Muslic duidt opmerkelijke oorzaak aan voor instorting

door
Muslic duidt opmerkelijke oorzaak aan voor instorting

Cercle Brugge heeft donderdagavond een historische kwalificatie voor de league phase van de Conference League weten af te dwingen, maar een feestavond werd het toch niet bepaald. De Vereniging kreeg in zijn terugwedstrijd immers een pandoering van Wisla Krakau en ging met 1-4 onderuit tegen de Poolse tweedeklasser.

Gelukkig voor Cercle had het de heenwedstrijd met 1-6 gewonnen, anders was de avond nog wat pijnlijker geweest. Door die ruime voorsprong besloot Miron Muslic om te roteren en heel wat bankzitters een kans te gunnen, maar die beslissing pakte niet echt goed uit.

LEES OOK: Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

Transfergeruchten hadden impact bij Cercle

"Dit is totaal niet de avond die ik wilde", zuchtte de trainer dan ook achteraf bij Het Laatste Nieuws. "Enerzijds ben ik blij dat we in de competitiefase van de Conference League zitten, anderzijds ben ik teleurgesteld over ons zwakke optreden."

Maar Muslic wist ook waarom Cercle zo zwak voor de dag kwam. "Normaal vallen we direct aan en dat gebeurde nu niet. We hebben veel geroteerd en de afgelopen dagen waren hectisch door transfergeruchten en die impact is niet te onderschatten", duidde hij een opmerkelijke oorzaak aan. "Het is inderdaad geen galamatch geweest, maar die houden we voor de Europese avonden en dan zullen de fans wel genieten."

Uitkijken naar loting en derby

Cercle mag nu uitkijken naar 14u30, want dan gaat het in de trommel voor de loting voor de league phase van de Conference League. Het mag daarin nog minstens zes Europese wedstrijden bijschrijven, waarvan drie in eigen stadion.

Ook in de competitie komt er bovendien een klepper aan. Zondag staat immers de stadsderby tegen Club Brugge op het programma. De landskampioen geldt daarbij als thuisploeg, maar Cercle zal ongetwijfeld dromen van een stunt.

Zijn de transfergeruchten een geldig excuus voor Cercle?

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

36
36
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

171
171
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

116
116
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

223
223
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

326
326
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

91
91
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

340
340
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

32
32
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

156
156
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

156
156
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

394
394
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

104
104
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

254
254
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

269
269
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

91
91
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1950
1950
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

217
217
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

165
165
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

687
687
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

72
72
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

127
127
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

406
406

Meer sportnieuws