'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

door
'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

Standard heeft er een bewogen transferzomer opzitten en die is bovendien nog niet helemaal voorbij. Het heeft nog enkele dagen om bijkomende versterking te vinden en bovendien willen de Rouches nog steeds van enkele spelers af. Arnaud Bodart wordt nog naar de uitgang gepusht, maar hij is niet de enige.

LEES OOK: Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Standard vindt eindelijk oplossing voor Perica

Ook voor Stipe Perica zoekt Standard eigenlijk al de hele zomer een oplossing. De Kroatische spits past niet in de plannen van Ivan Leko en beschikt bovendien over een zwaar contract. Zijn passage op Sclessin kan allesbehalve als een succes omschreven worden.

Standard haalde de 29-jarige twee jaar geleden voor 900.000 euro op bij Maccabi Tel Aviv, maar hij kon de verwachtingen nooit inlossen. Hij raakte niet verder dan zes goals in 38 wedstrijden en kwam vorig seizoen al amper aan de bak. Dit seizoen heeft hij al helemaal geen uitzicht op speelminuten.

Transfervrij terug naar Kroatië

Daardoor was er de voorbije maanden bitter weinig interesse voor de targetspits, maar nu lijkt een transfer alsnog in de maak. La Dernière Heure weet dat Standard zijn nog één jaar lopende contract zal ontbinden, waarna Perica transfervrij naar zijn thuisland zou kunnen terugkeren. Daar ligt voor hem een contract klaar bij HNK Rijeka.

Daarmee maakt Perica in zekere zin de cirkel rond, want hij keert na elf jaar terug naar Kroatië. Hij vertrok al op zijn achttiende toen Chelsea hem kwam weghalen bij NK Zadar. Bij de Blues zou hij echter nooit doorbreken. Daarna volgden nog omzwervingen bij NAC Breda, Udinese, Frosinone, Kasimpasa, Moeskroen, Watford en Maccabi Tel Aviv, alvorens hij in Luik belandde.

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

14
14
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

75
75
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

46
46
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

199
199
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

251
251
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

37
37
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

537
537
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

243
243
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

35
35
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

459
459
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

41
41
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

279
279
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

124
124
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

115
115
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

521
521
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

189
189
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

167
167
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

89
89
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

146
146

Meer sportnieuws