'Leegloop bij KRC Genk? De Condé hakt 4 knopen door'

436
'Leegloop bij KRC Genk? De Condé hakt 4 knopen door'

Witte rook ontbreekt nog, maar behoudens verrassingen is de overstap van Bilal El Khannouss naar Leicester City in kannen en kruiken. De soap rond de spelverdeler is evenwel niet het enige dossier dat de voorbije weken de gemoederen beroerde in Genk, waar mogelijk nog meer sterkhouders de deur achter zich dichttrekken.

Denk maar aan Carlos Cuesta, die mogelijk nog naar Torino verhuist. Het Laatste Nieuws bevestigt nogmaals dat de verdediger er een piste vormt, maar volgens Het Belang van Limburg brachten de Italianen wel nog altijd geen concreet bod uit. Vermits de transfermarkt er vrijdagnacht sluit zullen ze dan ook vaart moeten maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

El Ouahdi blijft Genk trouw

Afwachten dus of er tijdig een akkoord wordt bereikt. Wie al zeker niet meer mag vertrekken is Zakaria El Ouahdi. Ondanks zijn vergaande flirt met Benfica, en het feit dat Genk met Kayden Pierre al een eventuele opvolger in huis haalt, zou de gegeerde rechtsachter nu ook intern hebben aangegeven dat hij gewoon op post blijft.

Ook in het geval van Tolu Arokodare lijkt een exit onwaarschijnlijk. Nochtans zou Trabzonspor nog steeds doordrukken voor de boomlange spits, voor wie er een lucratief contract klaarligt in Turkije. Bovendien is de transfermarkt daar nog tot 13 september open. In theorie is er dus nog ruimschoots de tijd om een akkoord te vinden.

Twijfels rond Tolu & Zeqiri

In de praktijk liggen de kaarten echter anders, want mocht Arokodare alsnog vertrekken wil Dimitri de Condé absoluut nog een vervanger aantrekken. Hoewel de deadline in ons land ook pas op 6 september ligt begint de tijd in dat opzicht serieus te dringen. En is het prijskaartje van de Nigeriaan daarom naar verluidt fel gestegen.

Dat hij het seizoen volmaakt in Genk is nog geen uitgemaakte zaak, maar de kans op een zomertransfer slinkt dan ook met de minuut. Andi Zeqiri daarentegen lijkt wél op weg naar de uitgang in het slot van de mercato. Tijdelijk althans, want volgens HBVL wordt de Zwitserse aanvaller mogelijk verhuurd. Aan wie is niet duidelijk.

Zeqiri verdient nog een kans in Genk

Meest recent

Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

1
1
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

13
13
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

26
26
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

112
112
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

8
8
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

64
64
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

23
23
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

204
204
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

88
88
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

40
40
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

26
26
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

68
68
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

163
163
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

46
46
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

38
38
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

118
118
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

64
64
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

104
104
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

58
58
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

50
50
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

114
114

Meer sportnieuws