Fink bejubelt verrassende Genkie: "Blinkt al weken uit"

969
Fink bejubelt verrassende Genkie:

KRC Genk zit weer terug op het winnende spoor. Vrijdagavond wisten de Limburgers alweer hun derde overwinning op rij te pakken. Maar op eigen veld tegen KVC Westerlo had Racing wel geen overschot: 1-0 na een laat doelpunt van Niklas Sattlberger.

Genk was wisselvallig begonnen aan het nieuwe hoofdstuk onder coach Thorsten Fink. Op de openingsspeeldag raakte het in eigen huis niet voorbije Standard (0-0), vervolgens werd zowaar verloren op het veld van OH Leuven. Maar Racing kon zich herpakken door een 0-2-achterstand om te buigen in een 3-2-overwinning tegen Club Brugge.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Stappen vooruit

Die wedstrijd lijkt een keerpunt. Een weekje later pakte Genk immers ook de volle buit op Beerschot. En na een vrij weekend, werd vrijdagavond aangeknoopt met een overwinning tegen Westerlo. Al duurde het wel lang alvorens de Limburgers het verschil maakte. De enige treffer van Sattlberger viel pas in de 82ste minuut.

Toch was Fink achteraf uiterst tevreden. "Voor mij was dit een topprestatie. Akkoord: 1-0 is nipt. En we hebben hard moeten wroeten om de drie punten binnen te halen. Toch zie ik ons stappen vooruit zetten. Westerlo is de beste ploeg, die we al hebben moeten bekampen", klonk het bij Het Belang van Limburg.

Groeiende Bonsu Baah

De Duitse trainer zwaaide vervolgens ook met lof naar één specifieke speler. Zo was Fink zeer tevreden over wat Christopher Bonsu Baah liet zien. Na een eerste seizoen met ups en downs, wil de Ghanees in deze jaargang volledig doorbreken. En stilaan begint hij zijn stempel ook te drukken.

Tegen Westerlo wist hij bovendien de vrije trapt uit te lokken die leidde tot het beslissende doelpunt. "Dat is geen toeval. Bonsu Baah blinkt al drie weken uit op training. Hij heeft pech dat we veel talent hebben op zijn positie. Maar hij blijft positief op de bank en geeft alles als hij op het veld komt. Dat verdient een pluim", aldus Fink.

Genk gaat volop meedoen voor de titel ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

46
46
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

48
48
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

72
72
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

70
70
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

141
141
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

191
191
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

73
73
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

99
99
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

71
71
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

118
118
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

80
80
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

206
206
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

119
119
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

102
102
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

946
946
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

73
73
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

158
158
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

107
107
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

432
432
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

415
415

Meer sportnieuws