Noa Lang met grond gelijk gemaakt: "Onhandelbaar kind"

door
Noa Lang met grond gelijk gemaakt:

Titelverdediger PSV is sterk aan het nieuwe seizoen in de Eredivisie begonnen. De Eindhovenaren wisten hun eerste drie wedstrijden telkens te winnen en waarin daarin goed voor liefst 15 goals. Desondanks raakte Noa Lang afgelopen weekend toch weer in opspraak. 

Ruim een jaar geleden vertrok de Nederlandse smaakmaker bij Club Brugge. Maar Lang zette niet de verwachte stap naar een topcompetitie. Zo koos hij voor een terugkeer naar de Eredivisie. PSV telde immers de nodige miljoenen voor hem neer en schotelde de flankaanvaller een contract voor tot medio 2028.

Ondanks een veelbelovende start werd zijn eerste seizoen in Eindhoven een tegenvaller. Door blessureleed stond Lang namelijk maanden aan de kant. In de tweede seizoenshelft speelde hij bijna niets meer. Maar ondertussen is hij weer volledig fit. Alleen zoekt hij momenteel nog naar zijn beste vorm.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Beschamend gedrag

Ook zaterdag op het veld van Almere City (1-7-overwinning) speelde Lang geen goede match, hij was zowat de enige aanvallende speler die niet scoorde. Toen coach Peter Bosz hem naar de kant haalde kon Lang zijn emoties dan ook amper bedwingen. Hij schopte wild in het rond en raakte onder meer een microfoon en enkele drinkbussen.

Bosz kon er nog wel mee lachen, al vond hij het ook 'raar gedrag'. De Nederlandse analisten zijn echter veel minder mild. "Ik vind hem echt een geweldige speler, maar dit gedrag… Ik word daar zo vreselijk moe van. Het lijkt wel een onhandelbaar kind", sakkerde Pierre van Hooijdonck bij Studio Voetbal. "Ik hoop dat Noa zich een beetje schaamt voor zijn gedrag", vulde Rafael van der Vaart aan.

Coach moet strenger reageren

Van Hooijdonck is overigens van mening dat Bosz gerust strenger mocht optreden tegenover dit soort fratsen. "Dertig jaar geleden had dit een boete opgeleverd en had hij een week bij het tweede moeten trainen, maar dat is allemaal veranderd, net als de maatschappij. Lekker met fluwelen handschoentjes behandelen, dan komt alles wel goed", klonk het cynisch.

Guus Hiddink, een trainer van de oude stempel, vindt dat Bosz kordater moest optreden. "Hij gaf zijn coach ook geen handje. Hier moet je hem meteen op aanspreken. Zo’n zaken doe je niet. Of je zegt 'ga toch lekker naar de kleedkamer, vriend'. Iedereen kan wel eens boos zijn na een wissel, tien à vijftien seconden", aldus Hiddink bij Goedemorgen Eredivisie.

Noa Lang zal het nooit schoppen tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge bepaald'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

16
16
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

112
112
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

115
115
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

85
85
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

101
101
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

564
564
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

153
153
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

215
215
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

127
127
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

119
119
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

269
269
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

28
28
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

248
248
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

339
339
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

98
98
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

207
207
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

185
185
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

192
192
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

496
496
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

469
469
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

30
30
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

82
82
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

1033
1033
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

303
303
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

180
180

Meer sportnieuws