Rel rond Noa Lang: ‘Hij moet zich schamen’

281
Rel rond Noa Lang: ‘Hij moet zich schamen’

Noa Lang heeft zich afgelopen weekend niet populair gemaakt bij PSV. De oud-smaakmaker van Club Brugge ging na zijn wissel tegen Almere City over de schreef in zijn reactie. Enkele grootheden uit het Nederlandse voetbal tonen zich dan ook scherp voor de aanvaller.

De 25-jarige international is begonnen aan zijn tweede seizoen in Eindhovense loondienst. En daarin wil Lang toch één en ander bewijzen. Zijn eerste jaargang bij PSV draaide immers uit op een persoonlijke deceptie. Door aanhoudend blessureleed stond de flankaanvaller maandenlang aan de kant.

LEES OOK: Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Licht gaat uit bij Lang

Inmiddels is hij fysiek echter weer klaar na deze moeizame periode. Maar voorlopig is zoekt hij vruchteloos naar zijn beste vorm. Ook afgelopen weekend tegen Almere City (1-7-zege) speelde Lang weer ondermaats. Hij was bovendien veruit de enige speler uit het aanvallende compartiment die niet kon scoren.

Coach Peter Bosz besloot dan ook om hem na een dik uur naar de kant te halen. Dat was evenwel niet naar de zin van de speler zelf. En dat liet Lang ook duidelijk merken. Bij het verlaten van het veld schopte hij wild om zich heen, daarbij werd onder meer een microfoon en enkele drinkbussen geraakt.

Analisten halen zwaar uit

In Nederland tilt men alvast zwaar aan deze uitbarsting. Onder meer analisten Pierre van Hooijdonk en Guus Hiddink toonden zich scherp. En bij Rondo deed ook Rafael van der Vaart zijn duit in het zakje. "Ik denk dat hij zich echt gaat schamen als hij dit over vijf of zes jaar terugziet. Dat hoop ik althans. Je wordt gewisseld, bent net terug van een blessure, staat voor bij Almere City uit. Who cares? Dan schop je niet één keer iets om, maar drie keer. Dat is kinderlijk gedrag."

Ook Marco van Basten vond de reactie totaal ongepast. "Wat zegt dit? Eigenlijk zeg je tegen je trainer dat hij een boerenlul is. Dat is wat je zegt. Hij baalt omdat die trainer hem eruit haalt, die koekenbakker. Dat is wat je daarmee aangeeft. Dat vind ik een heel slecht signaal", aldus de voormalige Gouden Bal-winnaar. "Ik had gehoopt dat hij dit een beetje ontgroeid was. Dit is niet goed voor zijn medespelers, de club en voor hemzelf niet."

Lang zal nooit aan de absolute top van Europa voetballen ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

39
39
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

41
41
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

69
69
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

64
64
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

134
134
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

181
181
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

69
69
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

97
97
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

66
66
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

116
116
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

202
202
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

118
118
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

99
99
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

927
927
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

156
156
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

105
105
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

392
392
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

431
431
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

414
414

Meer sportnieuws