Ramazani heeft toptransfer beet, Dybala-deal implodeert

door
Ramazani heeft toptransfer beet, Dybala-deal implodeert

Het einde van de transferperiode nadert met rasse schreden en dus worden de deals aan sneltempo afgerond. Zo heeft Belgisch belofte-international Largie Ramazani zijn overgang naar Engeland beet. Paulo Dybala lijkt dan weer in Rome te blijven.

LEES OOK: 'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Ramazani naar Leeds

Het jeugdproduct van Anderlecht en Manchester United was de voorbije jaren bij UD Almeria actief. Daar liet hij afgelopen seizoen nog mooie flitsen zien in La Liga. Maar dat bleek niet voldoende om de degradatie naar de Segunda Division te voorkomen. Ramazani was dan ook op zoek naar een nieuwe uitdaging. 

En die heeft de meervoudige Belgische jeugd-international nu ook gevonden. Zo trekt de 23-jarige aanvaller naar Leeds United. Bij de Engelse traditieclub, momenteel aan de slag in de Championship, moet hij de naar West Ham vertrokken Crysensio Summerville opvolgen. Ramazani tekende voor 4 jaar, hij zou zo'n 12 miljoen euro hebben gekost.

Dybala blijft dan toch

In Italië dreigde AS Roma zijn aanvalsduo van vorig seizoen kwijt te spelen. De huurbeurt van Romelu Lukaku kreeg immers geen vervolg en ook Paulo Dybala stond op punt om de club te verlaten. De Argentijn kon namelijk naar de Saudische promovendus Al-Qadsiah, dat eerder deze zomer onder meer Koen Casteels, Nacho en Pierre-Emerick Aubameyang aantrok.

Beide clubs leken ook helemaal rond. Maar nu zou Dybala zelf de stekker uit de deal hebben getrokken. Volgens transferexpert Fabrizio Romano hadden de Saudi's nochtans een pak geld voor hem klaarliggen. Desondanks vond de Argentijn geen akkoord over de persoonlijke voorwaarden. En dus lijkt hij nu gewoon in Rome te blijven.

De zomermercato zou begin augustus al moeten sluiten ...

Meest recent

Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

80
80
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

43
43
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

453
453
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

88
88
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

287
287
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

77
77
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

377
377
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

364
364
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

124
124
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

439
439
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

259
259
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

459
459
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

521
521
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

427
427
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

186
186
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

261
261
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

355
355
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

229
229
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

96
96
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

225
225
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

210
210
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

63
63
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

693
693
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

127
127
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

669
669

Meer sportnieuws