‘Standard slaat toe en plukt talent bij Karel Geraerts weg'

door
‘Standard slaat toe en plukt talent bij Karel Geraerts weg'

Standard Luik is de transfermarkt nog aan het afspeuren in de zoektocht naar versterkingen. Journalist Sacha Tavolieri meldt dat centrale verdediger Verthomy Schilo Boboy de volgende in het rijtje moet zijn.

Het 21-jarige Duitse talent is transfervrij nadat zijn contract bij Schalke 04 vorige maand afliep. Het is de bedoeling dat Boboy eerst ervaring zal opdoen in Eerste Nationale bij SL16, de jonkies van Standard Luik. 

LEES OOK: Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Duitse jeugdinternational

Boboy begon zijn carrière in de jeugd bij Fortuna Köln en trok vervolgens naar VfL Bochum. Sinds 2022 zit hij bij Schalke 04, maar bij de ploeg van Karel Geraerts kreeg hij vooral speelminuten in het tweede elftal. Boboy besliste dan ook om zijn contract niet te verlengen.

Nu zoekt hij op de Belgische velden naar speelminuten. Dat zal hij waarschijnlijk eerst op lager niveau bij SL16 moeten verwezenlijken. De 21-jarige centrale verdediger is overigens ook een Duitse jeugdinternational. Coach Ivan Leko wacht nog op extra verdedigende opties. 

Versterking voor A-kern

Met de komst van Boboy zal Leko echter nog niet tevreden zijn. De leider in de verdediging, Nathan Ngoy, staat dicht bij een toptransfer naar Engeland en de Kroatische oefenmeester eist nog actie op de zomermercato. Buiten verdedigende versterkingen (Ismael Kandouss van KAA Gent wordt alvast nadrukkelijk genoemd) oogt Leko ook op meer aanvallende opties.

Moet Standard zich meer focussen op de jeugd?

Meest recent

Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

62
62
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

327
327
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

48
48
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

155
155
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

82
82
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

12
12
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

180
180
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

442
442
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

348
348
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

36
36
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

701
701
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

951
951
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

58
58
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

176
176
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

263
263
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

411
411
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

231
231
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

230
230
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

66
66
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

726
726
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

450
450
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

108
108
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

124
124
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

986
986

Meer sportnieuws