'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

321 stemmen
'Standard vindt eindelijk oplossing voor peperdure flop'

Standard heeft er een bewogen transferzomer opzitten en die is bovendien nog niet helemaal voorbij. Het heeft nog enkele dagen om bijkomende versterking te vinden en bovendien willen de Rouches nog steeds van enkele spelers af. Arnaud Bodart wordt nog naar de uitgang gepusht, maar hij is niet de enige.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Standard vindt eindelijk oplossing voor Perica

Ook voor Stipe Perica zoekt Standard eigenlijk al de hele zomer een oplossing. De Kroatische spits past niet in de plannen van Ivan Leko en beschikt bovendien over een zwaar contract. Zijn passage op Sclessin kan allesbehalve als een succes omschreven worden.

Standard haalde de 29-jarige twee jaar geleden voor 900.000 euro op bij Maccabi Tel Aviv, maar hij kon de verwachtingen nooit inlossen. Hij raakte niet verder dan zes goals in 38 wedstrijden en kwam vorig seizoen al amper aan de bak. Dit seizoen heeft hij al helemaal geen uitzicht op speelminuten.

Transfervrij terug naar Kroatië

Daardoor was er de voorbije maanden bitter weinig interesse voor de targetspits, maar nu lijkt een transfer alsnog in de maak. La Dernière Heure weet dat Standard zijn nog één jaar lopende contract zal ontbinden, waarna Perica transfervrij naar zijn thuisland zou kunnen terugkeren. Daar ligt voor hem een contract klaar bij HNK Rijeka.

Daarmee maakt Perica in zekere zin de cirkel rond, want hij keert na elf jaar terug naar Kroatië. Hij vertrok al op zijn achttiende toen Chelsea hem kwam weghalen bij NK Zadar. Bij de Blues zou hij echter nooit doorbreken. Daarna volgden nog omzwervingen bij NAC Breda, Udinese, Frosinone, Kasimpasa, Moeskroen, Watford en Maccabi Tel Aviv, alvorens hij in Luik belandde.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend
14

Had Standard hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Einde tijdperk: Verschaeren zegt vaarwel bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

60
60
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

14
14
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

98
98
Malinwa bevestigt afscheid meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

39
39
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

82
82
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

193
193
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

79
79
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

241
241
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

90
90
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

72
72
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

164
164
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

31
31
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

435
435
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

216
216
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

155
155
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

192
192
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

147
147
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

80
80
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

334
334
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

129
129
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

234
234

Meer sportnieuws