‘Dit opmerkelijke struikelblok ligt toptransfer Lukaku nog dwars’

door
‘Dit opmerkelijke struikelblok ligt toptransfer Lukaku nog dwars’

Romelu Lukaku flirt al geruime tijd met Napoli en hoofdtrainer Antonio Conte en een transfer lijkt eindelijk in stroomversnelling te komen. Italiaanse media melden dat de bonkige aanvaller, als alles goed gaat, snel naar Rome zal vliegen om zijn medische tests af te leggen.

Lukaku staat onder contract bij Chelsea dat meer dan honderd miljoen euro voor de Rode Duivel betaalde, maar in Londen heeft het jeugdproduct van Anderlecht geen toekomst meer. Napoli leek op een vertrek van ex-Charleroi-spits Victor Osimhen te wachten, maar is nu toch al in gang geschoten.

LEES OOK: ‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

Nog één struikelblok

Er zou inmiddels al een akkoord zijn bereikt tussen beide clubs. Er ligt ook al een contract voor drie seizoenen klaar in Napels, maar er moet echter nog één struikelblok uit de weg worden geruimd. De portretrechten van Lukaku. Napoli is een club die commerciële deals met spelers via de club laat verlopen.

Daar moet aldus nog een akkoord over worden gevonden, maar er worden geen grote problemen verwacht. Dan kan Lukaku het vliegtuig richting Italië nemen om zijn medische tests af te leggen. Na Internazionale en AS Roma zal Napoli zijn derde Italiaanse club worden.

Liefdesverhaal Conte

Volgens Het Nieuwsblad aast Conte al een tijdje achter Lukaku. Naar verluidt staan speler en coach constant met elkaar in contact en de Rode Duivel kreeg al een mail over de trainingen van Napoli en een individueel trainingsprogramma. Het mag duidelijk zijn dat Conte en Lukaku een vervolg willen breien aan hun mooi liefdesverhaal.

Maakt Lukaku de juiste keuze met Napoli?

Meest recent

Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

0
0
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

21
21
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

9
9
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

82
82
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

186
186
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

102
102
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

71
71
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

195
195
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

729
729
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

248
248
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

135
135
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

150
150
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

141
141
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

104
104
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

221
221
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

149
149
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

119
119
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

412
412
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

881
881
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

172
172
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

182
182
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

434
434
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

26
26
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

130
130
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

165
165

Meer sportnieuws