Beerschot mag nog twee aanwinsten verwelkomen

207
Beerschot mag nog twee aanwinsten verwelkomen

De terugkeer van Beerschot in de Jupiler Pro League is voorlopig absoluut geen pretje gebleken. De promovendus wist uit zijn eerste zes wedstrijden amper één punt te puren en gaat daardoor als rode lantaarn de interlandbreak in. Het lijkt dus een lang en lastig seizoen te gaan worden voor de Mannekes.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Beerschot mag jonge Saudi's verwelkomen

Die proberen zich in het slot van de mercato wel nog te versterken. Dirk Kuyt kon vorig weekend bijvoorbeeld een eerste keer rekenen op Antoine Colassin, die weggehaald werd bij Anderlecht. Nu mag de Nederlandse trainer nog twee aanwinsten verwelkomen.

De Saudische topclub Al-Ittihad bevestigt immers dat het Faisal Al-Ghamdi en Marwan Al-Sahafi een jaartje op het Kiel zal stallen. De twee jonge Saudi's moeten zich bij Beerschot verder ontwikkelen zodat ze daarna Al-Ittihad en het Saudische voetbal beter kunnen dienen.

Speler van 12 miljoen op het Kiel

Al-Ghamdi zal wellicht de grootste versterking zijn voor Beerschot. Al-Ittihad betaalde een jaar geleden immers nog bijna 12 miljoen euro om de 22-jarige middenvelder weg te plukken bij Al-Ettifaq. Hij heeft ook acht caps voor de Saudische nationale ploeg achter zijn naam. Door de felle concurrentie van N'Golo Kanté, Fabinho en nieuwkomer Houssem Aouar had hij dit seizoen echter weinig uitzicht op speelminuten.

Al-Sahafi is dan weer een 20-jarige flankaanvaller die uit de jeugd van Al-Ittihad komt. Hij speelde er ook al 39 wedstrijden in de A-ploeg, maar met twee goals en twee assist kon hij daarin nog geen potten breken. Hij debuteerde in juni wel voor Saudi-Arabië.

Goede transfers voor Beerschot?

Meest recent

Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

9
9
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

47
47
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

159
159
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

307
307
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

199
199
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

219
219
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

51
51
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

267
267
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

113
113
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

40
40
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

39
39
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

35
35
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

111
111
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

56
56
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

130
130
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

56
56
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

285
285
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

217
217

Meer sportnieuws