'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

door
'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

Na een erbarmelijk seizoen wil KRC Genk zich herpakken. Hoewel de Limburgers niet actief zijn op het Europese toneel wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink daarom voorzien van een gestoffeerde kern. Om alle posities dubbel te bezetten zijn nu nog twee aanwinsten op komst.

Genk haalde tot dusver met Jarne Steuckers, Matte Smets, Adrian Palacios, Hyeon-gyu Oh en Nikolas Sattlberger al vijf nieuwkomers in huis. Ongeacht verdere vertrekkers, die mogelijk ook nog vervangen moeten worden, blijkt de honger in de Cegeka Arena daarmee echter nog niet gestild.

LEES OOK: Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

Genk heeft Pierre beet

Zo geraakte eerder al bekend dat Genk op het punt staat om de transfer van Kayden Pierre af te ronden. De Amerikaanse rechtsback legde intussen zelfs al zijn medische testen af, maar om administratieve redenen werd zijn overstap nog niet officieel afgehandeld door de juridische diensten.

Terwijl hij door de aanwezigheid van Ken Nkuba en Zakaria El Ouahdi, die ondanks vergaande interesse van Benfica wellicht aan boord blijft, wellicht nog even in de wachtkamer zal zitten is de nood aan vers bloed aan de overzijde iets groter. Daar is Joris Kayembe vooralsnog de enige optie.

Wachten op Medina

Om de linksachter het vuur aan de schenen te leggen zou Genk een oogje hebben laten valen op Yaimar Medina. Het Laatste Nieuws meldt nu dat die onderhandelingen al in de goede richting evolueren. De verwachting is dat de 19-jarige Ecuadoraan eerstdaags zijn handtekening zal zetten.

Het Belang van Limburg tempert dan weer de verwachtingen door te wijzen op de complexiteit van het dossier. Om een doorbraak te forceren zou Alfred Caicedo eventueel in de deal met Independiente worden betrokken. Tot dan worden er door De Condé tevens andere ijzers heet gehouden.

Genk heeft de sterkste kern in België

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

6
6
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

60
60
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

96
96
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

80
80
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

26
26
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

104
104
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

112
112
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

116
116
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

29
29
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

195
195
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

112
112
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

364
364
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

62
62
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

211
211
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

107
107
Onrust rond Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt de stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

279
279
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

124
124
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

259
259
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

58
58
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

405
405
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

491
491
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

301
301
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

438
438
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

241
241
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

67
67

Meer sportnieuws