Noa Lang met grond gelijk gemaakt: "Onhandelbaar kind"

328
Noa Lang met grond gelijk gemaakt:

Titelverdediger PSV is sterk aan het nieuwe seizoen in de Eredivisie begonnen. De Eindhovenaren wisten hun eerste drie wedstrijden telkens te winnen en waarin daarin goed voor liefst 15 goals. Desondanks raakte Noa Lang afgelopen weekend toch weer in opspraak. 

Ruim een jaar geleden vertrok de Nederlandse smaakmaker bij Club Brugge. Maar Lang zette niet de verwachte stap naar een topcompetitie. Zo koos hij voor een terugkeer naar de Eredivisie. PSV telde immers de nodige miljoenen voor hem neer en schotelde de flankaanvaller een contract voor tot medio 2028.

Ondanks een veelbelovende start werd zijn eerste seizoen in Eindhoven een tegenvaller. Door blessureleed stond Lang namelijk maanden aan de kant. In de tweede seizoenshelft speelde hij bijna niets meer. Maar ondertussen is hij weer volledig fit. Alleen zoekt hij momenteel nog naar zijn beste vorm.

LEES OOK: Seuntjens na primeur met Lommel: dramatisch nieuws schokt

Beschamend gedrag

Ook zaterdag op het veld van Almere City (1-7-overwinning) speelde Lang geen goede match, hij was zowat de enige aanvallende speler die niet scoorde. Toen coach Peter Bosz hem naar de kant haalde kon Lang zijn emoties dan ook amper bedwingen. Hij schopte wild in het rond en raakte onder meer een microfoon en enkele drinkbussen.

Bosz kon er nog wel mee lachen, al vond hij het ook 'raar gedrag'. De Nederlandse analisten zijn echter veel minder mild. "Ik vind hem echt een geweldige speler, maar dit gedrag… Ik word daar zo vreselijk moe van. Het lijkt wel een onhandelbaar kind", sakkerde Pierre van Hooijdonck bij Studio Voetbal. "Ik hoop dat Noa zich een beetje schaamt voor zijn gedrag", vulde Rafael van der Vaart aan.

Coach moet strenger reageren

Van Hooijdonck is overigens van mening dat Bosz gerust strenger mocht optreden tegenover dit soort fratsen. "Dertig jaar geleden had dit een boete opgeleverd en had hij een week bij het tweede moeten trainen, maar dat is allemaal veranderd, net als de maatschappij. Lekker met fluwelen handschoentjes behandelen, dan komt alles wel goed", klonk het cynisch.

Guus Hiddink, een trainer van de oude stempel, vindt dat Bosz kordater moest optreden. "Hij gaf zijn coach ook geen handje. Hier moet je hem meteen op aanspreken. Zo’n zaken doe je niet. Of je zegt 'ga toch lekker naar de kleedkamer, vriend'. Iedereen kan wel eens boos zijn na een wissel, tien à vijftien seconden", aldus Hiddink bij Goedemorgen Eredivisie.

Noa Lang zal het nooit schoppen tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

'Pocognoli verrast compleet met absolute topjob'

Sebastien Pocognoli is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij AS Monaco. De Belgische ...

59
59
STVV laat verdediger vertrekken naar Belgische club

STVV is van plan zich nog te versterken, maar de Kanaries maken ook werk van uitgaande transfers. De ...

13
13
Nieuw speeltje Enrique: PSG kondigt wereldkampioen aan

Met de Europese supercup op zak, heeft Paris Saint-Germain zijn eerste prijs van het seizoen al ...

14
14
Peter Vandenbempt perplex: Verheyen doet het licht uit

Zowel Verheyen als Vandenbempt kunnen de voetbalfans al meerdere jaren bekoren met op en top ...

55
55
Ophef in Napels: Allegri zorgt voor grote De Bruyne-schok

Binnen een week is het zover, dan trekt de Italiaanse Serie A zich weer op gang. Het is daarbij ...

173
173
Club Brugge stoomt door: bekend gezicht terug naar JPL?

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een zestal directe aanwinsten in huis. Dat aantal zal ...

392
392
Anderlecht-PAOK: Biancone doet straffe onthulling over ref

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond van een Europees najaar verzekerd. In de laatste voorronde ...

227
227
'Dé transfer van 2026: Rodri-soap bereikt kookpunt'

Binnen een dikke week begint ook FC Barcelona aan zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Elche CF. ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Genk, Anderlecht biedt op spelmaker'

De zomerse transferperiode nadert stilaan zijn climax. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland ...

446
446
‘Mika Godts zet knaltransfer Liverpool plots in gang’

Mika Godts is op weg naar PSG. De Parijzenaars hebben naar verluidt een akkoord gevonden met Ajax ...

90
90
Topseizoen Jérémy Doku op komst? “Stijl past perfect”

Jérémy Doku was afgelopen seizoen al één van de smaakmakers van ...

33
33
FVS meteen zwaar de mist in? Dender haalt uit met beelden

In de Challenger Pro League werd er meteen gretig gebruikt van het nieuwe systeem met FVS (Football ...

129
129
Hoefkens en fantastische NAC-fans beleven aangrijpende avond

Carl Hoefkens en met uitbreiding heel NAC beleefde gisterenavond een wedstrijd van uitersten. ...

71
71
KV Mechelen shopt in eigen land en stelt aanwinst voor

KV Mechelen heeft beet. Malinwa hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League en ...

100
100
Union SG pakt record met toptransfer Khalaili

Union SG heeft de uitgaande transfer van Anan Khalaili afgerond. Op de officiële kanalen werd ...

56
56
'Union SG duwt zwaar door voor ex-speler Club Brugge'

CEO Philippe Bormans haalde aan dat Union SG klaar is met zijn ingaand transferhuiswerk, maar dat is ...

325
325
Cercle Brugge met twijfels: "Lachen én wenen"

Cercle Brugge toonde opnieuw wilskracht tegen STVV. Net als vorige week tegen Standard wisten ze in ...

120
120
STVV vloekt stevig: "Bizar en frustrerend"

STVV baalde stevig na het laatste fluitsignaal tegen Cercle Brugge. Ze speelden 3-3 in Brugge. De ...

123
123
Simons verstuurt Club Brugge pittige waarschuwing

Club Brugge werkt zaterdagavond zijn eerste uitwedstrijd van het seizoen af. Zo staat de ...

627
627
'KRC Genk trekt portefeuille open voor derde zomeraanwinst'

KRC Genk wil zaterdagavond tegen KVC Westerlo zijn eerste punten van het nieuwe seizoen pakken. ...

375
375
'Godts krijgt droomtransfer: financiële details bekend'

De laatste details worden momenteel nog afgerond, maar het heeft er alle schijn van dat straks een ...

192
192
‘Anderlecht plant recordbom: dodelijke aanval van 15M’

Anderlecht wil na Oliver Antman nog een tweede wapen toevoegen aan zijn aanval. Paars-wit heeft een ...

895
895
Club zet alles op alles: twéé ultieme zomeraanwinsten'

Club Brugge gaat zaterdagavond op bezoek bij het OH Leuven van Timmy Simons in zijn eerste uitmatch ...

1443
1443
RSCA-flop van Renard duikt op in de Serie B

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht mogen we toch bestempelen als een flop. ...

118
118
Wilmots slaat toe: "Gesprekken met hem raakten mij"

Alexis Trouillet werd door Standard voor amper 350.000 euro weggeplukt bij Rodez. De Franse ...

198
198

Meer sportnieuws