'Napoli broedt op verrassend transferplan met Ngonge'

door
'Napoli broedt op verrassend transferplan met Ngonge'

Napoli blijft hard werken aan de komst van Romelu Lukaku, ook al blijven de onderhandelingen met Chelsea bijzonder moeizaam lopen. De club is tegelijk echter ook bezig met het transferdossier van een andere Belg, zij het in de omgekeerde riching. Cyril Ngonge lijkt Napoli te gaan verlaten.

Nochtans werd de 24-jarige aanvaller pas in januari voor een slordige 18 miljoen euro opgehaald bij Hellas Verona. Het voorbije halfjaar slaagde hij er echter niet in om een basisplaats af te dwingen en ook onder Antonio Conte lijkt hij geen hoofdrol te gaan spelen.

LEES OOK: 'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

Ngonge in ruildeal naar AS Roma

Ngonge zou volgens Italiaanse media daarom zelf in een gesprek met Conte aangegeven hebben dat hij wil vertrekken om elders meer speelminuten te maken. Verschillende teams zouden alvast op de loer liggen, zoals Bologna en Lazio.

Ook AS Roma werd al genoemd. De Romeinen zagen dan wel het vertrek van Paulo Dybala afspringen, maar toch lijkt de interesse voor Ngonge daarmee niet van de baan te zijn. Gianluca Di Marzio weet dat Napoli en Roma op een opvallende deal broeden.

Nog geen akkoord in zicht

Ze zouden met het idee spelen om een ruil op te zetten. Daarbij zou Ngonge naar de Giallorossi verkassen, terwijl middenvelder Edoardo Bove de omgekeerde beweging zou maken. In beide gevallen zou het om een uitleenbeurt gaan.

De clubs zouden de gesprekken daarover al aangeknoopt hebben, al is er op dit moment nog lang geen akkoord in zicht. Het wordt dus uitkijken of dat er in de komende week zal komen, of Ngonge toch maar beter een andere uitweg kan gaan zoeken.

Zou dat een goede oplossing zijn voor Ngonge?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

188
188
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

113
113
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

200
200
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

123
123
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

101
101
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

57
57
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

220
220
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

229
229
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

412
412
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

267
267
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

506
506
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

44
44
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

448
448
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

487
487
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

152
152
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

367
367
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

258
258
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

332
332
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

535
535
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

688
688

Meer sportnieuws