Géén Eriksen? 'Anderlecht lanceert twee deadline-bommen'

door
Géén Eriksen? 'Anderlecht lanceert twee deadline-bommen'

Aanstaande vrijdag sluit ook in België de zomerse transfermarkt zijn deuren. Ploegen die hun nieuwe spelers willen registreren voor de Europese competities, moeten woensdag om middernacht zelfs al klaar zijn met hun huiswerk. En dus is het ook bij RSC Anderlecht alle hens aan dek.

Sportieve baas Jesper Fredberg wachtte ook deze zomer behoorlijk lang met het aantrekken van versterking. Een strategie van de Deen om de laagst mogelijke prijs uit de brand te slepen. Die aanpak rendeerde ook. Jongens als Thomas Foket, Ludwig Augustinsson en Mathias Jørgensen konden op die manier immers transfervrij op de kop getikt worden.

Fredberg had zijn tactiek ook dolgraag toegepast op zijn droomdoelwit: Christian Eriksen. En nadat de mercato afgelopen vrijdag sloot in de grootste Europese competities, leken de kansen van RSCA toe te nemen. Maar inmiddels liet het management van Eriksen al verstaan dat de Deense spelmaker bij zijn huidige club Manchester United zal blijven.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Twee last-minute aanwinsten

Volgens Het Laatste Nieuws heeft RSCA de piste dan ook al verlaten. Behoudens een miraculeuze wending zal Eriksen dit seizoen niet in een paars-wit shirt te bewonderen zijn. Maar dat wil niet zeggen dat de mercato er opzit voor de Belgische recordkampioen. Het genoemde medium beweert namelijk dat de Brusselaars nog een tweetal last-minute versterkingen wil aantrekken.

Gezien het matige spel van de voorbije weken, is het weinig verrassend dat het om offensieve aanwinsten gaat. Meer bepaald een creatieve spelmaker voor het middenveld, een type zoals Eriksen, en een aanvaller voor de rechterflank. Door de afwachtende houding van Fredberg is er nu echter amper nog tijd om gecompliceerde deals af te ronden. En dus zou men mikken op uitleenbeurten.

Dreyer blijft aan boord

Silas Katompa Mvumpa (VfB Stuttgart) blijft een optie, al lagen de voorwaarden in deze deal voorlopig te hoog. Daarom is het ook kijken naar wat er nog aan uitgaande zijde gebeurd. Het vertrek van bepaalde spelers (Louis Patris, Alexis Flips, Amadou Diawara, Ishaq Abdulrazak, ...) kan immers extra middelen vrij maken om versterking te bekostigen. Een exit van Anders Dreyer zou inmiddels van de baan zijn. De Deen werd even aan Feyenoord gelinkt, maar de Rotterdammers verkiezen volgens Nederlandse bronnen het Spaanse talent Assane Diao (Real Betis).

Waar heeft RSCA het meeste nood aan?

Meest recent

‘Catastrofe voor WK: Lukaku wordt hard gestraft bij Napoli’

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

0
0
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

10
10
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

79
79
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

140
140
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

116
116
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

37
37
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

104
104
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

40
40
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

23
23
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

284
284
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

383
383
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

343
343
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

46
46
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

38
38
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

276
276
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

303
303
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

277
277
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

300
300
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

244
244
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

99
99
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

356
356
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

660
660
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

45
45
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

73
73
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

414
414

Meer sportnieuws