Last-minute transferdrukte bij Kortrijk en Zulte Waregem

386 stemmen
Last-minute transferdrukte bij Kortrijk en Zulte Waregem

Aanstaande vrijdag gaat de transfermarkt ook in België voor enkele maanden op slot. Heel wat ploegen willen op de valreep dan ook nog zaakjes afhandelen. Zo viel er maandag nog transferactiviteit te noteren bij KV Kortrijk en Zulte Waregem.

KVK wist in de voorbije jaargang op het nippertje de degradatie te vermijden. Dit seizoen willen de Kerels dan ook veel sneller zeker zijn van het behoud. Maar de competitiestart was niet bepaald een groot succes. Met 7 op 18 en een doelsaldo van -3, vertoeven de Kortrijkzanen momenteel opnieuw in de degradatiezone.

LEES OOK: Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Middenvelder op komst

Extra versterking is dan ook welgekomen. En daar wordt volgens Het Nieuwsblad ook aan gewerkt. Zo zou KVK doordrukken voor de komst van Conrad Wallem. De 24-jarige middenvelder uit Noorwegen is momenteel actief bij Slavia Praag, maar mag daar beschikken. De onderhandelingen zouden volop lopen.

Ondertussen werd alvast ruimte gecreeerd voor extra versterking. Zo kondigde Kortrijk het vertrek van Jonathan Afolabi aan. De Ierse spits kon in het Guldensporenstadion geen brokken maken en gaat het nu in Nederland proberen. Zo werd hij, mét aankoopoptie, verhuurd aan SC Cambuur.

Huurdeal met Essevee

Een andere speler die mogelijk nog vertekt, is Youssef Challouk. De aanvallende middenvelder is goed op weg naar één van de grote rivalen: Zulte Waregem. Volgens Het Laatste Nieuws zijn alle partijen zo goed als rond. Challouk, die vorig seizoen amper speelde door een zware blessure, zou een jaartje uitgeleend worden.

Essevee lijkt er dus een extra wapen bij te krijgen, daartegenover rondde men eveneens een uitgaande transfer af. Alioune Ndour trekt de poorten van de Elindus Arena achter zich dicht. De 26-jarige aanvaller gaat de komende maanden opnieuw in Noorwegen spelen. Zo wordt hij tot eind 2024 verhuurd aan Kristiansund.

🚀

Welke club heeft volgens u het meeste groeipotentieel?

Meest recent

Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

1
1
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

79
79
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

15
15
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

135
135
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

188
188
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

27
27
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

62
62
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

112
112
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

178
178
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

796
796
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

155
155
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

222
222
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

193
193
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

175
175
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

287
287
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

46
46
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

53
53
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

192
192
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

541
541
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

269
269
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

252
252
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

145
145
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93

Meer sportnieuws