Muslic duidt opmerkelijke oorzaak aan voor instorting

472 stemmen
Muslic duidt opmerkelijke oorzaak aan voor instorting

Cercle Brugge heeft donderdagavond een historische kwalificatie voor de league phase van de Conference League weten af te dwingen, maar een feestavond werd het toch niet bepaald. De Vereniging kreeg in zijn terugwedstrijd immers een pandoering van Wisla Krakau en ging met 1-4 onderuit tegen de Poolse tweedeklasser.

Gelukkig voor Cercle had het de heenwedstrijd met 1-6 gewonnen, anders was de avond nog wat pijnlijker geweest. Door die ruime voorsprong besloot Miron Muslic om te roteren en heel wat bankzitters een kans te gunnen, maar die beslissing pakte niet echt goed uit.

LEES OOK: Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Transfergeruchten hadden impact bij Cercle

"Dit is totaal niet de avond die ik wilde", zuchtte de trainer dan ook achteraf bij Het Laatste Nieuws. "Enerzijds ben ik blij dat we in de competitiefase van de Conference League zitten, anderzijds ben ik teleurgesteld over ons zwakke optreden."

Maar Muslic wist ook waarom Cercle zo zwak voor de dag kwam. "Normaal vallen we direct aan en dat gebeurde nu niet. We hebben veel geroteerd en de afgelopen dagen waren hectisch door transfergeruchten en die impact is niet te onderschatten", duidde hij een opmerkelijke oorzaak aan. "Het is inderdaad geen galamatch geweest, maar die houden we voor de Europese avonden en dan zullen de fans wel genieten."

Uitkijken naar loting en derby

Cercle mag nu uitkijken naar 14u30, want dan gaat het in de trommel voor de loting voor de league phase van de Conference League. Het mag daarin nog minstens zes Europese wedstrijden bijschrijven, waarvan drie in eigen stadion.

Ook in de competitie komt er bovendien een klepper aan. Zondag staat immers de stadsderby tegen Club Brugge op het programma. De landskampioen geldt daarbij als thuisploeg, maar Cercle zal ongetwijfeld dromen van een stunt.

Zijn de transfergeruchten een geldig excuus voor Cercle?

Meest recent

Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

1
1
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

26
26
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

24
24
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

361
361
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

287
287
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

115
115
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

21
21
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

251
251
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

284
284
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

282
282
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

272
272
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

324
324
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

43
43
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

168
168
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

475
475
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

228
228
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

109
109
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

320
320
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

110
110
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

409
409
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

133
133
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

81
81
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

53
53
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105

Meer sportnieuws