Finkt broedt op verbazingwekkende vervanger El Khannouss

door
Finkt broedt op verbazingwekkende vervanger El Khannouss

KRC Genk krijgt vrijdagavond de eer om de zesde speeldag in de Jupiler Pro League op gang te trekken. De Limburgers kruisen dan de degens met het verrassende KVC Westerlo. Ze zullen dan echter geen beroep meer kunnen doen op Bilal El Khannouss.

Racing kwam vorig weekend niet in actie. De wedstrijd tegen RSC Anderlecht werd uitgesteld wegens de Europese verplichtingen van de Brusselaars. Dat vrije weekend kwam op zich vrij ongelegen. Genk had zich net herpakt met twee opeenvolgende overwinning en had die reeks dolgraag doorgetrokken.

LEES OOK: Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Recordsom binnen

Voor de sportieve leiding kwam het vrije weekend dan weer wel goed uit om enkele transferdossiers in handen te nemen. Dat van El Khannouss bijvoorbeeld. Leicester City drukte immers stevig door voor de Marokkaanse spelmaker. En na enkele pittige onderhandelingen vonden beide clubs uiteindelijk een akkoord.

Donderdag werd de transfer officieel afgerond. El Khannouss kan via bonussen een recordsom van zo'n 26 miljoen euro opbrengen. Het sportieve verlies daarentegen is wel bijzonder groot. Al heeft coach Thorsten Fink inmiddels enkele opties bedacht om de draaischijf te vervangen.

Bonsu Baah centraal

De meest logische optie, is Kos Karetsas. Het 16-jarige goudhaantje beschikt over een gelijkaardig profiel en bewees inmiddels dat hij klaar is voor het niveau van de grote jongens. Fink heeft echter ook een meer verrassende optie. Zo overweegt hij Christopher Bonsu Baah in een centrale rol uit te spelen.

De Duitse trainer voerde het experiment alvast uit op training en is tevreden met wat hij te zien kreeg. "Kos blijft, ondanks zijn jonge leeftijd, steeds consistent zijn kwaliteiten tonen. Daarnaast heeft Bonsu op training wat centraler gespeeld, waar ik ook erg tevreden over was", klonk het op de clubwebstek.

Genk moet nog een gelijkaardig profiel als El Khannouss halen ...

Meest recent

TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

2
2
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

31
31
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

50
50
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

163
163
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

43
43
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

47
47
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

462
462
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

464
464
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

67
67
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

70
70
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

104
104
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1500
1500
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

146
146
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

214
214
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

44
44
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1195
1195
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

491
491
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

73
73
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

139
139
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

104
104
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

232
232

Meer sportnieuws