'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

door
'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

Na een erbarmelijk seizoen wil KRC Genk zich herpakken. Hoewel de Limburgers niet actief zijn op het Europese toneel wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink daarom voorzien van een gestoffeerde kern. Om alle posities dubbel te bezetten zijn nu nog twee aanwinsten op komst.

Genk haalde tot dusver met Jarne Steuckers, Matte Smets, Adrian Palacios, Hyeon-gyu Oh en Nikolas Sattlberger al vijf nieuwkomers in huis. Ongeacht verdere vertrekkers, die mogelijk ook nog vervangen moeten worden, blijkt de honger in de Cegeka Arena daarmee echter nog niet gestild.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Genk heeft Pierre beet

Zo geraakte eerder al bekend dat Genk op het punt staat om de transfer van Kayden Pierre af te ronden. De Amerikaanse rechtsback legde intussen zelfs al zijn medische testen af, maar om administratieve redenen werd zijn overstap nog niet officieel afgehandeld door de juridische diensten.

Terwijl hij door de aanwezigheid van Ken Nkuba en Zakaria El Ouahdi, die ondanks vergaande interesse van Benfica wellicht aan boord blijft, wellicht nog even in de wachtkamer zal zitten is de nood aan vers bloed aan de overzijde iets groter. Daar is Joris Kayembe vooralsnog de enige optie.

Wachten op Medina

Om de linksachter het vuur aan de schenen te leggen zou Genk een oogje hebben laten valen op Yaimar Medina. Het Laatste Nieuws meldt nu dat die onderhandelingen al in de goede richting evolueren. De verwachting is dat de 19-jarige Ecuadoraan eerstdaags zijn handtekening zal zetten.

Het Belang van Limburg tempert dan weer de verwachtingen door te wijzen op de complexiteit van het dossier. Om een doorbraak te forceren zou Alfred Caicedo eventueel in de deal met Independiente worden betrokken. Tot dan worden er door De Condé tevens andere ijzers heet gehouden.

Genk heeft de sterkste kern in België

Meest recent

'Bommetje bij Club Brugge: bliksemtransfer op til'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

29
29
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

186
186
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

233
233
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

273
273
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

70
70
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

43
43
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

69
69
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

178
178
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

72
72
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

297
297
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

174
174
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

57
57
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

143
143
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

188
188
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

76
76
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

432
432
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

128
128
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

120
120
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

106
106
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

200
200
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

151
151
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

243
243
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

122
122
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

785
785

Meer sportnieuws