'Nachtmerrie voor Slot: Liverpool-leegloop in 2025'

door
'Nachtmerrie voor Slot: Liverpool-leegloop in 2025'

Liverpool FC is sterk aan het seizoen begonnen onder nieuwe coach Arne Slot. De Nederlandse trainer kan dan ook nog grotendeels teren op de sterkhouders van in de voorbije jaren. Maar daar komt in de volgende transferzomer allicht verandering in.

De Reds zijn deze zomer aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen. Eind vorig seizoen na de Engelse club immers afscheid van succescoach Jürgen Klopp. Die was al sinds 2015 aan de slag op Anfield en leidde Liverpool gedurende periode naar zowat elke mogelijke prijs.

Klopp doen vergeten zou dus geen evidente opdracht worden. Uiteindelijk besloot het bestuur om Arne Slot met die taak op te zadelen. De Nederlander had in de voorbije jaren alvast indruk gemaakt bij Feyenoord. En tijdens de voorbereiding zorgde zijn aanpak voor positieve geluiden.

LEES OOK: 'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Selectie intact gehouden

Die positieve geluiden werd in de eerste weken van het seizoen ook bevestigd. Samen met Manchester City is Liverpool de enige ploeg die voorlopig alle Premier League-duels kon winnen, met de 0-3-zege van afgelopen weekend tegen Manchester United als voorlopig hoogtepunt.

Bovendien incasseerden de Reds nog geen enkel tegendoelpunt. Knap werk dus van Slot. Al kan hij wel beroep doen op een sterke selectie waarvan het merendeel van de spelers al jaren met mekaar samenwerkt. De vaste waarden bleven in de zomermercato immers op post, enkel van oudgedienden Thiago Alcantara en Joel Matip werd transfervrij afscheid genomen.

Salah en co naar exit

Maar komende zomer komt daar allicht verandering in. Zo kondigde sterspeler Mohamed Salah afgelopen zondag al aan dat hij bezig is aan zijn laatste seizoen op Anfield. Volgens ESPN zou de Egyptenaar wel eens gevolgd kunnen worden door Trent Alexander-Arnold en Virgil van Dijk. Die beschikken eveneens over een aflopend contract en van een verlenging is vooralsnog geen sprake. Alexander-Arnold wordt alvast gelinkt aan Real Madrid. Van Dijk kan mogelijk nog een laatste grote financiële slag slaan.

Indien Liverpool slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

18
18
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

27
27
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

239
239
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

165
165
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

85
85
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

83
83
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

45
45
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

95
95
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

244
244
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

297
297
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

47
47
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

99
99
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

308
308
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

241
241
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

104
104
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

617
617
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

145
145
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

248
248
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

209
209
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

232
232
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

404
404
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

195
195
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

260
260
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

50
50
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

157
157

Meer sportnieuws