Noa Lang met grond gelijk gemaakt: "Onhandelbaar kind"

328
Noa Lang met grond gelijk gemaakt:

Titelverdediger PSV is sterk aan het nieuwe seizoen in de Eredivisie begonnen. De Eindhovenaren wisten hun eerste drie wedstrijden telkens te winnen en waarin daarin goed voor liefst 15 goals. Desondanks raakte Noa Lang afgelopen weekend toch weer in opspraak. 

Ruim een jaar geleden vertrok de Nederlandse smaakmaker bij Club Brugge. Maar Lang zette niet de verwachte stap naar een topcompetitie. Zo koos hij voor een terugkeer naar de Eredivisie. PSV telde immers de nodige miljoenen voor hem neer en schotelde de flankaanvaller een contract voor tot medio 2028.

Ondanks een veelbelovende start werd zijn eerste seizoen in Eindhoven een tegenvaller. Door blessureleed stond Lang namelijk maanden aan de kant. In de tweede seizoenshelft speelde hij bijna niets meer. Maar ondertussen is hij weer volledig fit. Alleen zoekt hij momenteel nog naar zijn beste vorm.

LEES OOK: ‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

Beschamend gedrag

Ook zaterdag op het veld van Almere City (1-7-overwinning) speelde Lang geen goede match, hij was zowat de enige aanvallende speler die niet scoorde. Toen coach Peter Bosz hem naar de kant haalde kon Lang zijn emoties dan ook amper bedwingen. Hij schopte wild in het rond en raakte onder meer een microfoon en enkele drinkbussen.

Bosz kon er nog wel mee lachen, al vond hij het ook 'raar gedrag'. De Nederlandse analisten zijn echter veel minder mild. "Ik vind hem echt een geweldige speler, maar dit gedrag… Ik word daar zo vreselijk moe van. Het lijkt wel een onhandelbaar kind", sakkerde Pierre van Hooijdonck bij Studio Voetbal. "Ik hoop dat Noa zich een beetje schaamt voor zijn gedrag", vulde Rafael van der Vaart aan.

Coach moet strenger reageren

Van Hooijdonck is overigens van mening dat Bosz gerust strenger mocht optreden tegenover dit soort fratsen. "Dertig jaar geleden had dit een boete opgeleverd en had hij een week bij het tweede moeten trainen, maar dat is allemaal veranderd, net als de maatschappij. Lekker met fluwelen handschoentjes behandelen, dan komt alles wel goed", klonk het cynisch.

Guus Hiddink, een trainer van de oude stempel, vindt dat Bosz kordater moest optreden. "Hij gaf zijn coach ook geen handje. Hier moet je hem meteen op aanspreken. Zo’n zaken doe je niet. Of je zegt 'ga toch lekker naar de kleedkamer, vriend'. Iedereen kan wel eens boos zijn na een wissel, tien à vijftien seconden", aldus Hiddink bij Goedemorgen Eredivisie.

Noa Lang zal het nooit schoppen tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

74
74
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

88
88
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

562
562
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

112
112
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

12
12
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

173
173
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

9
9
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

56
56
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

231
231
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

157
157
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

118
118
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

243
243
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

53
53
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

128
128
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

391
391
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

111
111
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

502
502
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

113
113
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

126
126
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

293
293

Meer sportnieuws