Ongelooflijke wending Praet: 'Belgische club troeft Anderlecht af'

door
Ongelooflijke wending Praet: 'Belgische club troeft Anderlecht af'

RSC Anderlecht wil na Leander Dendoncker uitpakken met nog een grote naam op de zomermercato. Christian Eriksen, Davy Klaassen en Dennis Praet worden nadrukkelijk genoemd.

Antwerp werd eerder al genoemd voor Klaassen, maar volgens Gazet van Antwerpen duwt The Great Old Anderlecht nu ook opzij in de strijd om Praet. Paars-wit wordt al een tijdje in verband gebracht met de voormalige Gouden Schoen.

LEES OOK: 'Praet zorgt voor straffe transferbom bij Antwerp'

Wending op komst

Antwerp is nog op zoek naar een middenvelder en Jonas De Roeck kampt met een te dunne kern. The Great Old wil daarom uitpakken met de 30-jarige Praet. De Rode Duivel was ook in beeld bij ex-club Anderlecht, maar nu ligt Antwerp plots in pole position.

Anderlecht heeft de ex-speler al een tijdje hoog op het lijstje staan, maar nu komt Antwerp plots op de proppen. Stamnummer één is nog naarstig op zoek naar last minute-versterkingen en wil profiteren van de transfervrije status van Praet.

Einde contract

Praet zijn contract bij Leicester City liep aan het einde van vorig seizoen af. De middenvelder wilde aanvankelijk terugkeren naar Italië, maar nu lijkt een Belgische stap weldegelijk een optie. Anderlecht kwam volop in beeld, maar nu heeft Antwerp plots de gesprekken opgestart.

Het is overigens niet de eerste keer dat Antwerp wordt genoemd bij Praet. Afgelopen winter polste The Great Old al bij Leicester, maar de Engelsen vroegen een te hoge transfersom. Uiteindelijk leidden die gesprekken tot niets uit. Naar verluidt is er ook buitenlandse interesse voor Praet.

Voor welke club moet Praet kiezen?

Meest recent

Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

36
36
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

75
75
Standard baalt en laat in slot zege liggen tegen KV Mechelen

Vincent Euvrard wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Standard. Ook in zijn ...

89
89
Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Vrijdagavond werd er ook in enkele van de grote competities weer gevoetbald. In de Bundesliga is ...

84
84
Zware kritiek op mercato Anderlecht: Renard reageert

Bij Anderlecht lijkt het stof stilaan te gaan liggen na enkele woelige weken. Het ontslag van ...

244
244
Lokeren veegt eindelijk nul weg, ook Beerschot pakt zege

Vrijdagavond werd er ook in de Challenger Pro League opnieuw gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

49
49
Onrust bij Club: Van der Elst vreest keepersramp

Zaterdag gaat Club Brugge in zijn volgende competitiewedstrijd op bezoek bij La Louvière en ...

111
111
Sclessin meteen muisstil na akelig moment

De Jupiler Pro League werd vrijdagavond weer op gang getrapt na een pauze van twee weken. De zevende ...

0
0
Fans woedend op DAZN, Bouchez geeft opvallend advies

Er was de voorbije weken heel wat te doen over waar de wedstrijden uit de Belgische competitie te ...

628
628
Alarm bij Rode Duivels: sleutelspeler haakt af in oktober

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op de voorbije interlandperiode, waarin Liechtenstein ...

93
93
Droomstart voorbij: Lammens krijgt klap bij Man Utd

Senne Lammens versierde iets minder dan twee weken geleden zijn droomtransfer. De doelman verruilde ...

156
156
Renard vernedert Rits: drama barst los bij Anderlecht

Olivier Renard, niet Besnik Hasi, trekt de harde lijn: Mats Rits verdwijnt richting Futures zonder ...

602
602
Verrassing bij Anderlecht: bizarre optie voor de punt

RSC Anderlecht maakt zich op voor een heel belangrijk drieluik. Ze moeten aan de bak tegen KRC Genk ...

306
306
Chelsea weet niet van stoppen en legt ex-speler Antwerp vast

Chelsea kende de voorbije maanden een sportieve heropleving na enkele magere jaren. De Blues zetten ...

53
53
'Borguet en Renard slaan na Simic wéér toe'

Tim Borguet en Olivier Renard kenden een heel moeilijke mercato. RSC Anderlecht lijkt allerminst ...

428
428
Antwerp-AA Gent: vijf debutanten aan de aftrap?

Zondag staat op de Bosuil de (sub)topper tussen Antwerp en AA Gent op het programma. Bij beide ...

366
366
Hasi spreekt klare taal over zomermercato Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een bewogen zomermercato achter de rug. Tijdens de gebruikelijke persbabbel van ...

281
281
VRT onder vuur: 'Walgelijke tweet van BV lokt storm uit'

Eén van de meest populaire podcasts over voetbal in Vlaanderen is ongetwijfeld '90 Minutes'. ...

419
419
Ordoñez-exit dreigt: megadeal bij Club

Club Brugge schuift Ordonez openlijk naar de markt met een prijs rond €40 miljoen. Chelsea, ...

373
373
Blessuregolf bij Club Brugge: Hayen vist Ordonez op

Aanstaande donderdag komt in de Champions League al AS Monaco over de vloer, maar eerst moet Club ...

717
717
DAZN pleegt coup: Belgische voetbalfans alweer de dupe

Stilaan schijnt er licht aan het einde van de tunnel, maar voorlopig valt het Belgisch voetbal nog ...

947
947
Pech voor Anderlecht: Hasi moet puzzelen tegen Genk

Ondanks de interlandbreak heeft RSC Anderlecht enkele woelige weken achter de rug. Zowel in de ...

629
629
Hayen speelt open kaart over relletje bij Club Brugge

Club Brugge hervat de competitie zaterdag met een bezoek aan La Louvière. Tussen de palen ...

360
360
Dries Mertens deelt post die fans tot tranen toe raakt

Zonder grote woorden, zonder opsmuk, maar met volle overtuiging: Dries Mertens liet op Instagram een ...

116
116

Meer sportnieuws