Noa Lang met grond gelijk gemaakt: "Onhandelbaar kind"

328
Noa Lang met grond gelijk gemaakt:

Titelverdediger PSV is sterk aan het nieuwe seizoen in de Eredivisie begonnen. De Eindhovenaren wisten hun eerste drie wedstrijden telkens te winnen en waarin daarin goed voor liefst 15 goals. Desondanks raakte Noa Lang afgelopen weekend toch weer in opspraak. 

Ruim een jaar geleden vertrok de Nederlandse smaakmaker bij Club Brugge. Maar Lang zette niet de verwachte stap naar een topcompetitie. Zo koos hij voor een terugkeer naar de Eredivisie. PSV telde immers de nodige miljoenen voor hem neer en schotelde de flankaanvaller een contract voor tot medio 2028.

Ondanks een veelbelovende start werd zijn eerste seizoen in Eindhoven een tegenvaller. Door blessureleed stond Lang namelijk maanden aan de kant. In de tweede seizoenshelft speelde hij bijna niets meer. Maar ondertussen is hij weer volledig fit. Alleen zoekt hij momenteel nog naar zijn beste vorm.

LEES OOK: 'Spectaculaire transferontknoping Noa Lang in de maak'

Beschamend gedrag

Ook zaterdag op het veld van Almere City (1-7-overwinning) speelde Lang geen goede match, hij was zowat de enige aanvallende speler die niet scoorde. Toen coach Peter Bosz hem naar de kant haalde kon Lang zijn emoties dan ook amper bedwingen. Hij schopte wild in het rond en raakte onder meer een microfoon en enkele drinkbussen.

Bosz kon er nog wel mee lachen, al vond hij het ook 'raar gedrag'. De Nederlandse analisten zijn echter veel minder mild. "Ik vind hem echt een geweldige speler, maar dit gedrag… Ik word daar zo vreselijk moe van. Het lijkt wel een onhandelbaar kind", sakkerde Pierre van Hooijdonck bij Studio Voetbal. "Ik hoop dat Noa zich een beetje schaamt voor zijn gedrag", vulde Rafael van der Vaart aan.

Coach moet strenger reageren

Van Hooijdonck is overigens van mening dat Bosz gerust strenger mocht optreden tegenover dit soort fratsen. "Dertig jaar geleden had dit een boete opgeleverd en had hij een week bij het tweede moeten trainen, maar dat is allemaal veranderd, net als de maatschappij. Lekker met fluwelen handschoentjes behandelen, dan komt alles wel goed", klonk het cynisch.

Guus Hiddink, een trainer van de oude stempel, vindt dat Bosz kordater moest optreden. "Hij gaf zijn coach ook geen handje. Hier moet je hem meteen op aanspreken. Zo’n zaken doe je niet. Of je zegt 'ga toch lekker naar de kleedkamer, vriend'. Iedereen kan wel eens boos zijn na een wissel, tien à vijftien seconden", aldus Hiddink bij Goedemorgen Eredivisie.

Noa Lang zal het nooit schoppen tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

4
4
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

39
39
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

30
30
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

29
29
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

113
113
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

106
106
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

24
24
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

144
144
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

254
254
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

63
63
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

213
213
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

698
698
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

226
226
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

360
360
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

212
212
Op de valreep: Club Brugge kondigt twee transferdeals aan

De transfermarkt sloot donderdagavond al zijn deuren, maar daags nadien sijpelen er nog deals naar ...

474
474
Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust

De bezorgdheid rond Jamal Musiala was na de voorbereiding van Bayern München erg groot. Het ...

47
47
Patro plukt op nippertje nog smaakmaker bij concurrent weg

Patro Eisden zag op het slot van de zomermercato nog enkele pionnen vertrekken. Zo ging Japhet ...

44
44
Droomscenario OHL Women in Champions League

OH Leuven Women wist zich te kwalificeren voor de League Phase van de Champions League en de loting ...

46
46
Karetsas ontploft in Duitsland: “Bij Kompany zelfde gevoel”

Konstantinos Karetsas maakte deze zomermercato de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund. In ...

173
173
SK Beveren blijft gaan: Bob Peeters pakt wéér uit

SK Beveren blijft maar gaan op de zomermercato. De promovendus wil dit seizoen indruk maken in de ...

98
98
KRC Genk draait Anderlecht een loer: toptalent keert terug

De Belgische topclubs focussen zich meer en meer op de eigen jeugd, maar af en toe plukken ze ook ...

355
355
'Talbi krijgt mokerslag: opmerkelijke transfer in de maak'

In een aantal landen is de transfermarkt voorlopig nog geopend. En daar willen verschillende clubs ...

307
307
Vierde Gouden Schoen op komst? Vader Vanaken spreekt zich uit

Nu de transferperiode erop zit en de ploegen uit de Jupiler Pro League geen nieuwe spelers meer ...

125
125
Solden van start: vertrekkers bij Gent, STVV, Lommel én Westerlo

De zomerse transferperiode zit er ook in België. Tenminste toch aan inkomende zijde, de clubs ...

116
116

Meer sportnieuws