'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

731 stemmen
'De Condé op dreef: KRC Genk pakt uit met dubbelslag'

Na een erbarmelijk seizoen wil KRC Genk zich herpakken. Hoewel de Limburgers niet actief zijn op het Europese toneel wil Dimitri de Condé nieuwe coach Thorsten Fink daarom voorzien van een gestoffeerde kern. Om alle posities dubbel te bezetten zijn nu nog twee aanwinsten op komst.

Genk haalde tot dusver met Jarne Steuckers, Matte Smets, Adrian Palacios, Hyeon-gyu Oh en Nikolas Sattlberger al vijf nieuwkomers in huis. Ongeacht verdere vertrekkers, die mogelijk ook nog vervangen moeten worden, blijkt de honger in de Cegeka Arena daarmee echter nog niet gestild.

LEES OOK: Gent vs. Genk: Degryse tipt grote favoriet barrageduel

Genk heeft Pierre beet

Zo geraakte eerder al bekend dat Genk op het punt staat om de transfer van Kayden Pierre af te ronden. De Amerikaanse rechtsback legde intussen zelfs al zijn medische testen af, maar om administratieve redenen werd zijn overstap nog niet officieel afgehandeld door de juridische diensten.

Terwijl hij door de aanwezigheid van Ken Nkuba en Zakaria El Ouahdi, die ondanks vergaande interesse van Benfica wellicht aan boord blijft, wellicht nog even in de wachtkamer zal zitten is de nood aan vers bloed aan de overzijde iets groter. Daar is Joris Kayembe vooralsnog de enige optie.

Wachten op Medina

Om de linksachter het vuur aan de schenen te leggen zou Genk een oogje hebben laten valen op Yaimar Medina. Het Laatste Nieuws meldt nu dat die onderhandelingen al in de goede richting evolueren. De verwachting is dat de 19-jarige Ecuadoraan eerstdaags zijn handtekening zal zetten.

Het Belang van Limburg tempert dan weer de verwachtingen door te wijzen op de complexiteit van het dossier. Om een doorbraak te forceren zou Alfred Caicedo eventueel in de deal met Independiente worden betrokken. Tot dan worden er door De Condé tevens andere ijzers heet gehouden.

🚀

Genk heeft de sterkste kern in België

Meest recent

'FC Barcelona doet bod, Atlético reageert met.... Yamal'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen versterking te halen. Anthony Gordon komt wellicht over ...

9
9
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

117
117
Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

40
40
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

144
144
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

300
300
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

430
430
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

232
232
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

209
209
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

318
318
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

43
43
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

122
122
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Neymar werd geselecteerd door Carlo Ancelotti voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

59
59
Evenepoel onthult transfer die niemand kende

Remco Evenepoel is nu wereldbekend door het wielrennen, maar in het verleden werd hij in de ...

122
122
Inter-baas duidelijk: alle twijfels over Stankovic van tafel

Aleksandar Stankovic was dit seizoen één van de grote revelaties op het middenveld van ...

310
310
‘Gheysens hakt knopen door: onrust bij Antwerp groeit'

Paul Gheysens en Royal Antwerp FC zitten in de problemen. Eerder op de dag kwam het nieuws naar ...

271
271
'Droomtransfer De Busser krijgt alsmaar meer vorm'

Het seizoen is amper voorbij, maar de transferzomer komt al helemaal op gang. Sommige spelers waren ...

61
61
Seizoensafsluiter op krukken: ook Gent gehavend voor barrage

Het Belgische voetbalseizoen wordt zondag afgesloten met een barragematch tussen AA Gent en KRC ...

230
230
Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

Voor Beerschot eindigde het seizoen met een domper. De Mannekes streden het hele seizoen met KV ...

192
192
Vader Stankovic zet transferdossier helemaal op zijn kop

Bij Club Brugge zullen ze in de komende twee weken vernemen of Aleksandar Stankovic al dan niet ...

1295
1295
'Bounida ziet transfer in het water vallen'

Voor Rayane Bounida werd het afgelopen seizoen het jaar van de grote doorbraak. Het toptalent ...

121
121
'Financiële problemen Antwerp: belangrijke pion stapt op'

Voor Antwerp dreigt het alweer een moeilijke zomer te worden. De Great Old moet zijn spelerskern ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Monsteraanbiedingen Club, nieuwe coach Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
Union SG zet icoon Burgess onder druk: “Nu of nooit”

Union SG pakte dit seizoen de beker en werd tweede in de competitie. De Brusselse club blijft ...

197
197
Club Brugge troeft Anderlecht wéér af: “Terecht de beste”

Club Brugge heeft zich de afgelopen jaren gefocust op de jeugdopleiding en Club NXT. Afgelopen ...

394
394
Antwerp slaat toe en plukt talent bij Club Brugge

De zomermercato sluipt dichterbij en de clubs zijn achter de schermen al volop bezig met de selectie ...

196
196

Meer sportnieuws