Muslic duidt opmerkelijke oorzaak aan voor instorting

door
Muslic duidt opmerkelijke oorzaak aan voor instorting

Cercle Brugge heeft donderdagavond een historische kwalificatie voor de league phase van de Conference League weten af te dwingen, maar een feestavond werd het toch niet bepaald. De Vereniging kreeg in zijn terugwedstrijd immers een pandoering van Wisla Krakau en ging met 1-4 onderuit tegen de Poolse tweedeklasser.

Gelukkig voor Cercle had het de heenwedstrijd met 1-6 gewonnen, anders was de avond nog wat pijnlijker geweest. Door die ruime voorsprong besloot Miron Muslic om te roteren en heel wat bankzitters een kans te gunnen, maar die beslissing pakte niet echt goed uit.

LEES OOK: 'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

Transfergeruchten hadden impact bij Cercle

"Dit is totaal niet de avond die ik wilde", zuchtte de trainer dan ook achteraf bij Het Laatste Nieuws. "Enerzijds ben ik blij dat we in de competitiefase van de Conference League zitten, anderzijds ben ik teleurgesteld over ons zwakke optreden."

Maar Muslic wist ook waarom Cercle zo zwak voor de dag kwam. "Normaal vallen we direct aan en dat gebeurde nu niet. We hebben veel geroteerd en de afgelopen dagen waren hectisch door transfergeruchten en die impact is niet te onderschatten", duidde hij een opmerkelijke oorzaak aan. "Het is inderdaad geen galamatch geweest, maar die houden we voor de Europese avonden en dan zullen de fans wel genieten."

Uitkijken naar loting en derby

Cercle mag nu uitkijken naar 14u30, want dan gaat het in de trommel voor de loting voor de league phase van de Conference League. Het mag daarin nog minstens zes Europese wedstrijden bijschrijven, waarvan drie in eigen stadion.

Ook in de competitie komt er bovendien een klepper aan. Zondag staat immers de stadsderby tegen Club Brugge op het programma. De landskampioen geldt daarbij als thuisploeg, maar Cercle zal ongetwijfeld dromen van een stunt.

Zijn de transfergeruchten een geldig excuus voor Cercle?

Meest recent

Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

1
1
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

19
19
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

116
116
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

24
24
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

113
113
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

483
483
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

230
230
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

121
121
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

92
92
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

250
250
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

254
254
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

28
28
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

369
369
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

122
122
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

78
78
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

128
128
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

138
138
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

101
101
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

95
95
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

149
149
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

215
215
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

304
304
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

114
114
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

85
85

Meer sportnieuws