'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

door
'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

Na een erbarmelijk seizoen wil KRC Genk zich herpakken. Hoewel de Limburgers niet actief zijn op het Europese toneel wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink daarom voorzien van een gestoffeerde kern. Om alle posities dubbel te bezetten zijn nu nog twee aanwinsten op komst.

Genk haalde tot dusver met Jarne Steuckers, Matte Smets, Adrian Palacios, Hyeon-gyu Oh en Nikolas Sattlberger al vijf nieuwkomers in huis. Ongeacht verdere vertrekkers, die mogelijk ook nog vervangen moeten worden, blijkt de honger in de Cegeka Arena daarmee echter nog niet gestild.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Genk heeft Pierre beet

Zo geraakte eerder al bekend dat Genk op het punt staat om de transfer van Kayden Pierre af te ronden. De Amerikaanse rechtsback legde intussen zelfs al zijn medische testen af, maar om administratieve redenen werd zijn overstap nog niet officieel afgehandeld door de juridische diensten.

Terwijl hij door de aanwezigheid van Ken Nkuba en Zakaria El Ouahdi, die ondanks vergaande interesse van Benfica wellicht aan boord blijft, wellicht nog even in de wachtkamer zal zitten is de nood aan vers bloed aan de overzijde iets groter. Daar is Joris Kayembe vooralsnog de enige optie.

Wachten op Medina

Om de linksachter het vuur aan de schenen te leggen zou Genk een oogje hebben laten valen op Yaimar Medina. Het Laatste Nieuws meldt nu dat die onderhandelingen al in de goede richting evolueren. De verwachting is dat de 19-jarige Ecuadoraan eerstdaags zijn handtekening zal zetten.

Het Belang van Limburg tempert dan weer de verwachtingen door te wijzen op de complexiteit van het dossier. Om een doorbraak te forceren zou Alfred Caicedo eventueel in de deal met Independiente worden betrokken. Tot dan worden er door De Condé tevens andere ijzers heet gehouden.

Genk heeft de sterkste kern in België

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

77
77
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

27
27
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

55
55
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

118
118
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

38
38
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

144
144
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

272
272
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

236
236
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

133
133
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

76
76
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

637
637
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

102
102
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

179
179
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

268
268
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

147
147
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

136
136
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

469
469
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

129
129
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

501
501
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

399
399
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

239
239
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

404
404

Meer sportnieuws