Last-minute transferdrukte bij Kortrijk en Zulte Waregem

door
Last-minute transferdrukte bij Kortrijk en Zulte Waregem

Aanstaande vrijdag gaat de transfermarkt ook in België voor enkele maanden op slot. Heel wat ploegen willen op de valreep dan ook nog zaakjes afhandelen. Zo viel er maandag nog transferactiviteit te noteren bij KV Kortrijk en Zulte Waregem.

KVK wist in de voorbije jaargang op het nippertje de degradatie te vermijden. Dit seizoen willen de Kerels dan ook veel sneller zeker zijn van het behoud. Maar de competitiestart was niet bepaald een groot succes. Met 7 op 18 en een doelsaldo van -3, vertoeven de Kortrijkzanen momenteel opnieuw in de degradatiezone.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Middenvelder op komst

Extra versterking is dan ook welgekomen. En daar wordt volgens Het Nieuwsblad ook aan gewerkt. Zo zou KVK doordrukken voor de komst van Conrad Wallem. De 24-jarige middenvelder uit Noorwegen is momenteel actief bij Slavia Praag, maar mag daar beschikken. De onderhandelingen zouden volop lopen.

Ondertussen werd alvast ruimte gecreeerd voor extra versterking. Zo kondigde Kortrijk het vertrek van Jonathan Afolabi aan. De Ierse spits kon in het Guldensporenstadion geen brokken maken en gaat het nu in Nederland proberen. Zo werd hij, mét aankoopoptie, verhuurd aan SC Cambuur.

Huurdeal met Essevee

Een andere speler die mogelijk nog vertekt, is Youssef Challouk. De aanvallende middenvelder is goed op weg naar één van de grote rivalen: Zulte Waregem. Volgens Het Laatste Nieuws zijn alle partijen zo goed als rond. Challouk, die vorig seizoen amper speelde door een zware blessure, zou een jaartje uitgeleend worden.

Essevee lijkt er dus een extra wapen bij te krijgen, daartegenover rondde men eveneens een uitgaande transfer af. Alioune Ndour trekt de poorten van de Elindus Arena achter zich dicht. De 26-jarige aanvaller gaat de komende maanden opnieuw in Noorwegen spelen. Zo wordt hij tot eind 2024 verhuurd aan Kristiansund.

🚀

Welke club heeft volgens u het meeste groeipotentieel?

Meest recent

Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

16
16
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

60
60
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

38
38
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

42
42
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

245
245
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

133
133
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

227
227
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

116
116
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

412
412
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

232
232
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

169
169
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

143
143
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

213
213
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

64
64
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

651
651
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

76
76
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

113
113
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

425
425
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

64
64
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

110
110
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

175
175
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

371
371

Meer sportnieuws