Nieuw dieptepunt: 'Standard móet verkopen, Bodart gepusht'

door
Nieuw dieptepunt: 'Standard móet verkopen, Bodart gepusht'

Standard Luik wil nog de transfermarkt op, maar volgens journalist Sacha Tavolieri zullen de Rouches móeten verkopen vooraleer ze nieuwe spelers kunnen halen. Een drietal pionnen worden naar de exit gepusht.

Standard kampt nog steeds met een berg schulden en financiële problemen. Er is nog altijd geen nieuwe overnemer gevonden en voorlopig leeft de club op transfervrije deals en uitleenbeurten.

LEES OOK: Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Verkopen voor kopen

Nu zal het toch nog spelers moeten verkopen voor het iemand kan binnenhalen voor het verstrijken van de transferdeadline. De Rouches zitten aan hun salarisplafond en verschillende spelers mogen opkrassen. E wordt naarstig naar een oplossing gezocht voor Stipe Perica. De Kroatische spits wordt al een tijdje genoemd bij een vertrek.

Ook Abdoul Tapsoba mag weg. Standard is aan het onderhandelen met FK Borac Banja over een transfer. Als laatste hoopt Standard ook te cashen op Arnaud Bodart. Eerder mislukte al een transfer naar Italië en nu lijkt een binnenlandse transfer de enige optie te zijn. De Rouches pushen voor een exit naar… Union SG.

Waals onderonsje

Bodart kan zo in België blijven al zag de sluitpost een buitenlandse uitdaging wel zitten. AS Roma was concreet, maar uiteindelijk ging die transfer niet door. Nu is er niet veel keus meer en is een bod van Union het enige concrete voorstel dat op tafel ligt.

Bij Standard staat de 19-jarige Matthieu Epolo intussen onder de lat. Bodart aasde op een transfer en coach Ivan Leko gaf het talent de kans. Epolo stelde niet teleur en is inmiddels niet meer weg te denken in doel. Voor Bodart dreigt een rampscenario.

Moet Union SG Bodart halen?

Meest recent

Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

21
21
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

250
250
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

73
73
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

90
90
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

155
155
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

38
38
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

373
373
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

325
325
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

109
109
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

51
51
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

196
196
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

441
441
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

88
88
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

695
695
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

149
149
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

320
320
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

128
128
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

166
166
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

374
374
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

547
547
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

865
865
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

307
307
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

157
157

Meer sportnieuws