'Leegloop bij KRC Genk? De Condé hakt 4 knopen door'

door
'Leegloop bij KRC Genk? De Condé hakt 4 knopen door'

Witte rook ontbreekt nog, maar behoudens verrassingen is de overstap van Bilal El Khannouss naar Leicester City in kannen en kruiken. De soap rond de spelverdeler is evenwel niet het enige dossier dat de voorbije weken de gemoederen beroerde in Genk, waar mogelijk nog meer sterkhouders de deur achter zich dichttrekken.

Denk maar aan Carlos Cuesta, die mogelijk nog naar Torino verhuist. Het Laatste Nieuws bevestigt nogmaals dat de verdediger er een piste vormt, maar volgens Het Belang van Limburg brachten de Italianen wel nog altijd geen concreet bod uit. Vermits de transfermarkt er vrijdagnacht sluit zullen ze dan ook vaart moeten maken.

LEES OOK: Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

El Ouahdi blijft Genk trouw

Afwachten dus of er tijdig een akkoord wordt bereikt. Wie al zeker niet meer mag vertrekken is Zakaria El Ouahdi. Ondanks zijn vergaande flirt met Benfica, en het feit dat Genk met Kayden Pierre al een eventuele opvolger in huis haalt, zou de gegeerde rechtsachter nu ook intern hebben aangegeven dat hij gewoon op post blijft.

Ook in het geval van Tolu Arokodare lijkt een exit onwaarschijnlijk. Nochtans zou Trabzonspor nog steeds doordrukken voor de boomlange spits, voor wie er een lucratief contract klaarligt in Turkije. Bovendien is de transfermarkt daar nog tot 13 september open. In theorie is er dus nog ruimschoots de tijd om een akkoord te vinden.

Twijfels rond Tolu & Zeqiri

In de praktijk liggen de kaarten echter anders, want mocht Arokodare alsnog vertrekken wil Dimitri de Condé absoluut nog een vervanger aantrekken. Hoewel de deadline in ons land ook pas op 6 september ligt begint de tijd in dat opzicht serieus te dringen. En is het prijskaartje van de Nigeriaan daarom naar verluidt fel gestegen.

Dat hij het seizoen volmaakt in Genk is nog geen uitgemaakte zaak, maar de kans op een zomertransfer slinkt dan ook met de minuut. Andi Zeqiri daarentegen lijkt wél op weg naar de uitgang in het slot van de mercato. Tijdelijk althans, want volgens HBVL wordt de Zwitserse aanvaller mogelijk verhuurd. Aan wie is niet duidelijk.

Zeqiri verdient nog een kans in Genk

Meest recent

Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

0
0
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

34
34
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

218
218
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

188
188
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

62
62
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

169
169
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

135
135
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

374
374
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

377
377
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

146
146
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

281
281
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

707
707
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

250
250
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

407
407
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

325
325
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

377
377
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

239
239
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

95
95
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

854
854
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

185
185
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

563
563
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

179
179
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

394
394
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

191
191
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

186
186

Meer sportnieuws