Muslic duidt opmerkelijke oorzaak aan voor instorting

door
Muslic duidt opmerkelijke oorzaak aan voor instorting

Cercle Brugge heeft donderdagavond een historische kwalificatie voor de league phase van de Conference League weten af te dwingen, maar een feestavond werd het toch niet bepaald. De Vereniging kreeg in zijn terugwedstrijd immers een pandoering van Wisla Krakau en ging met 1-4 onderuit tegen de Poolse tweedeklasser.

Gelukkig voor Cercle had het de heenwedstrijd met 1-6 gewonnen, anders was de avond nog wat pijnlijker geweest. Door die ruime voorsprong besloot Miron Muslic om te roteren en heel wat bankzitters een kans te gunnen, maar die beslissing pakte niet echt goed uit.

LEES OOK: Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

Transfergeruchten hadden impact bij Cercle

"Dit is totaal niet de avond die ik wilde", zuchtte de trainer dan ook achteraf bij Het Laatste Nieuws. "Enerzijds ben ik blij dat we in de competitiefase van de Conference League zitten, anderzijds ben ik teleurgesteld over ons zwakke optreden."

Maar Muslic wist ook waarom Cercle zo zwak voor de dag kwam. "Normaal vallen we direct aan en dat gebeurde nu niet. We hebben veel geroteerd en de afgelopen dagen waren hectisch door transfergeruchten en die impact is niet te onderschatten", duidde hij een opmerkelijke oorzaak aan. "Het is inderdaad geen galamatch geweest, maar die houden we voor de Europese avonden en dan zullen de fans wel genieten."

Uitkijken naar loting en derby

Cercle mag nu uitkijken naar 14u30, want dan gaat het in de trommel voor de loting voor de league phase van de Conference League. Het mag daarin nog minstens zes Europese wedstrijden bijschrijven, waarvan drie in eigen stadion.

Ook in de competitie komt er bovendien een klepper aan. Zondag staat immers de stadsderby tegen Club Brugge op het programma. De landskampioen geldt daarbij als thuisploeg, maar Cercle zal ongetwijfeld dromen van een stunt.

Zijn de transfergeruchten een geldig excuus voor Cercle?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

6
6
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

66
66
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

53
53
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

94
94
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

115
115
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

157
157
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

52
52
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

155
155
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

388
388
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

36
36
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

339
339
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

113
113
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

308
308
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

212
212
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

102
102
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

245
245
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

22
22
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

105
105
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

505
505
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

242
242
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

353
353
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws