'Napoli broedt op verrassend transferplan met Ngonge'

door
'Napoli broedt op verrassend transferplan met Ngonge'

Napoli blijft hard werken aan de komst van Romelu Lukaku, ook al blijven de onderhandelingen met Chelsea bijzonder moeizaam lopen. De club is tegelijk echter ook bezig met het transferdossier van een andere Belg, zij het in de omgekeerde riching. Cyril Ngonge lijkt Napoli te gaan verlaten.

Nochtans werd de 24-jarige aanvaller pas in januari voor een slordige 18 miljoen euro opgehaald bij Hellas Verona. Het voorbije halfjaar slaagde hij er echter niet in om een basisplaats af te dwingen en ook onder Antonio Conte lijkt hij geen hoofdrol te gaan spelen.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Ngonge in ruildeal naar AS Roma

Ngonge zou volgens Italiaanse media daarom zelf in een gesprek met Conte aangegeven hebben dat hij wil vertrekken om elders meer speelminuten te maken. Verschillende teams zouden alvast op de loer liggen, zoals Bologna en Lazio.

Ook AS Roma werd al genoemd. De Romeinen zagen dan wel het vertrek van Paulo Dybala afspringen, maar toch lijkt de interesse voor Ngonge daarmee niet van de baan te zijn. Gianluca Di Marzio weet dat Napoli en Roma op een opvallende deal broeden.

Nog geen akkoord in zicht

Ze zouden met het idee spelen om een ruil op te zetten. Daarbij zou Ngonge naar de Giallorossi verkassen, terwijl middenvelder Edoardo Bove de omgekeerde beweging zou maken. In beide gevallen zou het om een uitleenbeurt gaan.

De clubs zouden de gesprekken daarover al aangeknoopt hebben, al is er op dit moment nog lang geen akkoord in zicht. Het wordt dus uitkijken of dat er in de komende week zal komen, of Ngonge toch maar beter een andere uitweg kan gaan zoeken.

Zou dat een goede oplossing zijn voor Ngonge?

Meest recent

Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

20
20
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

59
59
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

258
258
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

60
60
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

60
60
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

82
82
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

203
203
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

321
321
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

422
422
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

43
43
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

233
233
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

236
236
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

62
62
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

161
161
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

489
489
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

190
190
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

129
129
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

204
204
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

115
115
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

235
235
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

115
115
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

401
401
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

112
112

Meer sportnieuws