'Antwerp in de wolken na nieuwe Praet-ontwikkelingen'

door
'Antwerp in de wolken na nieuwe Praet-ontwikkelingen'

Antwerp FC wil vlak voor het sluiten van de transferperiode nog aanzienlijke versterking aantrekken. Een nieuwe spits geldt als een prioriteit, maar ook voor het middenveld wordt extra kwaliteit gezocht. Daarbij worden ook Dennis Praet en Davy Klaassen gevolgd.

Als gevolg van de financiële restricties, ontstond deze zomer een heuse leegloop bij Antwerp. Succescoach Mark van Bommel trok de poorten van de Bosuil een jaartje eerder dan voorzien achter zich dicht. Vervolgens werden verschillende spelers te gelde gemaakt.

Jongens als George Ilenikhena, Jurgen Ekkelenkamp en Alhassan Yussuf werden voor de nodige miljoenen verkocht, terwijl de huurbeurten van Owen Wijndal en Chidera Ejuke geen vervolg kregen. Vorige week vertrok ook Mandela Keita. De middenvelder trok naar Parma FC voor eens slordige 15 miljoen euro.

LEES OOK: Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Transfervrije Praet

In januari had men echter ook al Arthur Vermeeren verpatst, terwijl de huurbeurt van diens opvolger Eliot Matazo geen vervolg kreeg. De leegloop op het middenveld is dus wel erg groot. Antwerp heeft weliswaar enkele jonkies klaar om dat op te vangen, maar wil zich dus ook nog versterken.

Daarvoor wordt onder meer Praet gevolgd. De voormalige Gouden Schoen was eerder ook al in beeld, maar bleek toen onhaalbaar. Inmiddels is september echter al aangebroken en zit de meervoudige Rode Duivel nog altijd zonder club. Zijn gewenste terugkeer naar Italië is ook steeds onwaarschijnlijker.

Bereid tot salarisoffer

En volgens Gazet van Antwerpen heeft Praet nu ook laten doorschemeren dat hij bereid is om water bij de wijn te doen wat betreft zijn salaris. Een ontwikkeling die de Antwerpse kansen gevoelig doet stijgen. Afwachten of dat ook tot een akkoord leidt. Ondertussen geldt de eveneens transfervrije Klaassen als een alternatief. Hij zou RAFC echter als een 'plan-B' beschouwen.

Waar heeft RAFC het meeste nood aan?

Meest recent

Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

3
3
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

3
3
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

183
183
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

36
36
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

169
169
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

60
60
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

56
56
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

51
51
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

93
93
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

75
75
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

142
142
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

125
125
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

73
73
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

243
243
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

66
66
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

84
84
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

528
528
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

181
181
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

101
101
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

528
528
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

753
753
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

52
52
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70

Meer sportnieuws