'Verrassende wending in transferdossier Mangala'

door
'Verrassende wending in transferdossier Mangala'

In de meeste grote competities ligt de transferdeadline al op vrijdagavond en dus worden het zeer drukke uren voor heel wat clubs en spelers. Ook enkele Rode Duivels zullen wellicht nog een snelle transfer maken. Orel Mangala lijkt bijvoorbeeld nog op weg om Olympique Lyon te verlaten.

De 26-jarige middenvelder streek nochtans pas in januari neer bij de Franse club, maar hij dwong er geen vaste basisplaats af. De voorbije dagen leek hij terug te gaan keren in de Premier League, waar hij eerder al voor Nottingham Forest uitkwam. Everton maakte stevig werk van zijn komst.

LEES OOK: 'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Fiorentina wil transfer Mangala nog kapen

De deal leek woensdag al helemaal in kannen en kruiken te zijn, maar desondanks blijft het nog steeds wachten op de officiële aankondiging van de transfer. En dat uitblijven zorgt ervoor dat een andere club hoopt om de deal alsnog te kapen.

Volgens Gianluca Di Marzio probeert Fiorentina nog om Mangala onder de neus van Everton weg te halen. De Italiaanse club is al de hele zomer op zoek naar een nieuwe nummer zes en werd daarvoor eerder ook al gelinkt aan onder meer Mandela Keita en Aster Vranckx.

Uitsluitsel voor vrijdagavond

Nu zouden ze dus hun oog laten vallen hebben op Mangala, al zal Fiorentina zich net als Everton wellicht enkel een huurdeal kunnen veroorloven. Lyon telde maar liefst 35 miljoen euro neer voor onze landgenoot en dergelijke bedragen kan La Viola niet betalen.

Het wordt dus afwachten of de poging van de Italianen ook succes zal kennen of Mangala alsnog gewoon naar Engeland terugkeert. Er zal wellicht snel uitsluitsel komen, want zoals eerder gezegd sluit de markt zowel in Engeland als Italië al op vrijdagavond.

Voor welke club kan Mangala best kiezen?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

7
7
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

32
32
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

83
83
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

22
22
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

121
121
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

79
79
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

83
83
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

68
68
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

164
164
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

64
64
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

129
129
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1124
1124
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

62
62
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

73
73
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

485
485
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

224
224
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

119
119
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

149
149
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

134
134
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1035
1035
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

128
128
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

61
61
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

378
378
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

873
873

Meer sportnieuws