'Verrassende wending in transferdossier Mangala'

door
'Verrassende wending in transferdossier Mangala'

In de meeste grote competities ligt de transferdeadline al op vrijdagavond en dus worden het zeer drukke uren voor heel wat clubs en spelers. Ook enkele Rode Duivels zullen wellicht nog een snelle transfer maken. Orel Mangala lijkt bijvoorbeeld nog op weg om Olympique Lyon te verlaten.

De 26-jarige middenvelder streek nochtans pas in januari neer bij de Franse club, maar hij dwong er geen vaste basisplaats af. De voorbije dagen leek hij terug te gaan keren in de Premier League, waar hij eerder al voor Nottingham Forest uitkwam. Everton maakte stevig werk van zijn komst.

Fiorentina wil transfer Mangala nog kapen

De deal leek woensdag al helemaal in kannen en kruiken te zijn, maar desondanks blijft het nog steeds wachten op de officiële aankondiging van de transfer. En dat uitblijven zorgt ervoor dat een andere club hoopt om de deal alsnog te kapen.

Volgens Gianluca Di Marzio probeert Fiorentina nog om Mangala onder de neus van Everton weg te halen. De Italiaanse club is al de hele zomer op zoek naar een nieuwe nummer zes en werd daarvoor eerder ook al gelinkt aan onder meer Mandela Keita en Aster Vranckx.

Uitsluitsel voor vrijdagavond

Nu zouden ze dus hun oog laten vallen hebben op Mangala, al zal Fiorentina zich net als Everton wellicht enkel een huurdeal kunnen veroorloven. Lyon telde maar liefst 35 miljoen euro neer voor onze landgenoot en dergelijke bedragen kan La Viola niet betalen.

Het wordt dus afwachten of de poging van de Italianen ook succes zal kennen of Mangala alsnog gewoon naar Engeland terugkeert. Er zal wellicht snel uitsluitsel komen, want zoals eerder gezegd sluit de markt zowel in Engeland als Italië al op vrijdagavond.

Voor welke club kan Mangala best kiezen?

Meest recent

'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

6
6
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

21
21
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

27
27
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

43
43
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

121
121
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

32
32
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

40
40
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

31
31
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

121
121
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

242
242
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

47
47
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

65
65
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

36
36
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

164
164
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

224
224
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

178
178
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

333
333
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

558
558
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

210
210
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

279
279
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

402
402
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

122
122
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

498
498

Meer sportnieuws