Last-minute transferdrukte bij Kortrijk en Zulte Waregem

386
Last-minute transferdrukte bij Kortrijk en Zulte Waregem

Aanstaande vrijdag gaat de transfermarkt ook in België voor enkele maanden op slot. Heel wat ploegen willen op de valreep dan ook nog zaakjes afhandelen. Zo viel er maandag nog transferactiviteit te noteren bij KV Kortrijk en Zulte Waregem.

KVK wist in de voorbije jaargang op het nippertje de degradatie te vermijden. Dit seizoen willen de Kerels dan ook veel sneller zeker zijn van het behoud. Maar de competitiestart was niet bepaald een groot succes. Met 7 op 18 en een doelsaldo van -3, vertoeven de Kortrijkzanen momenteel opnieuw in de degradatiezone.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Middenvelder op komst

Extra versterking is dan ook welgekomen. En daar wordt volgens Het Nieuwsblad ook aan gewerkt. Zo zou KVK doordrukken voor de komst van Conrad Wallem. De 24-jarige middenvelder uit Noorwegen is momenteel actief bij Slavia Praag, maar mag daar beschikken. De onderhandelingen zouden volop lopen.

Ondertussen werd alvast ruimte gecreeerd voor extra versterking. Zo kondigde Kortrijk het vertrek van Jonathan Afolabi aan. De Ierse spits kon in het Guldensporenstadion geen brokken maken en gaat het nu in Nederland proberen. Zo werd hij, mét aankoopoptie, verhuurd aan SC Cambuur.

Huurdeal met Essevee

Een andere speler die mogelijk nog vertekt, is Youssef Challouk. De aanvallende middenvelder is goed op weg naar één van de grote rivalen: Zulte Waregem. Volgens Het Laatste Nieuws zijn alle partijen zo goed als rond. Challouk, die vorig seizoen amper speelde door een zware blessure, zou een jaartje uitgeleend worden.

Essevee lijkt er dus een extra wapen bij te krijgen, daartegenover rondde men eveneens een uitgaande transfer af. Alioune Ndour trekt de poorten van de Elindus Arena achter zich dicht. De 26-jarige aanvaller gaat de komende maanden opnieuw in Noorwegen spelen. Zo wordt hij tot eind 2024 verhuurd aan Kristiansund.

Welke club heeft volgens u het meeste groeipotentieel?

Meest recent

Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

2
2
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

11
11
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

58
58
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

11
11
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

142
142
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

66
66
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

161
161
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

59
59
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

49
49
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

203
203
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

48
48
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

100
100
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

47
47
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

248
248
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

142
142
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

81
81
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

214
214
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

36
36
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

279
279
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

162
162
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

244
244

Meer sportnieuws