Terwijl Kevin De Bruyne een zware opdoffer kreeg te verwerken bij Chelsea, gaat het Kevin Mirallas en Romelu Lukaku voor de wind bij Everton. Maandagavond neemt Everton het op tegen Newcastle en beide spelers starten in de basis.
Romelu Lukaku werd tijdens de laatste uren van de transfermarkt nog uitgeleend aan Everton door zijn werkgever Chelsea. Door de komst van Samuel Eto'o leken de speelkansen voor onze landgenoot gering en bood de club van Mirallas een oplossing.
De kwaliteiten van Mirallas daarnaast werden nooit in twijfel getrokken door zijn club. Er was wel kritiek op de fysieke staat van de Rode Duivel. Hij was snel moe en kampte regelmatig met kleine blessures. Dit seizoen lijkt hij echter een vaste waarden binnen het elftal van Everton.