Rel rond Noa Lang: ‘Hij moet zich schamen’

door
Rel rond Noa Lang: ‘Hij moet zich schamen’

Noa Lang heeft zich afgelopen weekend niet populair gemaakt bij PSV. De oud-smaakmaker van Club Brugge ging na zijn wissel tegen Almere City over de schreef in zijn reactie. Enkele grootheden uit het Nederlandse voetbal tonen zich dan ook scherp voor de aanvaller.

De 25-jarige international is begonnen aan zijn tweede seizoen in Eindhovense loondienst. En daarin wil Lang toch één en ander bewijzen. Zijn eerste jaargang bij PSV draaide immers uit op een persoonlijke deceptie. Door aanhoudend blessureleed stond de flankaanvaller maandenlang aan de kant.

LEES OOK: 'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Licht gaat uit bij Lang

Inmiddels is hij fysiek echter weer klaar na deze moeizame periode. Maar voorlopig is zoekt hij vruchteloos naar zijn beste vorm. Ook afgelopen weekend tegen Almere City (1-7-zege) speelde Lang weer ondermaats. Hij was bovendien veruit de enige speler uit het aanvallende compartiment die niet kon scoren.

Coach Peter Bosz besloot dan ook om hem na een dik uur naar de kant te halen. Dat was evenwel niet naar de zin van de speler zelf. En dat liet Lang ook duidelijk merken. Bij het verlaten van het veld schopte hij wild om zich heen, daarbij werd onder meer een microfoon en enkele drinkbussen geraakt.

Analisten halen zwaar uit

In Nederland tilt men alvast zwaar aan deze uitbarsting. Onder meer analisten Pierre van Hooijdonk en Guus Hiddink toonden zich scherp. En bij Rondo deed ook Rafael van der Vaart zijn duit in het zakje. "Ik denk dat hij zich echt gaat schamen als hij dit over vijf of zes jaar terugziet. Dat hoop ik althans. Je wordt gewisseld, bent net terug van een blessure, staat voor bij Almere City uit. Who cares? Dan schop je niet één keer iets om, maar drie keer. Dat is kinderlijk gedrag."

Ook Marco van Basten vond de reactie totaal ongepast. "Wat zegt dit? Eigenlijk zeg je tegen je trainer dat hij een boerenlul is. Dat is wat je zegt. Hij baalt omdat die trainer hem eruit haalt, die koekenbakker. Dat is wat je daarmee aangeeft. Dat vind ik een heel slecht signaal", aldus de voormalige Gouden Bal-winnaar. "Ik had gehoopt dat hij dit een beetje ontgroeid was. Dit is niet goed voor zijn medespelers, de club en voor hemzelf niet."

Lang zal nooit aan de absolute top van Europa voetballen ...

Meest recent

Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

33
33
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

75
75
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

77
77
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

117
117
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

49
49
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

262
262
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

61
61
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

193
193
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

271
271
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

127
127
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

316
316
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

178
178
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

610
610
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

122
122
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

108
108
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

411
411
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

153
153
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

279
279
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

201
201
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

48
48
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

121
121
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

118
118
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62

Meer sportnieuws