'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

door
'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

Standard heeft er een bewogen transferzomer opzitten en die is bovendien nog niet helemaal voorbij. Het heeft nog enkele dagen om bijkomende versterking te vinden en bovendien willen de Rouches nog steeds van enkele spelers af. Arnaud Bodart wordt nog naar de uitgang gepusht, maar hij is niet de enige.

LEES OOK: Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Standard vindt eindelijk oplossing voor Perica

Ook voor Stipe Perica zoekt Standard eigenlijk al de hele zomer een oplossing. De Kroatische spits past niet in de plannen van Ivan Leko en beschikt bovendien over een zwaar contract. Zijn passage op Sclessin kan allesbehalve als een succes omschreven worden.

Standard haalde de 29-jarige twee jaar geleden voor 900.000 euro op bij Maccabi Tel Aviv, maar hij kon de verwachtingen nooit inlossen. Hij raakte niet verder dan zes goals in 38 wedstrijden en kwam vorig seizoen al amper aan de bak. Dit seizoen heeft hij al helemaal geen uitzicht op speelminuten.

Transfervrij terug naar Kroatië

Daardoor was er de voorbije maanden bitter weinig interesse voor de targetspits, maar nu lijkt een transfer alsnog in de maak. La Dernière Heure weet dat Standard zijn nog één jaar lopende contract zal ontbinden, waarna Perica transfervrij naar zijn thuisland zou kunnen terugkeren. Daar ligt voor hem een contract klaar bij HNK Rijeka.

Daarmee maakt Perica in zekere zin de cirkel rond, want hij keert na elf jaar terug naar Kroatië. Hij vertrok al op zijn achttiende toen Chelsea hem kwam weghalen bij NK Zadar. Bij de Blues zou hij echter nooit doorbreken. Daarna volgden nog omzwervingen bij NAC Breda, Udinese, Frosinone, Kasimpasa, Moeskroen, Watford en Maccabi Tel Aviv, alvorens hij in Luik belandde.

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

11
11
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

371
371
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

317
317
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

197
197
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

247
247
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

73
73
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

601
601
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

218
218
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

408
408
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

635
635
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

398
398
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

183
183
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

172
172
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

261
261
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

337
337
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

229
229
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

84
84

Meer sportnieuws