Ramazani heeft toptransfer beet, Dybala-deal implodeert

door
Ramazani heeft toptransfer beet, Dybala-deal implodeert

Het einde van de transferperiode nadert met rasse schreden en dus worden de deals aan sneltempo afgerond. Zo heeft Belgisch belofte-international Largie Ramazani zijn overgang naar Engeland beet. Paulo Dybala lijkt dan weer in Rome te blijven.

Ramazani naar Leeds

Het jeugdproduct van Anderlecht en Manchester United was de voorbije jaren bij UD Almeria actief. Daar liet hij afgelopen seizoen nog mooie flitsen zien in La Liga. Maar dat bleek niet voldoende om de degradatie naar de Segunda Division te voorkomen. Ramazani was dan ook op zoek naar een nieuwe uitdaging. 

En die heeft de meervoudige Belgische jeugd-international nu ook gevonden. Zo trekt de 23-jarige aanvaller naar Leeds United. Bij de Engelse traditieclub, momenteel aan de slag in de Championship, moet hij de naar West Ham vertrokken Crysensio Summerville opvolgen. Ramazani tekende voor 4 jaar, hij zou zo'n 12 miljoen euro hebben gekost.

Dybala blijft dan toch

In Italië dreigde AS Roma zijn aanvalsduo van vorig seizoen kwijt te spelen. De huurbeurt van Romelu Lukaku kreeg immers geen vervolg en ook Paulo Dybala stond op punt om de club te verlaten. De Argentijn kon namelijk naar de Saudische promovendus Al-Qadsiah, dat eerder deze zomer onder meer Koen Casteels, Nacho en Pierre-Emerick Aubameyang aantrok.

Beide clubs leken ook helemaal rond. Maar nu zou Dybala zelf de stekker uit de deal hebben getrokken. Volgens transferexpert Fabrizio Romano hadden de Saudi's nochtans een pak geld voor hem klaarliggen. Desondanks vond de Argentijn geen akkoord over de persoonlijke voorwaarden. En dus lijkt hij nu gewoon in Rome te blijven.

De zomermercato zou begin augustus al moeten sluiten ...

Meest recent

'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

24
24
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

206
206
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

14
14
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

196
196
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

17
17
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

38
38
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

28
28
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

68
68
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

56
56
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

41
41
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

380
380
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

108
108
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

63
63
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

213
213
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

129
129
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

58
58
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

160
160
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

17
17
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

510
510
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

158
158
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

55
55
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

122
122
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

301
301
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

376
376

Meer sportnieuws