Arsenal-ster doet Trossard blozen met straffe uitspraak

door
Arsenal-ster doet Trossard blozen met straffe uitspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC zijn eerste topwedstrijd tot een goed einde weten te brengen. De Gunners wonnen zaterdagavond immers met 0-2 op het veld van Aston Villa, dat vorig seizoen nog vierde werd. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Leandro Trossard.

De Rode Duivel was vorig seizoen al een belangrijke troef voor de Londenaren. Vanwege zijn veelzijdigheid kon coach Mikel Arteta hem immers op meerdere posities uitspelen. Bovendien toonde Trossard zich ook behoorlijk productief. Zo was hij over alle competities heen toch goed voor een zeventiental doelpunten.

Maar die knappe prestaties kregen geen gepast vervolg in de voorbije maanden. Zo speelde Trossard een erg matig Europees kampioenschap met de nationale ploeg. En bij zijn terugkeer in Londen werd ook snel duidelijk dat hij opnieuw vrede zou moeten nemen met een rol als luxe-invaller.

LEES OOK: Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Lof van ploegmaats

Ook tegen Villa begon Trossard op de bank. Maar na dik een uur spelen werd hij toch ingebracht en opende hij meteen de score. Aan zijn viering was duidelijk te merken dat hij niet tevreden is met zijn bankzitterstatuut. Vervolgens creëerde hij ook nog eens de ruimte bij de actie die leidde tot de beslissende 0-2.

Achteraf oogstte de Belg dan ook lof bij zijn ploegmaats. Van defensieve steunpilaar William Saliba bijvoorbeeld. "Hij is een excecptionele speler", stelt de Franse international bij Play Sports. "We zijn blij dat we hem hebben. Hij kan elk moment scoren en doet dat ook in de grote matchen. Ik hoop dat hij zo verder doet."

Ontevreden bankzitter

Trossard mikt zelf wel op een belangrijkere rol, vandaar dat hij zijn doelpunt niet echt vierde. Maar volgens Saliba hoeft dat niet eens een slechte zaak te zijn. "Als je op de bank moet starten wil je altijd tonen dat je in de basis moet staan. Het is een goede reactie naar de trainer. We verwachten van alle invallers dat ze even belangrijk zijn als de basisspelers", aldus de beresterke verdediger.

Trossard verdient meer speelminuten bij de Duivels ...

Meest recent

Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

21
21
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

59
59
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

116
116
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

504
504
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

100
100
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

202
202
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

524
524
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

26
26
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

25
25
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

528
528
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

63
63
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

80
80
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

205
205
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

81
81
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

139
139
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

796
796
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

206
206
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

103
103
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

345
345
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

320
320
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

287
287
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

279
279
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

768
768
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

438
438

Meer sportnieuws