Nieuw dieptepunt: 'Standard móet verkopen, Bodart gepusht'

door
Nieuw dieptepunt: 'Standard móet verkopen, Bodart gepusht'

Standard Luik wil nog de transfermarkt op, maar volgens journalist Sacha Tavolieri zullen de Rouches móeten verkopen vooraleer ze nieuwe spelers kunnen halen. Een drietal pionnen worden naar de exit gepusht.

Standard kampt nog steeds met een berg schulden en financiële problemen. Er is nog altijd geen nieuwe overnemer gevonden en voorlopig leeft de club op transfervrije deals en uitleenbeurten.

LEES OOK: Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Verkopen voor kopen

Nu zal het toch nog spelers moeten verkopen voor het iemand kan binnenhalen voor het verstrijken van de transferdeadline. De Rouches zitten aan hun salarisplafond en verschillende spelers mogen opkrassen. E wordt naarstig naar een oplossing gezocht voor Stipe Perica. De Kroatische spits wordt al een tijdje genoemd bij een vertrek.

Ook Abdoul Tapsoba mag weg. Standard is aan het onderhandelen met FK Borac Banja over een transfer. Als laatste hoopt Standard ook te cashen op Arnaud Bodart. Eerder mislukte al een transfer naar Italië en nu lijkt een binnenlandse transfer de enige optie te zijn. De Rouches pushen voor een exit naar… Union SG.

Waals onderonsje

Bodart kan zo in België blijven al zag de sluitpost een buitenlandse uitdaging wel zitten. AS Roma was concreet, maar uiteindelijk ging die transfer niet door. Nu is er niet veel keus meer en is een bod van Union het enige concrete voorstel dat op tafel ligt.

Bij Standard staat de 19-jarige Matthieu Epolo intussen onder de lat. Bodart aasde op een transfer en coach Ivan Leko gaf het talent de kans. Epolo stelde niet teleur en is inmiddels niet meer weg te denken in doel. Voor Bodart dreigt een rampscenario.

Moet Union SG Bodart halen?

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

17
17
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

28
28
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

27
27
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

108
108
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

72
72
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

103
103
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

188
188
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

206
206
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

349
349
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

577
577
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

283
283
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

473
473
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

410
410
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

241
241
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

362
362
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

224
224

Meer sportnieuws