183
183
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

93
93
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

287
287
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

439
439
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

66
66
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

264
264
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

98
98
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

99
99
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1172
1172
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

384
384
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

351
351
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

158
158
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

121
121
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

559
559
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

167
167
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

206
206
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

585
585
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

66
66

Meer sportnieuws