'Gigantisch transfernieuws over Romelu Lukaku'

door
'Gigantisch transfernieuws over Romelu Lukaku'

Transferexpert Fabrizio Romano is met gigantisch transfernieuws gekomen over Romelu Lukaku. De Italiaanse journalist haalde zijn bekende slagzin ‘here we go’ boven. Dat betekent dat een deal in kannen en kruiken is.

Lukaku wordt al een tijdje nadrukkelijk genoemd bij Napoli, maar telkens lag er nog iets een transfer in de weg. Eerst moest Victor Osimhen (ex-Charleroi) vertrekken en vervolgens wilde Chelsea meer miljoenen op tafel zien. Als laatste lagen de portretrechten dwars.

Alles van de baan

Maar alle struikelblokken zijn van de baan en Lukaku heeft groen licht gekregen om naar Italië af te reizen. Hij zal zijn medische tests in Rome afleggen waarna hij voorgesteld kan worden door Napoli. Er ligt een contract voor drie seizoenen klaar in Napels.

Chelsea en Napoli zijn uiteindelijk akkoord gegaan over een definitieve transfer van dertig miljoen euro plus bonussen. Antonio Conte heeft zo zijn droomaankoop binnen en ook Lukaku is in de zevende hemel met de hereniging met de Italiaanse hoofdtrainer.

Here we go!

De officiële aankondiging zal nog even op zich laten wachten omdat alle formaliteiten nog moeten worden afgerond. Toch hoopt Napoli dat het volgende speeldag al kan beschikken over Lukaku. Dan wacht Parma in de Serie A. Napoli wordt de derde Italiaanse club van Big Rom na Inter en AS Roma.

POLL: Denk jij dat Lukaku zal schitteren bij Napoli?

Meest recent

Zorgt Vossen voor grote verrassing omtrent toekomst?

Jelle Vossen trapte Zulte Waregem als kampioen naar de Jupiler Pro League. Een prachtig hoogtepunt ...

43
43
Boeckx verdedigt matige transfers topclub: "Zonder geld..."

Royal Antwerp FC kent net als vorig seizoen weer een tegenvallende voetbaljaargang. Dit seizoen ...

32
32
Hasi voert druk op tegen Antwerp: "Héél belangrijk"

RSC Anderlecht is zwak begonnen onder Besnik Hasi. Nul punten, zes tegengoals en amper ...

42
42
RWDM en Ferrera uit elkaar, ex-Rode Duivel opvolger

RWDM was gisteren dé grote verliezer. Ze verloren met 2-1 van Zulte Waregem en door de winst ...

124
124
KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

40
40
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

77
77
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

445
445
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

72
72
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

127
127
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

120
120
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

580
580
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

90
90
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

164
164
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

129
129
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

288
288
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

176
176
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

109
109
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

200
200
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

85
85

Meer sportnieuws