Nieuw dieptepunt: 'Standard móet verkopen, Bodart gepusht'

275 stemmen
Nieuw dieptepunt: 'Standard móet verkopen, Bodart gepusht'

Standard Luik wil nog de transfermarkt op, maar volgens journalist Sacha Tavolieri zullen de Rouches móeten verkopen vooraleer ze nieuwe spelers kunnen halen. Een drietal pionnen worden naar de exit gepusht.

Standard kampt nog steeds met een berg schulden en financiële problemen. Er is nog altijd geen nieuwe overnemer gevonden en voorlopig leeft de club op transfervrije deals en uitleenbeurten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Verkopen voor kopen

Nu zal het toch nog spelers moeten verkopen voor het iemand kan binnenhalen voor het verstrijken van de transferdeadline. De Rouches zitten aan hun salarisplafond en verschillende spelers mogen opkrassen. E wordt naarstig naar een oplossing gezocht voor Stipe Perica. De Kroatische spits wordt al een tijdje genoemd bij een vertrek.

Ook Abdoul Tapsoba mag weg. Standard is aan het onderhandelen met FK Borac Banja over een transfer. Als laatste hoopt Standard ook te cashen op Arnaud Bodart. Eerder mislukte al een transfer naar Italië en nu lijkt een binnenlandse transfer de enige optie te zijn. De Rouches pushen voor een exit naar… Union SG.

Waals onderonsje

Bodart kan zo in België blijven al zag de sluitpost een buitenlandse uitdaging wel zitten. AS Roma was concreet, maar uiteindelijk ging die transfer niet door. Nu is er niet veel keus meer en is een bod van Union het enige concrete voorstel dat op tafel ligt.

Bij Standard staat de 19-jarige Matthieu Epolo intussen onder de lat. Bodart aasde op een transfer en coach Ivan Leko gaf het talent de kans. Epolo stelde niet teleur en is inmiddels niet meer weg te denken in doel. Voor Bodart dreigt een rampscenario.

Moet Union SG Bodart halen?

Meest recent

Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

4
4
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

14
14
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

105
105
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

54
54
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

93
93
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

101
101
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

119
119
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

398
398
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

129
129
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

109
109
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

326
326
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

245
245
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

78
78
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

565
565
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

210
210
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

163
163
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

482
482
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

227
227
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

348
348
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

438
438
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

825
825
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

318
318
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3839
3839
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

76
76
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

99
99

Meer sportnieuws