Ramazani heeft toptransfer beet, Dybala-deal implodeert

door
Ramazani heeft toptransfer beet, Dybala-deal implodeert

Het einde van de transferperiode nadert met rasse schreden en dus worden de deals aan sneltempo afgerond. Zo heeft Belgisch belofte-international Largie Ramazani zijn overgang naar Engeland beet. Paulo Dybala lijkt dan weer in Rome te blijven.

Ramazani naar Leeds

Het jeugdproduct van Anderlecht en Manchester United was de voorbije jaren bij UD Almeria actief. Daar liet hij afgelopen seizoen nog mooie flitsen zien in La Liga. Maar dat bleek niet voldoende om de degradatie naar de Segunda Division te voorkomen. Ramazani was dan ook op zoek naar een nieuwe uitdaging. 

En die heeft de meervoudige Belgische jeugd-international nu ook gevonden. Zo trekt de 23-jarige aanvaller naar Leeds United. Bij de Engelse traditieclub, momenteel aan de slag in de Championship, moet hij de naar West Ham vertrokken Crysensio Summerville opvolgen. Ramazani tekende voor 4 jaar, hij zou zo'n 12 miljoen euro hebben gekost.

Dybala blijft dan toch

In Italië dreigde AS Roma zijn aanvalsduo van vorig seizoen kwijt te spelen. De huurbeurt van Romelu Lukaku kreeg immers geen vervolg en ook Paulo Dybala stond op punt om de club te verlaten. De Argentijn kon namelijk naar de Saudische promovendus Al-Qadsiah, dat eerder deze zomer onder meer Koen Casteels, Nacho en Pierre-Emerick Aubameyang aantrok.

Beide clubs leken ook helemaal rond. Maar nu zou Dybala zelf de stekker uit de deal hebben getrokken. Volgens transferexpert Fabrizio Romano hadden de Saudi's nochtans een pak geld voor hem klaarliggen. Desondanks vond de Argentijn geen akkoord over de persoonlijke voorwaarden. En dus lijkt hij nu gewoon in Rome te blijven.

De zomermercato zou begin augustus al moeten sluiten ...

Meest recent

Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

3
3
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

126
126
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

110
110
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

84
84
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

132
132
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

23
23
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

169
169
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

115
115
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

89
89
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

167
167
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

44
44
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

60
60
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

304
304
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

243
243
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

226
226
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

151
151
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

125
125
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

181
181
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

68
68
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

103
103
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

328
328
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

146
146
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

477
477
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

160
160
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

410
410

Meer sportnieuws