Rel rond Noa Lang: ‘Hij moet zich schamen’

door
Rel rond Noa Lang: ‘Hij moet zich schamen’

Noa Lang heeft zich afgelopen weekend niet populair gemaakt bij PSV. De oud-smaakmaker van Club Brugge ging na zijn wissel tegen Almere City over de schreef in zijn reactie. Enkele grootheden uit het Nederlandse voetbal tonen zich dan ook scherp voor de aanvaller.

De 25-jarige international is begonnen aan zijn tweede seizoen in Eindhovense loondienst. En daarin wil Lang toch één en ander bewijzen. Zijn eerste jaargang bij PSV draaide immers uit op een persoonlijke deceptie. Door aanhoudend blessureleed stond de flankaanvaller maandenlang aan de kant.

LEES OOK: 'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

Licht gaat uit bij Lang

Inmiddels is hij fysiek echter weer klaar na deze moeizame periode. Maar voorlopig is zoekt hij vruchteloos naar zijn beste vorm. Ook afgelopen weekend tegen Almere City (1-7-zege) speelde Lang weer ondermaats. Hij was bovendien veruit de enige speler uit het aanvallende compartiment die niet kon scoren.

Coach Peter Bosz besloot dan ook om hem na een dik uur naar de kant te halen. Dat was evenwel niet naar de zin van de speler zelf. En dat liet Lang ook duidelijk merken. Bij het verlaten van het veld schopte hij wild om zich heen, daarbij werd onder meer een microfoon en enkele drinkbussen geraakt.

Analisten halen zwaar uit

In Nederland tilt men alvast zwaar aan deze uitbarsting. Onder meer analisten Pierre van Hooijdonk en Guus Hiddink toonden zich scherp. En bij Rondo deed ook Rafael van der Vaart zijn duit in het zakje. "Ik denk dat hij zich echt gaat schamen als hij dit over vijf of zes jaar terugziet. Dat hoop ik althans. Je wordt gewisseld, bent net terug van een blessure, staat voor bij Almere City uit. Who cares? Dan schop je niet één keer iets om, maar drie keer. Dat is kinderlijk gedrag."

Ook Marco van Basten vond de reactie totaal ongepast. "Wat zegt dit? Eigenlijk zeg je tegen je trainer dat hij een boerenlul is. Dat is wat je zegt. Hij baalt omdat die trainer hem eruit haalt, die koekenbakker. Dat is wat je daarmee aangeeft. Dat vind ik een heel slecht signaal", aldus de voormalige Gouden Bal-winnaar. "Ik had gehoopt dat hij dit een beetje ontgroeid was. Dit is niet goed voor zijn medespelers, de club en voor hemzelf niet."

Lang zal nooit aan de absolute top van Europa voetballen ...

Meest recent

1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

4
4
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

153
153
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

36
36
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

50
50
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

497
497
Exit dreigt: Janssen stelt Antwerp heldere voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

301
301
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

91
91
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

261
261
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

26
26
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

80
80
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

31
31
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

243
243
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

210
210
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

95
95
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

70
70
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

506
506
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

127
127
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

86
86
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

109
109
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

96
96
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

234
234
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

116
116
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1030
1030
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

246
246
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

128
128

Meer sportnieuws