Riemer vloekt: duo valt door de mand bij Anderlecht

door
Riemer vloekt: duo valt door de mand bij Anderlecht

Dankzij een krappe 0-1 zege tegen Dinamo Minsk staat Anderlecht met één been in de groepsfase van de Conference League. Toch was het opnieuw niet allemaal rozengeur en maneschijn bij de Brusselaars, die andermaal geen overtuigende prestatie op de mat wisten te leggen. Een aantal spelers vielen dan ook door compleet door de mand.

Brian Riemer, die vooral Colin Coosemans mocht bedanken dat zijn team met de hakken over de slot een bonus voor de terugmatch in het Lotto Park veroverde, pakte enigszins verrassend uit met een aantal wijzingen in zijn typeploeg. Zo maakte Killian Sardella achterin voor het eerst plaats voor Thomas Foket, en werd er ook voorin gewisseld.

LEES OOK: De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Angulo ergert Riemer

Tenslotte verschenen zowel Nilson Angulo als Luis Vazquez aan de aftrap, waardoor Yari Verschaeren en Kasper Dolberg naar de bank verhuisden. Een experiment dat echter niet het gewenste resultaat opleverde, want de twee aanvallers slaagden er allebei niet in om hun stempel te drukken en werden dan ook vroegtijdig naar de kant gehaald.

Het Laatste Nieuws zag hoe vooral Angulo de lijn van zijn zwakke invalbeurt tegen KV Mechelen doortrok en Riemer zo zelfs op de zenuwen werkte. "Dit soort wedstijden zouden een kolfje naar zijn hand moeten zijn, maar de technisch vaardige winger gaf niet thuis", aldus de krant over de logische vervanger van de geblesseerde Francis Amuzu.

Vazquez onbeholpen

Ook bij Het Nieuwsblad was men streng voor de 21-jarige Ecuadoraan, die met een vier op tien als enige een buis op zijn rapport kreeg. Vazquez slaagde er evenmin in om zijn kans te grijpen. "De Argentijn maakte een onbeholpen indruk", aldus HLN, terwijl Het Nieuwsblad wel opmerkt dat hij hard werkt en tenminste weegt op de verdediging.

Niettemin kreeg Vazquez, net zoals Foket, Anders Dreyer, Theo Leoni en de ingevallen Majeed Ashimeru overigens, ook daar slechts een vijf op tien voor zijn matig optreden in Hongarije. Of hoe het jonge duo Zuid-Amerikanen de eerstkomende tijd wellicht toch genoegen zal moeten blijven met een zitje op de bank.

In wie gelooft u nog het meest bij RSCA?

Meest recent

‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

23
23
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

9
9
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

17
17
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

200
200
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

101
101
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

139
139
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

140
140
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

356
356
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

191
191
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

139
139
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

68
68
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

144
144
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

197
197
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

429
429
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

302
302
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

118
118
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

191
191
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

655
655
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

344
344
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

472
472
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

302
302
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

126
126
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

812
812
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

647
647
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

389
389

Meer sportnieuws