Gouden invalbeurt Trossard loodst Arsenal voorbij Villa

123 stemmen
Gouden invalbeurt Trossard loodst Arsenal voorbij Villa

De zaterdag in de Premier League werd afgesloten met een zeer Belgisch getint duel tussen Aston Villa en Arsenal. Dat zijn ook twee teams die vorig seizoen nog in de top vier eindigden en het seizoen begonnen met een zege. Het leverde dan ook een spannende strijd op, die door supersub Leandro Trossard echter in het voordeel van de Gunners beslist werd.

Makkelijk had Arsenal het echter niet in Villa Park. De thuisploeg, met Amadou Onana en Youri Tielemans weer samen op het middenveld, kreeg best wel een paar goede kansen. Watkins liet echter na om balverlies van Gabriel Magalhães af te straffen.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Trossard scoort 2 minuten na invalbeurt

In de tweede helft was de spits er opnieuw dichtbij. Onana zag zijn schot afwijken en op de lat belanden, waarop Watkins de rebound leek binnen te koppen. Arsenal-doelman Raya pakte echter nog uit met een verbluffende reflex. Die missers zouden Villa zuur opbreken.

Halfweg de tweede helft achtte Mikel Arteta het moment rijp om Leandro Trossard in de strijd te gooien en die wissel zou meteen resultaat opleveren. De Rode Duivel stond amper twee minuten op het veld toen hij de openingstreffer tegen de touwen knalde.

Arsenal pakt zes op zes

In het slotkwartier maakte Partey er nog 0-2 van en daarmee wist Arsenal de drie punten over de streep te trekken. Dat was een hele opluchting voor de Gunners, want vorig seizoen pakten ze nog nul op zes tegen Aston Villa. Dat kostte hen mee de titel.

Nu zijn ze aan het seizoen begonnen met een zes op zes en dus gaan ze momenteel samen met Manchester City en Brighton aan de leiding. Aston Villa blijft dan weer achter met een drie op zes.

Kan Arsenal dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

100
100
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

20
20
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

16
16
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

40
40
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

76
76
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

167
167
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

642
642
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

111
111
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

158
158
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

143
143
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

260
260
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

166
166
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

507
507
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

247
247
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

228
228
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

468
468
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

343
343
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws