'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

door
'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

Standard heeft er een bewogen transferzomer opzitten en die is bovendien nog niet helemaal voorbij. Het heeft nog enkele dagen om bijkomende versterking te vinden en bovendien willen de Rouches nog steeds van enkele spelers af. Arnaud Bodart wordt nog naar de uitgang gepusht, maar hij is niet de enige.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Standard vindt eindelijk oplossing voor Perica

Ook voor Stipe Perica zoekt Standard eigenlijk al de hele zomer een oplossing. De Kroatische spits past niet in de plannen van Ivan Leko en beschikt bovendien over een zwaar contract. Zijn passage op Sclessin kan allesbehalve als een succes omschreven worden.

Standard haalde de 29-jarige twee jaar geleden voor 900.000 euro op bij Maccabi Tel Aviv, maar hij kon de verwachtingen nooit inlossen. Hij raakte niet verder dan zes goals in 38 wedstrijden en kwam vorig seizoen al amper aan de bak. Dit seizoen heeft hij al helemaal geen uitzicht op speelminuten.

Transfervrij terug naar Kroatië

Daardoor was er de voorbije maanden bitter weinig interesse voor de targetspits, maar nu lijkt een transfer alsnog in de maak. La Dernière Heure weet dat Standard zijn nog één jaar lopende contract zal ontbinden, waarna Perica transfervrij naar zijn thuisland zou kunnen terugkeren. Daar ligt voor hem een contract klaar bij HNK Rijeka.

Daarmee maakt Perica in zekere zin de cirkel rond, want hij keert na elf jaar terug naar Kroatië. Hij vertrok al op zijn achttiende toen Chelsea hem kwam weghalen bij NK Zadar. Bij de Blues zou hij echter nooit doorbreken. Daarna volgden nog omzwervingen bij NAC Breda, Udinese, Frosinone, Kasimpasa, Moeskroen, Watford en Maccabi Tel Aviv, alvorens hij in Luik belandde.

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

65
65
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

22
22
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

58
58
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

21
21
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

129
129
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

111
111
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

132
132
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

44
44
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

55
55
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

587
587
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

320
320
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

557
557
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

431
431
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

308
308
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

131
131
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

117
117
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

371
371
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

189
189
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

295
295
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

363
363
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

52
52
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

126
126
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

213
213
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

658
658
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

184
184

Meer sportnieuws