'Leko stelt veto voor transfer, aanwinst moet al weg'

door
'Leko stelt veto voor transfer, aanwinst moet al weg'

Standard gaat nog een zeer woelig einde van de transferperiode tegemoet. Het was de hele zomer al harken voor de Rouches om een volwaardige kern bijeen te krijgen en op het laatste moment beweegt er nog heel wat aan zowel inkomende als uitgaande zijde.

Zo nam Standard woensdag eindelijk afscheid van Stipe Perica en raakte bekend dat ze zich nog willen versterken met Dennis Eckert Ayensa. De Duitse spits is niet tevreden over zijn speelminuten bij Union en zou op huurbasis met aankoopoptie naar Luik moeten komen.

LEES OOK: Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Leko stelde veto voor Sunusi Ibrahim

Sudpresse weet dat Standard aanvankelijk nochtans een andere spits op het oog had. De directie had haar oog laten vallen op Sunusi Ibrahim, een 21-jarige Nigeriaan die bij CF Montréal aan de slag is. Hij was dit seizoen in de MLS tot dusver goed voor zes goals en een assist in 23 wedstrijden.

De deal stuitte echter op een njet van Ivan Leko, die niet overtuigd was van Ibrahim. De speler heeft de reputatie weinig constant te zijn in zijn prestaties en bovendien zag de trainer ook onvoldoende groeipotentieel. Vandaar dat Standard alsnog voor Eckert Ayensa ging.

Kyei mag alweer weg, Sahabo blijft

Een extra spits zou immers ook nog nodig zijn omdat Grejohn Kyei alweer zou mogen vertrekken. De Fransman kwam in het begin van de zomer transfervrij over van Clermont, maar heeft nog niet kunnen overtuigen. Volgens Sacha Tavolieri wordt er alweer een oplossing voor hem gezocht.

De zoektocht naar een nieuwe nummer zes zou dan weer stopgezet zijn bij Standard. Die werd aanvankelijk gezocht omdat Leko niet rekende op Hakim Sahabo, maar er kwamen uiteindelijk geen aanbiedingen binnen voor de 19-jarige Rwandees. Omdat Standard moet verkopen eer het aankopen, besloot Leko om dan toch maar een beroep te doen op Sahabo.

Zal Standard erin slagen uit de degradatiestrijd te blijven?

Meest recent

'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

18
18
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

227
227
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

120
120
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

22
22
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

206
206
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

143
143
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

140
140
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

193
193
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

193
193
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

106
106
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

345
345
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

338
338
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

190
190
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

153
153
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

504
504
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

164
164
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

153
153
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

78
78
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

111
111
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

284
284
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

210
210
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

340
340
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

552
552

Meer sportnieuws