'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

731 stemmen
'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

Na een erbarmelijk seizoen wil KRC Genk zich herpakken. Hoewel de Limburgers niet actief zijn op het Europese toneel wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink daarom voorzien van een gestoffeerde kern. Om alle posities dubbel te bezetten zijn nu nog twee aanwinsten op komst.

Genk haalde tot dusver met Jarne Steuckers, Matte Smets, Adrian Palacios, Hyeon-gyu Oh en Nikolas Sattlberger al vijf nieuwkomers in huis. Ongeacht verdere vertrekkers, die mogelijk ook nog vervangen moeten worden, blijkt de honger in de Cegeka Arena daarmee echter nog niet gestild.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Genk heeft Pierre beet

Zo geraakte eerder al bekend dat Genk op het punt staat om de transfer van Kayden Pierre af te ronden. De Amerikaanse rechtsback legde intussen zelfs al zijn medische testen af, maar om administratieve redenen werd zijn overstap nog niet officieel afgehandeld door de juridische diensten.

Terwijl hij door de aanwezigheid van Ken Nkuba en Zakaria El Ouahdi, die ondanks vergaande interesse van Benfica wellicht aan boord blijft, wellicht nog even in de wachtkamer zal zitten is de nood aan vers bloed aan de overzijde iets groter. Daar is Joris Kayembe vooralsnog de enige optie.

Wachten op Medina

Om de linksachter het vuur aan de schenen te leggen zou Genk een oogje hebben laten valen op Yaimar Medina. Het Laatste Nieuws meldt nu dat die onderhandelingen al in de goede richting evolueren. De verwachting is dat de 19-jarige Ecuadoraan eerstdaags zijn handtekening zal zetten.

Het Belang van Limburg tempert dan weer de verwachtingen door te wijzen op de complexiteit van het dossier. Om een doorbraak te forceren zou Alfred Caicedo eventueel in de deal met Independiente worden betrokken. Tot dan worden er door De Condé tevens andere ijzers heet gehouden.

Genk heeft de sterkste kern in België

Meest recent

Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

15
15
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

31
31
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

16
16
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

37
37
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

31
31
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

37
37
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

163
163
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

124
124
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

91
91
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

26
26
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

251
251
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

144
144
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

60
60
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

87
87
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

301
301
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

751
751
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

777
777
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70

Meer sportnieuws