'Nachtmerrie voor Slot: Liverpool-leegloop in 2025'

door
'Nachtmerrie voor Slot: Liverpool-leegloop in 2025'

Liverpool FC is sterk aan het seizoen begonnen onder nieuwe coach Arne Slot. De Nederlandse trainer kan dan ook nog grotendeels teren op de sterkhouders van in de voorbije jaren. Maar daar komt in de volgende transferzomer allicht verandering in.

De Reds zijn deze zomer aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen. Eind vorig seizoen na de Engelse club immers afscheid van succescoach Jürgen Klopp. Die was al sinds 2015 aan de slag op Anfield en leidde Liverpool gedurende periode naar zowat elke mogelijke prijs.

Klopp doen vergeten zou dus geen evidente opdracht worden. Uiteindelijk besloot het bestuur om Arne Slot met die taak op te zadelen. De Nederlander had in de voorbije jaren alvast indruk gemaakt bij Feyenoord. En tijdens de voorbereiding zorgde zijn aanpak voor positieve geluiden.

LEES OOK: Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Selectie intact gehouden

Die positieve geluiden werd in de eerste weken van het seizoen ook bevestigd. Samen met Manchester City is Liverpool de enige ploeg die voorlopig alle Premier League-duels kon winnen, met de 0-3-zege van afgelopen weekend tegen Manchester United als voorlopig hoogtepunt.

Bovendien incasseerden de Reds nog geen enkel tegendoelpunt. Knap werk dus van Slot. Al kan hij wel beroep doen op een sterke selectie waarvan het merendeel van de spelers al jaren met mekaar samenwerkt. De vaste waarden bleven in de zomermercato immers op post, enkel van oudgedienden Thiago Alcantara en Joel Matip werd transfervrij afscheid genomen.

Salah en co naar exit

Maar komende zomer komt daar allicht verandering in. Zo kondigde sterspeler Mohamed Salah afgelopen zondag al aan dat hij bezig is aan zijn laatste seizoen op Anfield. Volgens ESPN zou de Egyptenaar wel eens gevolgd kunnen worden door Trent Alexander-Arnold en Virgil van Dijk. Die beschikken eveneens over een aflopend contract en van een verlenging is vooralsnog geen sprake. Alexander-Arnold wordt alvast gelinkt aan Real Madrid. Van Dijk kan mogelijk nog een laatste grote financiële slag slaan.

Indien Liverpool slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

6
6
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

10
10
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

15
15
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

86
86
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

91
91
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

98
98
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

82
82
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

126
126
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

185
185
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

25
25
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

135
135
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

309
309
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

158
158
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

81
81
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

39
39
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

325
325
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

78
78
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

192
192
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

328
328
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

109
109
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

156
156
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

78
78

Meer sportnieuws