'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

321 stemmen
'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

Standard heeft er een bewogen transferzomer opzitten en die is bovendien nog niet helemaal voorbij. Het heeft nog enkele dagen om bijkomende versterking te vinden en bovendien willen de Rouches nog steeds van enkele spelers af. Arnaud Bodart wordt nog naar de uitgang gepusht, maar hij is niet de enige.

LEES OOK: Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Standard vindt eindelijk oplossing voor Perica

Ook voor Stipe Perica zoekt Standard eigenlijk al de hele zomer een oplossing. De Kroatische spits past niet in de plannen van Ivan Leko en beschikt bovendien over een zwaar contract. Zijn passage op Sclessin kan allesbehalve als een succes omschreven worden.

Standard haalde de 29-jarige twee jaar geleden voor 900.000 euro op bij Maccabi Tel Aviv, maar hij kon de verwachtingen nooit inlossen. Hij raakte niet verder dan zes goals in 38 wedstrijden en kwam vorig seizoen al amper aan de bak. Dit seizoen heeft hij al helemaal geen uitzicht op speelminuten.

Transfervrij terug naar Kroatië

Daardoor was er de voorbije maanden bitter weinig interesse voor de targetspits, maar nu lijkt een transfer alsnog in de maak. La Dernière Heure weet dat Standard zijn nog één jaar lopende contract zal ontbinden, waarna Perica transfervrij naar zijn thuisland zou kunnen terugkeren. Daar ligt voor hem een contract klaar bij HNK Rijeka.

Daarmee maakt Perica in zekere zin de cirkel rond, want hij keert na elf jaar terug naar Kroatië. Hij vertrok al op zijn achttiende toen Chelsea hem kwam weghalen bij NK Zadar. Bij de Blues zou hij echter nooit doorbreken. Daarna volgden nog omzwervingen bij NAC Breda, Udinese, Frosinone, Kasimpasa, Moeskroen, Watford en Maccabi Tel Aviv, alvorens hij in Luik belandde.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
181

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

2
2
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

16
16
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

100
100
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

74
74
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

16
16
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

90
90
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

193
193
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

249
249
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

254
254
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

50
50
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

52
52
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

95
95
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

102
102
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

85
85
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

181
181
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

288
288
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

115
115
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

280
280
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

352
352
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

205
205

Meer sportnieuws