'Leegloop bij KRC Genk? De Condé hakt 4 knopen door'

door
'Leegloop bij KRC Genk? De Condé hakt 4 knopen door'

Witte rook ontbreekt nog, maar behoudens verrassingen is de overstap van Bilal El Khannouss naar Leicester City in kannen en kruiken. De soap rond de spelverdeler is evenwel niet het enige dossier dat de voorbije weken de gemoederen beroerde in Genk, waar mogelijk nog meer sterkhouders de deur achter zich dichttrekken.

Denk maar aan Carlos Cuesta, die mogelijk nog naar Torino verhuist. Het Laatste Nieuws bevestigt nogmaals dat de verdediger er een piste vormt, maar volgens Het Belang van Limburg brachten de Italianen wel nog altijd geen concreet bod uit. Vermits de transfermarkt er vrijdagnacht sluit zullen ze dan ook vaart moeten maken.

LEES OOK: Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

El Ouahdi blijft Genk trouw

Afwachten dus of er tijdig een akkoord wordt bereikt. Wie al zeker niet meer mag vertrekken is Zakaria El Ouahdi. Ondanks zijn vergaande flirt met Benfica, en het feit dat Genk met Kayden Pierre al een eventuele opvolger in huis haalt, zou de gegeerde rechtsachter nu ook intern hebben aangegeven dat hij gewoon op post blijft.

Ook in het geval van Tolu Arokodare lijkt een exit onwaarschijnlijk. Nochtans zou Trabzonspor nog steeds doordrukken voor de boomlange spits, voor wie er een lucratief contract klaarligt in Turkije. Bovendien is de transfermarkt daar nog tot 13 september open. In theorie is er dus nog ruimschoots de tijd om een akkoord te vinden.

Twijfels rond Tolu & Zeqiri

In de praktijk liggen de kaarten echter anders, want mocht Arokodare alsnog vertrekken wil Dimitri de Condé absoluut nog een vervanger aantrekken. Hoewel de deadline in ons land ook pas op 6 september ligt begint de tijd in dat opzicht serieus te dringen. En is het prijskaartje van de Nigeriaan daarom naar verluidt fel gestegen.

Dat hij het seizoen volmaakt in Genk is nog geen uitgemaakte zaak, maar de kans op een zomertransfer slinkt dan ook met de minuut. Andi Zeqiri daarentegen lijkt wél op weg naar de uitgang in het slot van de mercato. Tijdelijk althans, want volgens HBVL wordt de Zwitserse aanvaller mogelijk verhuurd. Aan wie is niet duidelijk.

Zeqiri verdient nog een kans in Genk

Meest recent

Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

1
1
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

40
40
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

38
38
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

46
46
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

205
205
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

28
28
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

345
345
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

253
253
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

325
325
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

19
19
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

32
32
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

64
64
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

102
102
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

66
66
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

416
416
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

158
158
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

322
322
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

477
477
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

282
282
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

237
237
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

176
176
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

260
260
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69

Meer sportnieuws